poster

Vem si mou duši

 • USA

  My Soul to Take

 • Slovensko

  Vezmi si moju dušu

Thriller / Horor

USA, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  *

  Asi je něco špatně, když mi z celého příběhu přišel nejzajímavější nůž, který používal vrah. Nejsem žádná obdivovatelka chladných zbraní, ale takový jsem dlouho neviděla. Připomínal tak trochu rytuální dýky. Neznámé tváře v rolích dětí mi nevadily, škoda, že alespoň jeden z těch herců nebyl něčím výrazný. Určitě by to prospělo. Tenhle film je bohužel jen další obyčejnou vyvražďovačkou bez špetky nápadu.(12.9.2011)

 • Campbell
  ***

  MSTT má nevýhodu právě v tom že to režíroval Craven, kdyby to režíroval někdo jinej bral bych to jako slušnej start. Nicméně do dneška nechápu proč to Craven natočil. Vždyt má na serioznější projekty než takovejhle slasher. A co je na tom nejhorší? Že mě ani moc nazujala hudba od Beltramiho. Tenhle film beru jako takovou zkoušku před Vřískotem 4(kterej se povedl dokonale). Pár dobrých věcí tu ale je.(15.3.2012)

 • InJo
  *

  Prototyp slasheru, který nemá co nabídnout. Postavy jsou debilní a nesympatické, atmosféra a napětí žádné, vraždy nudné (vždy jen trocha krve a jinak nic), zápletka, děj a vyvrcholení naprosto mimózní... Totální zbytečnost a jeden z nejhorších Cravenových filmů. Ještě, že zanedlouho přišel skvělý čtvrtý VŘÍSKOT... 20 %(5.8.2012)

 • Oktavianus
  **

  Lehce podprůměrný slasher (určitě ne tak špatný, jak se tu píše, jsou daleko horší), který sráží dolů hlavně jedna věc: nevadí mi, když jsou hrdinové slasheru šestnáctiletí, vadí ovšem, když vznikne slasher pro šestnáctileté. Tedy s minimem krve a násilí (vraždy většinou mimo záběr kamery), s naprostou absencí sexu a nahoty a příšernou hudbou. Vrah je sice je totálně nezajímavý, ostatně stejně jako všichni hrdinové z Rivertonské sedmy, což bych tvůrcům odpustil (tak jako díry v logice a pitomém chování postav, to už ke koloritu slasheru tak nějak patří), kdyby to byla jízda a dalo se na to koukat a bavit se. Jenže když právě chybí pořádně zábavné krvavé a sexuální scény a nevyužije se ani schizofrenickej potenciál, vlastně se jenom čeká na odhalení, kdo bude vrahem, i když mě to v závěru už vlastně nezajímalo. A to je chyba.(15.12.2013)

 • DJ Obelix
  ****

  Zde půjdu proti většině a jsem za to nesmírně rád. A tentokrát i proti kritikům. Byl jsem smířen, že dostanu nudný, neinovativní slasher s minimem krve a nesympatickými postavami. Ale ono tomu bylo zcela jinak - ano, inovace tu rozhodně nehraje prim a scénář je podobně tupý, jako u většiny jiných slasherů (alespoň co se chování obětí týče). Ale tohle mi vůbec nevadí, protože v rámci mezí to žánr prakticky vyžaduje (a pokud chcete vidět o třídu dementnější chování postav, nechť vaše oči spočinou na Laid to Rest). Krve je tu úměrné množství (žádný gorefest, ale jde to), úvodní scéna je imho výborná a herci jsou v rámci žánru těžký nadprůměr. Postavy hrající teenagery konečně vypadají jako teenageři a žádný z nich mi nebyl vyloženě nesympatický. Vrah sice příliš nezaujme (myslím vizáží a vražednou zbraní), ale ani neurazí a bodycount jakbysmet. Všehovšudy je v mých očích My Soul to Take nadprůměrný slasher z posledních let a rád se na něj někdy podívám znovu. V tomto případě bych očekával celkové hodnocení kolem 40 - 50%, ale černá čísla? Budiž, každý máme svůj vkus...(22.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace