Osudový mejdan

• Velká Británie Donkey Punch

Erotikou jiskřící thriller se stal v roce 2008 nejnavštěvovanějším britským filmem roku. Příběh několika mladých turistů, kteří se poznali na mejdanu v hotelovém komplexu. Tři atraktivní dívky a čtyři mladíci se rozhodnou v zábavě pokračovat na luxusní jachtě. Bohužel se ukáže, že další část party bude mít nečekané pokračování. Poté, co jeden z hrdinů zahyne při nehodě ve vodě, zbytek skupiny propadne chaosu a hysterii. A dramatická situace se brzy mění v boj na život a na smrt. (oficiální text distributora)

Mire

Celkom vydarený thriller, síce to bolo trochu mimo ako ku koncu baba zabila s motorovou pílou toho dobrého týpka a potom seba samú, ale inak to bolo OK, mňa to na tu hodinu a pol zabavilo, aj keď je zjavné že najvyššie priečky v kvalite tento film lámať nebude. ()

Pitryx

Úvod přes půl hodiny, a ani pak vlastně nic moc. Má to jisté napětí, kamera byla moc tmavá na můj vkus, a scénář asi žádnou z cen nezíská. Prostě průměrný film, nic více, nic méně. ()

IZFNP

Úplne ukážkový prípad, na ktorom je vidno, že niekedy ani snaha nestačí. Pretože snaživcov je tu dosť- niektorí sa pokúšajú hrať, niektorí točiť, niektorí písať. Jasné je jedno - nejde to nikomu. ()

veverysiak

Po hodine a pol pre mňa zostáva záhadou cieľová skupina tohoto filmu, lebo to nie je ani erotika, ani napätie, ani psycho, ani krvák, jednoducho prikrepkastá zaspatá nepodarenina, hviezda je za krásne more a slušnú jachtu, takže 20%. ()

markepocha

Dosť podceňovaný film, ktorý si však zaslúži pozornosť a má čo ponúknuť aj pri opakovaných projekciách. Tradičný hororovo-turistický motív typu Turistas či Ruins je tu rozpracovaný do realistickej drámy mladých ľudí, ktorí sa chceli len voľne zabaviť, no namiesto toho sa rovno odtrhli z reťaze - a to ich niečo bude stáť... Má to skvelý soundtrack, zaujímavé postavy, kruté zabitia, realistickú zápletku (kto niekedy balil na pláži, zožerie aj s navijakom) a skvelé erotické scény. A to sa predsa počíta! ()

jopal

Mne sa ten film pacil, pravda bolo by co zlepsovat, ale nelutujem, videl som uz podstatne vacsie kraviny s ovela vyssim hodnotenim. ()

pajuscherry

Celkem zajímavej film i když zase až tak záživnej nebyl, trocha sexu, chlastu a drog k tomu tedy vražda, no prostě průměr za 3. ()

uprchlice

Letní osvěžující masakr plný spocených a...MRTVÝCH TĚL! Je to svým způsobem skvělá jízda na nádherné jachtě uprostřed moře, ale... AU! Najednou dojde k tragédii. Tři dívky a čtyři chlapci v letním thrilleru představují skvělý způsob, jak v divákovi uvolnit nervy a zároveň i vyvolat pocit hnusu a bolesti. Drogy, alkohol a sex. Tři vzrušující a nebezpečné věci. Jedna z dívek přijde o život. Proč? Tři věci... Vypukne panika. Masakr na krásné jachtě a mejdan se změní v horror! Britové mě Osudovým mejdanem překvapili. Herci byli na slušné úrovni ač je nikdo moc nezná. To ale nevadilo. I tak jsem si to užila. Krev, krev a krev. Dokonalost sama! ()

PORTER44

To zase byla stupidita,začátek docela dobrý výlet na jachtě docela pěkný holky pak docela dobrá erotická scéna s mrtvolou na konci a tím to skončilo pak už to byla stupidní kravina,začnou hystericky vyvádět hádat se kdo a co a je to o ničem a ještě k tomu ten herec s křivou hubou který byl absolutně nesympatický. ()

bonsetti

Nechápu, jak tohle mohl být nejnavštěvovanější britský film roku. Dávám jednu hvězdu jen za to moře, které mi v reálu chybí. ()