Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Riziko odpad!

Takéto veci vo mne pri sledovaní vyvolávajú akurát samovražedné sklony. Absolútny humus (myslím, že som tým urazil humus..) ()

Black_doll

Nechápu, proč to má tak negativní hodnocení. Při hodnocení filmů a seriálů pro děti na to nemůžete koukat jako dospělí . Tohle je přehnaně barevné , je tam protiklad dobra a zla, tancuje a zpívá se tam. Další obrovský klad je v tom, že to nutí vyžrané malé američánky (ale i jiné obézní děti) před obrazovkou zvednout zadek a hejbat se, nejlépe jít rovnou ven a jíst zdravé věci. Copak tohle není v dnešní době potřeba ?? ()

Crytic odpad!

Už jako malý jsem se díval na LazyTown, když máma pekla, proto když jsem se v padesáti rozhodoval co dál dělat, Pedofilie byla pro mě jasná volba! Růžová holčička, voní hezky... ()

r4.at

POZOR: Tento seriál není určen pro ... náctileté ale pro děti (Ty by ho měli sami ohodnotit) Jako rodič nic nenamítám, žádné násilí jen dětská fantazie. ()

hlemyzd52 odpad!

Nechápu, jak se ta přeslazeně růžová holčička (jako fakt růžový vlasy?) mohla kamarádit s PVC loutkami a tím modrým úchylem v elasťákách, kterej chcípne po jednom zrníčku cukříčku. A město postavený nakřivo?! Můj bože, můj bože... ()

sodomex odpad!

Tezky odpad. To mohl vymyslet jen nekdo s tezkou poruchou osobnosti nebo na drogach. Dost by me zajimalo, jak se to mohlo dostat na obrazovky. Dost pochybuju, ze to nejake ditko dokouka az do konce, aniz by ho to nejak nepoznamenalo. ()

DMRaper odpad!

Divím sa,že som vôbec dopozeral jeden diel.Je to absolútne nezaujímavé, nudné a tento "nápad" mal ostať iba v hlave.Odpad! ()

Iswet odpad!

Pořád nemůžu pochopit jak někdo může vymyslet tak neuvěřitelnou pitominu, která vymývá malým dětěm mozky. Běžet tohle v televizi jak jsem za sebou tahala kačera, tak se nyní léčím někde na psychiatrii s těžkou duševní psychózou. ()

wobufet

Ono je to tak debilní, až je to dokonalé. Uber cool Scheving metající salta kudy chodí či nehorázně přehrávající Robbie Rotten. Na tohle se dá dívat, když má člověk náladu na pořádnou stupiditu - a přitom je to tak krásné. Vesele barevné s perfektním soundtrackem (alespoň co se týče originálního znění). Pro děti to musí být bezva ()

stepec11 odpad!

Tak tohle je největší SRA*KA na světě, tenhle seriál ve mně vzbuzuje nekontrolovatelnou agresi! proto dávám (-3854%) ()

unclejack odpad!

Zrejme najhoršou vecou, ktorá opustila vznešené končiny Islandu bol zámer istého Magnusa Schevinga vytvoriť detskú reláciu propagujúcu zdravý životný štýl. Aby dokázal, že nešlo o plané reči, spojil svoje sily s americkými a britskými producentmi, ktorí zrejme zhodnotili, že ide o čosi výnimočné, hodné ich peňazí. Scheving sa osobne chopil modrého obleku, mecenáši mu dodali istú Juliannu Rose Mauriello a tretím do party s titulom najlenivejší zloduch sveta sa stal rozkošne skazený Stefán Karl Stefánsson. O reláciu vyjadril záujem vtedy ešte stále cool Jetix, čo zrejme neskôr považovali za ťažkú chybu, pretože holt LazyTown toho nemá čo veľa ponúknuť - otravné pesničky, elementárny vzhľad, srandičky na tej najjednoduchšej báze a že by to získalo zástupy ktovieako verných fanúšikov, obdivujúcich Sportacusove bicepsy a Stefaniin ružovučký účas a la Natalie Portman v Closer, to sa veru povedať nedá. ()