• Chrustyn

Marný pokus o extrémně vulgární a drsnou gangsterku, tak trochu v Tarantinově stylu. Potěší účast bývalých mazáků Berengera a Biehna ale ve výsledku to je moc málo.(22.11.2011)

• ecceHOMMO

Je to b-čkové jak des ( o scenári ani nehovoriac), ale atmosférou a prevedením mi to (nostalgicky) pripomenulo filmy z 90 rokov....**/***(27.6.2010)

• Chen

Průměrná akční kriminálka, která se snaží být hrozně temná a depresivní, ale stejně se z ní vyklube jen standardní béčková podívaná o pomstě.(28.10.2010)

Priemerný mafiánsky film o pomsťujúcej sa žene, ktorej gangstri zneužili sestru. Prenasleduje ju policajt, ktorý je vydieraný mafiánskym bossom. Vraždy, streľba, drsné ksichty. A dlhokánskýýý nôž!(11.1.2009)

Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)