Boogie (festivalový název)

Rumunsko, 2008, 103 min

Radu Muntean

Alexandru Baciu

Tudor Lucaciu

"Co tyhle lidi drží na diskotékách?" nebo "to byly kurvy tam, nebo holky se svejma boyfriendama?" - "kurvy. s boyfriendama." Kdyby tyhle geniální hlášky nenapsal sám život, tak bych je řekl já.(21.5.2012)

• Cafú

Velmi slabý film, z kterého však musím vyzdvihnout alespoň uvěřitelné herecké výkony a výborně vykreslenou postavu manželky...jinak nafouknutá povrchní hovadina na entou.(13.7.2008)

Rekreační přímořské středisko někde v Rumunsku,zataženo,vítr,studené moře,manželská krize-náhle se vyjasňuje,hlavní hrdina potkává dávné kamarády ze střední,propijí,pro řeší celou noc a jiných pár věcí... "Ráno moudřejší večera",tak tohle rozhodně platí pro Boogie.(12.7.2008)

Tak Radu Muntean věděl moc dobře co točí. Věčná nedorozumění mezi mužem a ženou o představě rodinného života. Asi my ženy nikdy nepochopíme muže a naopak. Asi bychom se o to neměli nikdo ani snažit.... Boogie to neměl lehké ,ale jeho žena taky ne....(11.7.2008)

Scéna manželské hádky jako by opravdu vypadla ze života a sama o sobě by si rovných 5* zasloužila, nicméně zbytek filmu působí poměrně nevýrazně a postrádá hlubší divácký zásah.(13.7.2008)