• aluna

Tak ze začátku jsem byla rozhodnutá udělit nemilosrdně odpad - slepice (90x60x90, 45kg) zamorduje dva 120 kg borce, pak brečí, protože jednoho přece milovala. Nato se objeví druhá děsně drsná kráva (pardon, ale jinak to říct nešlo), co po někom chce, aby jí sáhnul na prsa a pak ho rozkope, když jen tak zírá a k ničemu se nemá. To už jsem si říkala, co jsme my, ženský, scénáristům kdy udělaly, že nás navlečou do těsný sukně, rozpustěj nám vlasy a s vzezřením naprosto ženský sexbomby nás nechaj jednat a chovat se jako stokilový chlapi. Fyzika ať se jde zahrabat, hlavně, že pánský osazenstvo (s nízkými nároky) bude mít všechno najednou - akci, pořádný rvačky a pěknou holku. Pak ji ještě posadíme do rychlýho auta, nejlíp Ferrari a ono to něco vydělá. Nakonec mi hlavní hrdinka (tý druhý slepici jsem pořád přála bolestivou smrt) tak moc nesympatická nebyla a její cesta za pomstou (proč do srdce??) mě i trochu bavila, takže jsem chtěla dát dvě*. Pak přišla scéna s propíchnutým obličejem a já se začala děsně smát - takže zase odpad, pak konec - a průměr vidíte.(2.9.2010)

• ecceHOMMO

Je to b-čkové jak des ( o scenári ani nehovoriac), ale atmosférou a prevedením mi to (nostalgicky) pripomenulo filmy z 90 rokov....**/***(27.6.2010)

• Chrustyn

Marný pokus o extrémně vulgární a drsnou gangsterku, tak trochu v Tarantinově stylu. Potěší účast bývalých mazáků Berengera a Biehna ale ve výsledku to je moc málo.(22.11.2011)

• Ded@M@tes

Začátek docela nic moc, ale příběh není tak špatný. Obsahuje hodně drsných krvavých scén. Nějaké scény až dost trapné a nepochopitelné. Musím říct, že jsem čekal mnohem víc od tohoto filmu. ( Hodnocení: 3/10 )(23.11.2009)

Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)