Vinyan

• Česko Dobyvatelé barmské džungle (více)

Neschopni akceptovat ztrátu svého syna v katastrofickém Tsunami v roce 2005, Jeanne a Paul zůstávají žít v Thajsku. Jeanne, upnutá k faktu, že tělo jejich syna nikdy neobjevili, utvrzuje sama sebe, že jejich syn byl po katastrofě unesen překupníky drog a stále žije. Paul je skeptický, ale nemá sílu sebrat své ženě poslední naději. Oba se vydávají na hrozivou cestu tropickou džunglí ovládnutou piráty - ve své paranoie objevují nadpřirozenou říši, kde mrtví nejsou nikdy skutečně mrtví a kde se noční můry a posedlost protínají s hrůzostrašnou realitou. (oficiální text distributora)

Kyblik78

Neviem na čom frčí ten čo to natočil ale berie toho naozaj vela. Velmi divný dej o hysterickej ženskej, ktorá hladá svojho syna. A koniec je úplná úchylnosť. Ale určite sa nájdu nejaký vysoko umelecko založený ludia čo v tom nájdu niečo čo my normálny smrtelníci nie. ()

JARDAHONDA

Napínavý mysteriózní velkofilm je sice plný akce, zvratů a s prvky hororu, ovšem tento snímek tvůrcům jaksi prokouzl mezi prsty.. Z tohoto psychotripu se dalo daleko více vytěžit.. Místy mdlé, nedotažené do konce po všech stránkách. Námět a zápletka byla poměrně zajímavá, ale to jaksi nezachrání ostatní renonce.. ** ()

Robisko

Reprodukčný pud dotiahnutý do absolútnej dokonalosti. Celý film hrozne natiahnutý, zaujímavých len posledných 20 minút. Po skončení filmu si poviete WTF? Ale na druhý deň vás začne mraziť z pomyslenia na dôslednosť až posadnutosť ženy, hľadajúcej svoje stratené dieťa, končiace nepochopením mužskej časti tvorstva... ()

andy60

Máte rádi děti? Tak po shlédnutí Vinyan se to možná změní. Ale vážně, film jsem si celkem užíval, to prostředí barmské džungle bylo věrohodné, stejně jako polorozpadlé vesnice místních indiánů. I thajští průvodci byli správně " nedůvěryhodní" a sám jsem si musel položit otázku, jestli bych svůj osud svěřil do jejich rukou. Jeden z nej filmů od DVD Edice. ()

TylerD.

Jestli tak jako já nesnášíte iracionální chování, neodůvodnitelné ani ztrátou dítěte, tak nedoporučuju. Bude vás film akorát krkat. Myslím, že v roli toho dobráka bych ji snad včas přenechal odborníkům. A ten závěr? Vzhledem k tomu, že si nějak nedovedu představit, že by mohlo v džungli přežívat 50 klučinů bez dospělých, dokonce i bez dívek si říkám, jak moc byla ta závěrečná třetina myšlena reálně a jak moc jako nějaký sen či co. Nevím. A vlastně je mi to jedno. Kromě určitého kouzla divoké jižní Asie a dobré kamery a hudby je ten film totiž na nic. Škoda do něj talentu Rufuse Sewella. A mimochodem, jestli je Thajsko a Barma (teda vlstně už Myanmar) tak v pr..li, jak je tu vykresleno, tak to teda potěš :( Zas další turisticky pozlacená země. 40 % ()