Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chapocka
  ****

  Mám ráda tenhle způsob vyprávění, herectví a pohled na svět protknutý nadhledem. Navíc mě, jako divadelnici, nadchla "sonda" do zkoušení Turgeněva po francouzsku. Udělat ze 13 osob 4...hm! Výtečná hlavní představitelka a brilantní konec. (Celou dobu jsem si říkala, že to plavání tam není jenom tak...) Příjemný film.(24.8.2010)

 • Dr.dogous
  ***

  Brune Tadeshi, brilantně zjevená krize středního věku u stárnoucí herečky. Biologické hodiny tikají, hlas přírody se ozývá. 65%(4.2.2011)

 • bassator
  *

  Hlavní hrdinka to psychicky nezvládla, paní režisérka zase tvůrčeje. Není to náhodou stejná osoba? Hluboký podprůměr... - 9. 1. 2011 - 20%(30.5.2011)

 • magnolia
  *

  příšerné! příšerný scénář i režie. všechny role by zasloužily pořádnou po tlamě, aby se probudily - a to především hlavní hysterka, které emočně i intelektuálně táhne na deset. příšerná zhovadilost. / a ještě poznámka: to, že je to malý nezávislý francouzský film v exotických divadelních kulisách s romanticky nepochopenýma hercema, co hrají ruskou klasiku a mluví s mrtvýma na stromě, neznamená, že si budu hrát na sofistikovaného intelektuála a dám tomu pět hvězdiček. / ok. dobře. nakonec jedna hvězdička za "in the mood" a garrela.(30.1.2011)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Cannes 2007 - uvedené v sekcii 'Un certain regard'(6.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace