Bratz: Kouzelná křídla

Bratz Fashion Pixiez

Animovaný / Pohádka

USA, 2006, 69 min

• draggo

Sledování tohoto ve mě vyvolávalo takřka fyzickou bolest z onoho neředěného koncentrátu všeobjímající debility a naprosto odpudivé animace. Nebýt toho, že moje sestřenice to hltala s otevřenou pusou, vypnul bych to po dvou minutách. /5% a odpad!/(10.9.2011)

• honajz

Jako tohle je pro holky, jasně. Středoškolačky zmítané city, případně holčičky, co si hrají na středoškolačky zmítané city. Ale ta animace je úděsná, jako bych hrál nějakou počítačovou hru, dialogy otřesné a životní moudra na zabití.(8.1.2009)

Mám doma malou slečnu ( dítě už není a dospělá taky ne - je jí 14 ) a má batoh, mikinu a pár věcí, související z tímdle. Do módy jsem se nikdy nikomu nepletl, takže jen pokývám hlavou a myslím si svoje. ×× ¤ ×× Samozřejmě je to něco co je určeno pro ty holčičky a komu je víc jak 15 ( ? ) tak je jasné že ho to bavit nebude. Hodnotit to za sebe je to jasný hodnocení, ale protože to dceru ( a 2 další kamarádky ) bavilo, budu hodnej a za dceru i za sebe dám normální 3 hvězdy. Komentář by se dal uplatnit na všechny filmy - opakovat jej tedy nebudu (21.3.2015)

• Louie

Nechtěl bych být dneska malou holčičkou...(17.1.2009)

• unclejack

No, Bratz trochu povyrástli a majú svoje problémy, ktoré samozrejme vôbec nesúvisia s reálnym svetom. Dve hviezdy sú viac než dosť.(8.9.2014)