Priemerný mafiánsky film o pomsťujúcej sa žene, ktorej gangstri zneužili sestru. Prenasleduje ju policajt, ktorý je vydieraný mafiánskym bossom. Vraždy, streľba, drsné ksichty. A dlhokánskýýý nôž!(11.1.2009)

• ecceHOMMO

Je to b-čkové jak des ( o scenári ani nehovoriac), ale atmosférou a prevedením mi to (nostalgicky) pripomenulo filmy z 90 rokov....**/***(27.6.2010)

Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie.(3.11.2009)

Žádné drama, jak je film označen, ale slušný akční film s obstojnou zápletkou a dostatkem akce. Jde sice o béčko s béčkovými herci, ale na jedno podívání se to dá doporučit.(28.7.2009)

• Martin741

Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 %(15.10.2013)