Vem si mou duši

My Soul to Take

Vezmi si moju dušu

Thriller / Horor

USA, 2010, 107 min

Můžete se i docela bavit, nebudete-li od Cravena očekávat nic moc, zkousnete-li teenagerský hovadiny, pár ohraností a to, jaká je to celkově hloupá a o 15 minut zbytečně přetažená slátanina. Ale vůbec to není nijak urážející nebo velenudné. A viděl jsem už příliš špatných hororů na to, abych se tady nechal nějak rozhodit. Tak zlý to prostě není. Jen nechápu (a to asi mnozí z vás), jak se toho mohl chopit tak inteligentní a zasloužilý režisér… 5/10.(31.1.2011)

• Bloody13

Kdysi oslavovaný mistr hrůzy Wes Craven se po několika dlouhých letech vrátil ke svému oblíbenému žánru, a podle vlastního scénáře si natočil slasher, který přichází se zpožděním dobrých 15ti let. Odvar těch nejprofláklejších teen vyvražďovaček neobsahuje nějaký výraznější nápad, peprnější scény, a už vůbec žádné nahotinky. Za to má nudné zabíjení, slaďounké obsazení a přepálenou stopáž. Tohle Craven snad ani nemohl myslet vážně. Není divu, že taková hororová parodie v kinech propadla.(21.2.2011)

Potvrdila sa Moja ignorácia k tunajśím hodnoteniam....je to proste jednoduchá horror zábava , ktorá nadýchava energiu z ELM a SHADOWBUILDER. Z toho, že figuranti sú " násťročný " snáď nezačnem škúliť. Craven stárne ( ako každý z nás ) a na svoje obnosené režisérske kolená pestuje " for teens scary " kultúru , niekedy viac a niekedy menej úspešne - aj to sa cení. Pitvať scenár je zbytočné , každopádne žiadna urážka a už vôbec nie odpad - ten ma totiž pár x oslovil. Craven scenáristický aj režisérsky potenciál má a je mi 1 , ako dopadne SCR 4. Yo - jinak ale absolutní souhlas s komentama kolem. Mám prostě hodně bodů....tak co s nima nadělám ?...ráda bych přidala ještě 2 , ale nemám čas.(21.1.2011)

• Kailo

Krom šelestu mam na srdci - ty dialogy, ten příběh, to zpracování? You gotta be kidding me?! 20% [HD](29.4.2011)

• MartinezZ

Standardní nezajímavá tupá a hloupá teenagerská rádoby hororová vyvražďovačka, v níž místy chybí elementární logika (pachatel ten převlek s sebou nosil v kapse, nebo co?). ~~~ Chtěl jsem dát alespoň 1,5*, ale když se podívám, čím vším režisér zaplevelil svět filmu, tak i * je moc.(27.9.2011)

• - Zvažované názvy pro film byly i 25/8 a Bug. (Chatterer)

• - První film od Noční můry v Elm Street, který Wes Crawen napsal i režíroval. (Holina)

• - Do 3. rozměru byl film převeden až během postprodukce. (Zdroj: ČSFD.cz)