• honajz
  ****

  Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie.(3.11.2009)

 • lskala
  ***

  Hodně drsnej film. Biehn a Berenger o sobě zase dali po čase vědět a musím uznat, že to až taková tragédie nebyla. 60% - 3***(2.8.2010)

 • aluna
  *

  Tak ze začátku jsem byla rozhodnutá udělit nemilosrdně odpad - slepice (90x60x90, 45kg) zamorduje dva 120 kg borce, pak brečí, protože jednoho přece milovala. Nato se objeví druhá děsně drsná kráva (pardon, ale jinak to říct nešlo), co po někom chce, aby jí sáhnul na prsa a pak ho rozkope, když jen tak zírá a k ničemu se nemá. To už jsem si říkala, co jsme my, ženský, scénáristům kdy udělaly, že nás navlečou do těsný sukně, rozpustěj nám vlasy a s vzezřením naprosto ženský sexbomby nás nechaj jednat a chovat se jako stokilový chlapi. Fyzika ať se jde zahrabat, hlavně, že pánský osazenstvo (s nízkými nároky) bude mít všechno najednou - akci, pořádný rvačky a pěknou holku. Pak ji ještě posadíme do rychlýho auta, nejlíp Ferrari a ono to něco vydělá. Nakonec mi hlavní hrdinka (tý druhý slepici jsem pořád přála bolestivou smrt) tak moc nesympatická nebyla a její cesta za pomstou (proč do srdce??) mě i trochu bavila, takže jsem chtěla dát dvě*. Pak přišla scéna s propíchnutým obličejem a já se začala děsně smát - takže zase odpad, pak konec - a průměr vidíte.(2.9.2010)

 • eraserhead666
  **

  No, dokoukal jsem to v pohodě, ale že by mě to nějak extra bavilo a chytilo, se říct nedá. Když jsem byl mladší, podobné kousky mě i docela bavily, dnes už mi to nic moc neříká. Možná i proto, že jsou svým způsobem jaksi přehnané a přestylizované – všichni jezdí v super autech, píchají hezké holky, chovají se jak největší macho idioti, převážně střílí nebo máchají pěstmi namísto toho, aby trošku zapojili mozek a zapřemýšleli, všichni jsou drsní a vzhledem k tomu, že jsme vstoupili do nového tisíciletí a mezilidské vztahy a vnímání jedinců se trochu změnilo, nejdrsnější jsou ženy, (pokud tedy zrovna nejsou běhnovsky povolné). Ono ne že bych proti tomu něco měl, myslím, že mnohé ženy se mužům v mnohém vyrovnají ba je i předčí, respektive, nijak se nestavím tomu, že by tomu tak mohlo být, ale dvě ženské postavy v tomhle filmu jsou fakt přepálené až na (možná za) únosnou míru. Možná je ve filmu až moc postav, kterým je třeba věnovat pozornost, některé se jen mihnou (asijská policistka, postava Dominique Swain), jiné jsou tu déle, ale je jich prostě asi moc. Zápletkou nic extra světoborného, nelze však upřít, že odvyprávěno to není špatně a scénárista si dal docela záležet. Máte-li pro podobné snímky slabost, asi to oceníte více než já, mě už tyhle snímky nic moc neříkají.(31.8.2012)

 • Toto
  ***

  Priemerný mafiánsky film o pomsťujúcej sa žene, ktorej gangstri zneužili sestru. Prenasleduje ju policajt, ktorý je vydieraný mafiánskym bossom. Vraždy, streľba, drsné ksichty. A dlhokánskýýý nôž!(11.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace