Osudový mejdan

• Velká Británie Donkey Punch

Erotikou jiskřící thriller se stal v roce 2008 nejnavštěvovanějším britským filmem roku. Příběh několika mladých turistů, kteří se poznali na mejdanu v hotelovém komplexu. Tři atraktivní dívky a čtyři mladíci se rozhodnou v zábavě pokračovat na luxusní jachtě. Bohužel se ukáže, že další část party bude mít nečekané pokračování. Poté, co jeden z hrdinů zahyne při nehodě ve vodě, zbytek skupiny propadne chaosu a hysterii. A dramatická situace se brzy mění v boj na život a na smrt. (oficiální text distributora)

darkrobyk

Rozverná plavba na luxusní jachtě se změní během sexuálních radovánek. Tedy zlomení vazu při sexu bych zrovna nenazýval zahynutí při nehodě ve vodě, jak tvrdí distributor, ale je fakt, že od té chvíle je vše špatně. Nemožnost dohodnout se, jak naložit s mrtvolou a srovnat své výpovědi, vede k tomu, že si pak všichni zúčastnění jdou po krku. A kromě nože dojde i na světlici a motor ke člunu. Žádná velká sláva, ale jako oddechovka dobré. Hlavně ta neukojená zuřivost vedoucí ke vzájemné likvidaci je nezastavitelná. Z hlediska herců je zcela logicky nejpřesvědčivější Tom Burke, ano, na něm je vidět, že je to herec. Závěr nepřekvapivý, i když jsem očekával o trochu více scénáristické odvahy, leč oblíbené klišé nakonec zvítězilo. ()

sochoking

Tak teraz skutočne neviem... Film začína dobrou muzičkou, ktorá našlapáva atmosféru až sa človek cíti byť spätý s akciou a má chuť si skočiť po nejaký drink. No ale potom kôli jednému malému zmrdovi, ktorý bol ako piate kolo u voza,a ktorému som chcel zakrútiť krkom hned nazačiatku, sa všetko nečakane ( ale nie nepredvídateľne ) zmení . No a tiež neviem, či spôsobené neherectvom prítomných, alebo nedajbože zámerom, tak na pár scénach, ktoré zrejme mali byť serio, som sa išiel doslova pošťať od smiechu. Ja fakt neviem, za čo tie 2* ! ()

Campbell

Nějakým způsobem jsem čekal parádní nebo aspoň průměrný klasický teror film, ale dostal jsem film kde se hodinu jen šuká, chlastá a fetuje a poslední půlhodinu se něco málo děje, a tak je člověk tak šíleně znuděn že mu je totálně volný co se hercům stane. Je to celkme ironické jak se tvůrci naparovaly že tohle bude pecka, nakonec to proběhlo a nějak moc bodů to nepobralo. BTW ten hlavní "hajzl" a hlavní "ženská" jsou tak odporní že bych je ustřelil aniž bych měl důvod. ()

SOLOM.

Donkey Punch je ve všech ohledech velice průměrným thrillerem, který Řitka společnost uvedla v hororové edici. Ničím výrazným nepřekvapí, ale rozhodně to není ztráta času. Několik světlejších okamžiků se zde nalézt dá, ale nelze mluvit o žádné velkolepé show při nichž se bude klepat strachy. Asi nejzajímavější pasáží je erotická část na začátku filmu a potom některé úmrtí. Jinak je to ovšem hodně průměrná podívaná. 5/10 ()

eraserhead666

Sex, drogy a trocha krvavého adrenalinu, aneb jak se fádní, nudná a klišovitá párty na jachtě (to opravdu podobné párty plné chlapeckého tvrďáckého machrování a stejně drsňáckého holčičího flirtování baví) zvrhne ve zmatenou eliminační naháněčku, posraných, zbabělých a hloupých mládežníků. Prvních dvacet minut jsem to chtěl vypnout, pak jsem si řekl, že počkám, až skončí to softporno a uvidí se, pak jsem byl trošku mile překvapen vývojem událostí, respektive zajímavými nehodami a úmrtími. Nakonec tedy vůbec ne špatný film, jež je zvláštní minimálně v jedné věci - úplně naprosto všichni v něm dostanou to, co jim po právu náleží. 2,5* ()

ARI50

Zvrhlý hromady sex na palubě se stane neštěstí kvůli magorovy a tak se musí banda lidi vypořádat s tímhle problémem no na konec se to ještě posere víc. Film je dost zajímavý ale nabídne velmi málo slušně podívané a tak hu budu řadit mezi ty slabší thrillery. ()

Freemind

Mizerně napsané, mizerně natočené, mizerně zahrané, až na pár brutalitek to lze vcelku dobře celé prospat. Kdyby to nebylo poprvé, co můžu napsat k nějakému filmu první recenzi, tak se na to vykašlu. Podprůměrný thriller, kde vám od začátku do konce nebude sympatická ani jedna postava, takže vám už je ke konci vlastně jedno, jak to celé dopadne. ()

