Kirikou v divočině

• Francie

Kirikou et les bêtes sauvages

Kirikou and the Wild Beasts

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie, 2005, 75 min

• tibenskym

Jedna hviezdička za okumilú animáciu, druhá za tých pár fajn pesničiek, nič viac, príbehy malého Kirikua boli nehorázne infantilné!(13.7.2009)

• Ded@M@tes

Slabší rodinný film, spíš pro menší publikum. Superhrdina Kirikou a jeho neobyčejné příběhy. ( Hodnocení: 4/10 )(22.11.2014)

Jedničku jsem neviděl, takže mne lehce netradiční zpracování této animované pohádky spíše mile překvapilo. Jen díky tomu, že to bylo zase trochu něco jiného dávám třin hvězdičky. Samozřejmě je tohle záležitost hlavně pro děti a synkovi se to líbilo. Milé byly i jednoduché písničky v tradiční africkém hávu. * * *(26.2.2012)

• Campbell

Jak hodnotit film kde mi byla každá postava maximálně odporná? No těžce a proto filmu dávám odpad! I když animace byla roztomilá tak koukat na nahatý čenochy jak řeší nějaké naprosté infantilní kraviny mě fakt sraly, navíc ten malej kriplík byl tak neskutečně chytrej že to snad nebylo možný.(4.7.2010)

Zaujímavá a vtipná rozprávka. Konečne niečo nové. Rozprávka z prostredia Africkej osady. Vynikajúci nápad!(12.11.2012)