foto

Frank Grillo

  • nar. 8.6.1965 (51 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Frank Anthony Grillo vyrůstal v severní části New Yorku, společně se dvěma mladšími sourozenci.

Už na střední škole přičichl k herectví a objevil se v mnoha školních hrách, ale jeho velkou láskou byl sport a jeho snem bylo se mu věnovat profesionálně. Vystudoval New Yorskou univerzitu. Později se objevil ve 25 reklamách (např. na pivo, makaróny, sýr, deodorant..).

Zahrál si v mnoha známých seriálech, jako jsou BEZE STOPY, SLEPÁ JUSTICE, KRIMINÁLKA NEW YORK, VRAŽEDNÝ SOUBOJ, ale nejvíce si ho možná budete pamatovat z první sezóny seriálu ÚTĚK Z VĚZENÍ, kde si zahrál právníka Nicka Savrinna. Mezi jeho filmové úspěchy patří MINORITY REPORT, HRDOST A SLÁVA, MOTHER'S DAY a trhák roku 2011, WARRIOR.

Poprvé se oženil v roce 1991 s jistou Kathy, ale manželství skončilo v roce 1998 a mají spolu syna Remyho. Po rozvodu, o dva roky později, se oženil s herečkou Wendy Moniz. Spolu mají dva syny, Liama, narozeného v roce 2004 a Josepha Ria Grillo, který se narodil 25. ledna 2008.

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace