• Terva

...pachatel měl sebou ženu...ne pachatel byla žena...supr logika hodná Holmse. Jinak film je hodně a zbytečně sprostý.(5.9.2009)

Žádné drama, jak je film označen, ale slušný akční film s obstojnou zápletkou a dostatkem akce. Jde sice o béčko s béčkovými herci, ale na jedno podívání se to dá doporučit.(28.7.2009)

Hodně drsnej film. Biehn a Berenger o sobě zase dali po čase vědět a musím uznat, že to až taková tragédie nebyla. 60% - 3***(2.8.2010)

• eraserhead666

No, dokoukal jsem to v pohodě, ale že by mě to nějak extra bavilo a chytilo, se říct nedá. Když jsem byl mladší, podobné kousky mě i docela bavily, dnes už mi to nic moc neříká. Možná i proto, že jsou svým způsobem jaksi přehnané a přestylizované – všichni jezdí v super autech, píchají hezké holky, chovají se jak největší macho idioti, převážně střílí nebo máchají pěstmi namísto toho, aby trošku zapojili mozek a zapřemýšleli, všichni jsou drsní a vzhledem k tomu, že jsme vstoupili do nového tisíciletí a mezilidské vztahy a vnímání jedinců se trochu změnilo, nejdrsnější jsou ženy, (pokud tedy zrovna nejsou běhnovsky povolné). Ono ne že bych proti tomu něco měl, myslím, že mnohé ženy se mužům v mnohém vyrovnají ba je i předčí, respektive, nijak se nestavím tomu, že by tomu tak mohlo být, ale dvě ženské postavy v tomhle filmu jsou fakt přepálené až na (možná za) únosnou míru. Možná je ve filmu až moc postav, kterým je třeba věnovat pozornost, některé se jen mihnou (asijská policistka, postava Dominique Swain), jiné jsou tu déle, ale je jich prostě asi moc. Zápletkou nic extra světoborného, nelze však upřít, že odvyprávěno to není špatně a scénárista si dal docela záležet. Máte-li pro podobné snímky slabost, asi to oceníte více než já, mě už tyhle snímky nic moc neříkají.(31.8.2012)

• Chen

Průměrná akční kriminálka, která se snaží být hrozně temná a depresivní, ale stejně se z ní vyklube jen standardní béčková podívaná o pomstě.(28.10.2010)