Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie.(3.11.2009)

Priemerný mafiánsky film o pomsťujúcej sa žene, ktorej gangstri zneužili sestru. Prenasleduje ju policajt, ktorý je vydieraný mafiánskym bossom. Vraždy, streľba, drsné ksichty. A dlhokánskýýý nôž!(11.1.2009)

• Terva

...pachatel měl sebou ženu...ne pachatel byla žena...supr logika hodná Holmse. Jinak film je hodně a zbytečně sprostý.(5.9.2009)

• Chen

Průměrná akční kriminálka, která se snaží být hrozně temná a depresivní, ale stejně se z ní vyklube jen standardní béčková podívaná o pomstě.(28.10.2010)

Žádné drama, jak je film označen, ale slušný akční film s obstojnou zápletkou a dostatkem akce. Jde sice o béčko s béčkovými herci, ale na jedno podívání se to dá doporučit.(28.7.2009)