• Martin741

Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 %(15.10.2013)

• Ded@M@tes

Začátek docela nic moc, ale příběh není tak špatný. Obsahuje hodně drsných krvavých scén. Nějaké scény až dost trapné a nepochopitelné. Musím říct, že jsem čekal mnohem víc od tohoto filmu. ( Hodnocení: 3/10 )(23.11.2009)

Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)

• mab

Pitomost střídá pitomost, padesát kilo vážící subtilní dívčina likviduje jednoho stokilového hromotluka za druhým. V okamžiku, kdy nabodne padoucha klíčem na jeden pokus tak, že klíč projde hlavou snáz než nůž máslem jsem měl co dělat, abych to vůbec dokoukal.(30.9.2014)

• Terva

...pachatel měl sebou ženu...ne pachatel byla žena...supr logika hodná Holmse. Jinak film je hodně a zbytečně sprostý.(5.9.2009)