Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Kosmik 1

Holka jedna pitomá. :-D Nazývat tenhle film dramatem je dosti zcestné. Spíše se jedná o erotický film, možná rovnou softporno. Psát něco o tom, jestli byli "herci" a "herečky" (:-D) nějak sympatičtí je tady totálně zbytečné. Příliš hlubokou pointu taktéž nečekejte (a teď nemyslím žádný dvojsmysl). To co jsem viděl mě sice neuráží, ale ani nevidím důvod dát víc jak dvě hvězdy. Obyčejný erotický film, kterých dávala tv znova po nocích spousty. Čekal jsem nějaký smysl, nějaký větší názor, ale bohužel se tu omílá pořád to samé dokola, znovu a znovu, abychom to náhodou nezapomněli. 35% ()

see_sawandrew

Film, jehož sexuální scény mu paradoxně podkopávají kvalitu. I když je celkové vyznění docela povrchní, snahy o hlubší myšlenku zde není problém najít, a v některých případech se filmu dokonce podařilo nahlédnout do nitra sexuálně frustrované ženy. Kdyby ve snímku ubylo samoúčelných scén, které snad mají sloužit jen ke stimulaci, což trochu zavání soft pornem, dokázal bych jít s hodnocením ještě o stupínek výše. Natočeno lehce, bez zbytečné nabubřelosti, ale také v jistém smyslu obyčejně, takže film působí laciným dojmem. Rozhodně však nejde o čirou pornografii nebo prostoduchý erotický film. Puritáni, kteří film pro jeho téma okamžitě hází do odpadu, by si měli vzpomenout na pubertální léta, kdy v noci se zlumeným zvukem u takovýchto filmů tajně masturbovali... 50% ()

Autogram odpad!

Čistá telenovela o normálnej žene, ktorá strieda samých divných týpkov, napríklad aj neurotického blázna, ktorý ju podozrieva, že ho podvádza so svojim teplým šéfom. Herečka v hlavnej postave sa snaží, ale nedá sa to zachrániť. Podľa názvu by sa dalo aj pomyslieť, že je to erotický film, no takýchto scén je poskromne a televízii JOJ sa podaril geniálny ťah, že (okolo polnoci) zaradili nejakú verziu s cenzúrou a aj scény, ktoré by dal Jakubisko do večerníčka, sú s rozmazanými detailami. ()

Chrustyn

Nudné drama, kde už název filmu vystihuje celý děj. Ano, je to o nymfomance, (kdo by náhodou nevěděl jedná se o permanentně nadrženou ženu) která není schopná žít normální sexuální život s jedním partnerem a tudíž se "doráží", kde se dá. Příběh je chabej, jak poprsí hlavní hrdinky (čímž se nechci nikoho dotknout, jen se prostě nejedná o nic velkého ani zázračného), herecké výkony jsou na úrovni telenovely a ani sexuální nadšenci si film neužijí, jelikož i když je zde dost sexuálních scén jsou natočeny hodně decentně a ve většině případů jsou odbyté za pár sekund. ()

ivishka odpad!

Pardon, ale kdybych se chtěla dívat jak nehezký chlap strká nehezké ženě do **** láhev od džusu tak si pustím porno a ne film. Deník nymfomanky je slibný název,který mi evokuuje zábavu,potrhlost a vtipné scény ze sexuálního života nebo nějáký pevný lidský příběh,který se dá pochopit. Místo tohoto jsem se bohužel dočkala hrůzy ve své tváři....Ženská,která se vykecává své matce nebo matce matky....Hned na začátku popisuje svůj první sexuální styk,který se troufám tvrdit nemůže napoprvé líbit žádné ženské a poté jak přiběhne za tím ohyzdným dlouhovlasým chlápkem a nadrženě ho vyzve aby jí to udělal v koupelně??KDE TO JSME?? Takhle se točí filmy?No jedna velká přehlídka sexu a to ještě sexu nehezkých lidí.Jediné co mi to dalo byl chaos v myšlenkách o stavu kinematografie jako takové i když přiznejme si co čekat od Španělska?? ()

• Valérie (Belén Fabra) říká, že panenství ztratila roku 1993 a později doplňuje, že od té doby uplynulo čtrnáct let. Avšak z náhrobku její ve filmu zemřelé babičky Marie Tasso (Geraldine Chaplin) vyplývá, že uplynulo pouze třináct let. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)