Dubro

Thriller sa dá s prehľadom rozkrájať na tri časti. Časť prvá: Soft porno - týmto smerom mohol film bez problémov pokračovať a vzhľadom na herecký talent prítomných komparzistov by to bolo celkom únosné. Časť druhá: Zmätok – a to dokonalý, až mi je divné, aký chaos sa dá narobiť na ploche o výmere luxusnej jachty. Tu som sa pomerne strácal a netušil „vo co go?“ . Časť tretia: Pokus o horor- nepresvedčivé, neuveriteľné, jednoducho nedoporučiteľné. Dve za film plus pol za erotiku. ()

ecceHOMMO

Tak trochu pozliepaný príbeh, zameriavajuci sa na toľko vecí až sa v nich sám stratil....A treba ešte povedať, že podobné témy tu už boli a boli spracované podstatne lepšie a hlavne kvalitnejšie. ()

viperDavid

Ha tak to byla párty. Asi nejzajímavější bylo těch 2 minuty sexu (někdo tu napsal půl filmu :D ) zbytek naprosto přehranej, nevýraznej a ubohej. Místo dalšího píchání se dočkáme píchání nožem, občas motorem a když už je po všem ještě provaz okolo krku. Navíc by z toho mohlo být fakt dobré drama, kdyby vyměnili herce, režii, kameru, námět a vlastně i hudbu :D ()

BlackTom

Sľubný začiatok, celkom sympatickí mladí ľudia a zrazu BUM! a nejdem sa prestať nudiť. Už by som im tú skur*enú kazetu najradšej prestrčil cez obrazovku. Tuctový nápad, ale záver celkom uchádzajúci. Silný podpriemer je však stále len podpriemer. ()

PfefferSalz

Samotný film stojí za starou belu, ale nesmím opomenout, že soundtrack k tomuto brakovému filmu mě částečně nasměroval na hudbu, kterou dneska poslouchám. Justice, The Knife a mnohé další úžasnosti. Díky. ()

F.W.Colqhoun

Osudový (filmový) mejdan. Divácké zisky naprosto mizivé: Nabyté, dosud neodzkoušené povědomí o sexuální tricích známých jako turecká facka a donkey punch, pár dobrých skandinávských písniček (upískaná Young Folks od Peter Bjorn & John resp. Heartbeats z pera The Knife) v Ibize poplatném remixu a několik pornografických záběrů na fakt hezké britské kozy velikosti 3-4. Jeden dobrý a spousta nevyžádaných fullfrontalů. To nevyváží skutečnost, že jde od základu (scénář) po konstrukci a exekuci (režie) o strašně špatný film. Z lodní klastrofobie nastalé po nehodě, již divák nemůže nečekat, se nepodařilo vytěžit zhola nic. Blbost a stopové hodnoty osobního kouzla hrdinů dosti neomlouvá fakt, že jde o Brity na Baleárách. Nejhůře zfušované jsou paradoxně žánrově klíčové scény četných úmrtí, v nich jakoby střihač pokoušel eliminovat ty nejhorší režiserské průšvihy, a nezbývá z nich tedy takřka nic. Nejhorší možný výsledek: Film mnohem lépe začíná, než končí. ()

Hapretor

Co zpočátku vypadalo jako debilní, typický a nudný film o debilních studentíkách, co chtěj jen kalit, ale přitom zhebnou, se pak ukázalo jako u mě průměrný thriller o nadržených studentíkách, co nečetli "Káma-Sutru", a proto špatně dopadli. To jak se zřídili navzájem mi přišlo dost "dobré" až originální. Závěr však klasicky klišoidní, aby se neřeklo. Originální přece nechceme a ani nemůžeme být - si tentokrát na rozdíl od "Amíků" řekli "Britové". ()

drankeryth

Taky priemerny thriller, ktory zo zaciatku moc nevyzeral k svetu. Po uplynuti dlhsej dobe sa uz konecne aj nieco dialo a v tomto smere sa to uberalo ako takym napatim, ako sa to vyvinie do zaverecneho finale. Skoda, ze toho nebolo ukazane vo vacsej miere z oblasti odstranovania obeti vycinania dezorientovanych magorov:) Mna osobne film celkom pobavil a nepatri zrovna medzi tie nepodarene filmy, len by toho chcelo viacej, aby film mal vacsie obratky do rozbehnutia likvidovania ludi na palube lode. Takto z toho vysiel len tuctovy film, ktory je len dobry na jedno pozretie. ()

Blondy.

Nečekal jsem nic extra, zkrátka klasicka teen blbustka a vlastne i to se vyplnilo. Party, drogy, sex a následný průser. Nicméně vstup, úvod a tak, byl velice příjemný, pekné herečký, pohodoví frajeří a žádně úmělé hraní. První půl hodinu jsem se bavil a vlastně když došlo k hlavnímu tématu, už to "nadšení" opadávalo. Nakonec vlastne to co jsem očekaval na zacátku klasicka teen blbustka. ()