Několik osadníků na Divokém západě zmizelo záhadně ze svých domovů. Skupinka odvážlivců se je vydává hledat, přestože očekávají problémy s místními obyvateli. Brzy se ale ukáže, že nebezpečí číhá jinde... a všem jde o život! (oficiální text distributora)

beso74

Nooooooooo, dá sa to zhrnúť následne: 1 Zlá správa: Za kopcom sa usídlili ľudia. 2.Dobrá správa: Chutia ako bizóny! ()

intro

Zajímavé spojení westernu a hororu.Jen je škoda toho zpracování.Napětí z filmu je docela mizivé.Je to škoda mohl z toho být dobrej snímek,takhle jen průměr. ()

Soubi

Mám slabost pro westerny, i když jsou hororové. Možná že i tím lépe. Je proto škoda, že s tak nadějným námětem je výsledek utahaný a statický. Konec je dobrý, herecké obsazení také, burrowři pěkně animovaní, jen ta z-d-l-o-u-h-a-v-o-s-t :) ()

Romeroo

Nazval bych tento film "kvalitním béčkovým oddychem" odlišujícím se od osatních tím, že krev nelítá 3 metry do vzduchu a děj pomalinku plyne bez jakékoliv logické tuposti.....režie, scénář a herci se nedopouštějí nějakých fatálních chyb...příšerky vypadají celkem k světu...takže na závěr můžu dát zcela zasloužených 60%. ()

Aildrin

Zajímavý počin, který nebyl pořádně dotažený do konce. Obzvlášť jeho závěr dost zklamal. Jako by byl film utnutý, po tom co vstoupil do závěrečné části, ve které měl gradovat. Kategorie Thriller / Western tomu sedí, ale nechutnost nerovná se horror. ()

Pitryx

Celkově se u koukání na film dá provádět něco jiného, ale na konci je třeba dávat pozor, hlavně v nočních scénách, abyste věděli co a jak. Přidávám plusy za malinko gore a za nápadité potvory. 201205218700/9234 ()

MartyMcFly89

Hrozné, čekal jsem až do posledního okamžiku kdy se něco stane a ono nic. Klouzalo to po povrchu, jako výkal po ledě) a ne a ne se zabořit. Ztráta času. ()

djbarrel

Dle mého názoru docela pecka. Poměrně originální námět, pěkné scenérie, dobrá hudba i herecké výkony. Příšery byli docela dobré a poměrně originálně zabíjeli. Přece jen je klasika někoho zabít a ne si ho zakopat a počkat na rozklad. Je to trošku něco nového a bylo to solidně podáno. Sem tam na mě dýchla pěkná atmosféra, sice by to mohlo být ještě ponurejší, ale i tak velmi dobré. Celkem mě překvapuje poměrně nízké hodnocení. 76 % ()

Vivian

Kdy konečně někdo natočí horor, u kterého by mi aspoň běham mráz po zádech? Já se chci u hororů bát... ()

moviefan4

Film pre mňa začal ako milé prekvapenie. Bavil ma a zaujímalo ma čo sa stane ďalej ale ako film pokračoval ďalej tak ma viac a viac nudil. Dej nebol zlý mal vela zvratov a dobrý nápad ale to nestačilo. Hrabači vyzerali viac smiešne ako strašidelne a vadilo mi preskakovanie medzi CGI a kostýmom. Kameru sa za pár minút pekných záberov naozaj pochvaliť nedá. Jediné čo sa mi páčilo najviac na filme bol koniec a zladenie s dobrou pesničkou. Ak by sa réžie ujal niekto schopnejší mohlo to dopadnúť ovela lepšie. ()

GeminiK

Vylepšuji hodnocení. Povedený hororový western. Velitel kavalérie Hutchison byl opět slizký hovado a to mu jde. A ten konec… ()

tsatsiki

Totální sračka, ztráta všeho drahoceného času, hlavně, že to dokola běží na Cs Horor, asi Joj nema peníze na pořádný filmy. ()

Horác

Nejlepší na tom je netradiční doba a prostředí, do kterého je film zasazený. Oceňuji taky, že sympaťák vám klidně exne daleko dřív, než byste čekali. A co eště? Už nic. ()

sew810

Nechápu tak nízký hodnocení. Vždyť ten film je v poho, příběh výbornej, příšerky hnusný a skvělej konec. Vše jak má být. ()

libca100

..vážně jsem při sledování uvažovala nad 3 hvězdami, ale jelikož hodnotím už s odstupem času, nadhled mi nedovolí dát víc než dvě. Neříkám, že bych se u toho nějak kdovíjak pobála, ale zas tak hrozný to nebylo, i když tyhle " retro" horory nejsou zrovna mým šálkem čaje. Pokud někdo přetrpí začátek, koukat se na to dá ( i když asi jen jednou). Kladně hodnotím nápad -"zahrabávače" i jejich ztvárnění.Takový oddechový snímek pro (nás) návykové konzumenty hororů. ()

brasek

Western so zopár lepšími momentami a horor v podpriemernom vydaní v jednom snímku. Nič úchvatné, snímok sa dá pozrieť... neurazí ani nepoteší. ()

Majklkm

Podle mně zajímavý nápad skloubit období divokého západu s roztomilýma potvůrkama, kteří si vás nejprve nechají pěkně uležet a pak vás zblajznou. A navíc opalování na slunci škodí jejich pokožce. Avšak ke smůle tohoto filmu, je po většinu děje jenom tlachání při jízdě na koni, pomlouvání a obviňování chudáků indiánů, kteří za nic nemůžou a na můj vkus málo akce a napětí. ()

karel63

Nejlepší je hudba. A začínám být alergický na toho zmr.., co vedl kavalerii. Naposledy jsem ho viděl hrát v Zelené míly a tam to zahrál taky super šmejdsky. Ať mi Doug Hutchison promine... ()