Adam je hodný kluk, který by pro svou lásku udělal cokoliv. Nemá však úspěch, a tak se rozhodne, že změní taktiku a bude se chovat zcela opačně. Jenže to se nelíbí Molly, která je dívkou Adamových snů. V hlavní roli americké romantické komedie Josh Henderson.  Hrdinou americké romantické komedie je typický dobrák Adam (Josh Henderson), který by se pro svou přítelkyni Cynthii rozkrájel, ale ona to stejně neocení a nakonec ho vykopne. A tak se Adam rozhodne, že pokud holky o hodné kluky nestojí, bude se chovat jako hajzlík - a ono to funguje. Jedině Molly, jíž se nové Adamovo chování ani jeho teorie vůbec nezamlouvají, s ním nechce nic mít. Jenže právě ona je dívkou jeho snů… Režie se ujal Scott S. Anderson. (oficiální text distributora)

Kosmik 1 odpad!

Tyhle americké šaškárny už mě nudí. Nic není v životě důležitější než maturitní ples... kolikrát už jsme tohle klišé viděli. Film vhodný maximálně pro puberťáky. 0% ()

lucijelucije

Asi bych se k tomuhle pubertálnímu filmu neměla moc vyjadřovat, mé hodnocení mluví za vše=) Jenže když já někdy mám ráda zrovna tyhle nadlehčující snímky. Není to nic složitého, scénaristicky moc nezapřemýšlíte, ale kouzlo tahle romantika ma. A já občas prostě uletím. Líbilo se mi to =) ()

McFee

10* za odhalenou pravdu o ženách o které mainstreamová média mlčí!!! minus 9* za to jak příšerný ten film je... ()

lareinna

Tak podľa môjho názoru má toto od romantiky hrozne ďaleko. Nemôžem si pomôcť, ale je to fakt typická teen komédia. Nič zvláštne. Dávam tri hviezdy, pretože sa to dalo v pohode pozerať, nebolo to aspoň nechutné, ako to už pri tomto žánri po americku zvykne byť. ()

Pompaj

Naprůměrný film pro teenergery. S typickým klišém atd, ale s nečím navíc, něco podobnému "faktoru X". Nějaké vynikající herecké chválit nemůžu, ale na druhou stranu je ten film podhodnocený na CSFD, takže dávám 4* a 65%. Jestli chcete sbalit holku, složte pro ní song ;). ()

suzanne1997

Pokud bych shrnula celý děj filmu, musím říct, že nemohl být lepší, lišil se to ano, ale na druhou stranu, někdy je dobré se lišit. Hodně se mi líbilo taky to, jak se kvůli ní dokázal změnit a být lepším, když bych se na to podívala, tak nenajdu chybu, bylo tam od každého něco a výborně to doplňovaly ty písničky, nemůžu jinak než doporučit lidem, kteří se chtějí zabrat do děje a sem tam se i trošku pobavit, možná i poučit. ()

KosiR_ksr

Byl jsem mile překvapen, že nejde o přízemní, vyloženě hloupou nebo zbytečně vulgární zábavu, ale na druhou stranu jde o poměrnou rutinní teenagerovská "romanťárna", která příliš nevyčnívá (snad až na snahu prolnout film s hudbou). 60% ()

EvilMari

Všechny pasáže ohledně lovestory ústřední dvojice mi přišlý nudný. (To asi ta pro mě nepochopitelná zdrženlivost v sexu.) Zbytek filmu dobrej, některý scénky mě fakt pobavily, ale celkovej dojem to nezachrání. Mimochodem, ten "špatnej" týpek se mě stejně líbil víc, aspoň, co se vzhledu týče =) ()

merigieren

ze začátku klasická teen komedie ze střední školy, docela i vtipná. Jenže pak si začnou řešit vztahy a zábava končí, docela nuda. ()

Elbarto08

Po tomhle filmu a vlastně při jeho běhu jsem dostal takovou divnou náladu a říkám si proč asi....Možná to bude ta otázka - hodný a zlý ()

BOURQUE

Film, kde komédia a nápady nenašli spoločnú reč. Herecké výkony sú veľmi nevyrovnané. To isté sa dá povedať aj o práci režiséra. Ďalší Béčko, ktorý sa neúspešne snaží napodobniť film American Pie, aj keď téma je „trošku“ iná. Jediná pozitívna vec je hudba, ktorá je celkom dobrá a sympatická. Osobné hodnotenie: 54% (*) ()

MickeyStuma

Romantický snímek o středoškolácích, marné snaživosti ze vztahu vytřískat něco víc a vůbec o přesvědčení, jaký má kluk být aby dívku okouzlil. Inu, nic jednoduchého. Příběh je ve své podstatě krapet lehkomyslný, ale v jádru věci něco v sobě má. Příjemný film pro mladé o mladých bez typických sexuálních narážek a vůbec fekálního humoru, jak bylo ve své době předností. V ničem se nijak netlačí na pilu, takže romantická a komediální atmosféra nepřevyšuje očekávání. Spíše skromný televizní film ve své jednoduchosti a podstatě. ()