Žádné drama, jak je film označen, ale slušný akční film s obstojnou zápletkou a dostatkem akce. Jde sice o béčko s béčkovými herci, ale na jedno podívání se to dá doporučit.(28.7.2009)

• ecceHOMMO

Je to b-čkové jak des ( o scenári ani nehovoriac), ale atmosférou a prevedením mi to (nostalgicky) pripomenulo filmy z 90 rokov....**/***(27.6.2010)

• Malarkey

Nebejt toho množství umělý krve, co v tomhle filmu vyteklo, asi bych si ani nevšim, že v televizi běží nějakej film. Takhle to ale místy vypadalo jako nějakej slasher, což nebylo od věci. Taky to ale bylo to jediný, co ve filmu stálo za zmínku. Všechno ostatní bylo strašný až příšerný.(5.10.2014)

• Chrustyn

Marný pokus o extrémně vulgární a drsnou gangsterku, tak trochu v Tarantinově stylu. Potěší účast bývalých mazáků Berengera a Biehna ale ve výsledku to je moc málo.(22.11.2011)

• Chen

Průměrná akční kriminálka, která se snaží být hrozně temná a depresivní, ale stejně se z ní vyklube jen standardní béčková podívaná o pomstě.(28.10.2010)