Kirikou v divočině

• Francie

Kirikou et les bêtes sauvages

Kirikou and the Wild Beasts

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie, 2005, 75 min

Didier Brunner
  • tibenskym

Jedna hviezdička za okumilú animáciu, druhá za tých pár fajn pesničiek, nič viac, príbehy malého Kirikua boli nehorázne infantilné!(13.7.2009)

mel jsem moznost shlednout na CT, pekne zpracovano.(4.3.2008)

O tom jak se narodil chlapeček, malý jako Paleček - tentokrát ale v Africe a očima francouzských tvůrců. Je to sice v jistém ohledu dosti naturelní (kozy sem a kozy tam), nicméně animace byla opravdu zajímavá a bylo na co koukat (zvláštně barevné krajinky mě doslova uchvátili). Pro mě další osvěžení v rámci animované tvorby. Na děj je samozřejmě nutné pohlížet s nadhledem a uvědomit si, kdo má být primárně cílový divák.(21.4.2012)

• majo25

Animácia nie je zlá, ale nápady a samotný príbeh sú slabučké.(6.1.2017)

Jedničku jsem neviděl, takže mne lehce netradiční zpracování této animované pohádky spíše mile překvapilo. Jen díky tomu, že to bylo zase trochu něco jiného dávám třin hvězdičky. Samozřejmě je tohle záležitost hlavně pro děti a synkovi se to líbilo. Milé byly i jednoduché písničky v tradiční africkém hávu. * * *(26.2.2012)