Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

Baxt

Přijde mi, že Joone s jeho režijním a scénáristickým talentem může směle napochodovat do nějaké americké televize a začít sekat vysokorozpočtové projekty. V Pirátech II jsou totiž sexuální scény jaksi navíc a zbytečně odvádějí pozornost od famózního příběhu, jehož jediným problémem navždy bude přiznaná inspirace Piráty z Karibiku. Kde jinde vidíte porno, ve kterém budou muset na "společnou scénu" čekat hlavní hrdinové víc než 240 minut stopáže, kterou tvoří dva dvouhodinové filmy, přičemž jejich láska je s citem budována od přátelství až po flirt? ()

Avicii

Druhý díl Pirates je mnohem povedenější než ten první, teda aspoň tak to vidím já. Film má zajímavý příběh, skvělé efekty, taky je zábavný a především krásné herečky. Nádherná Jesse Jane opět předvedla jak umí být divoká a Evan Stone opět zazářil v roli kapitána Reynoldse. Podle mě má Digital Playground jedny z nejlepších filmů v tomto žánru. ()

ledzepfan

Piráti z karibiku s rádobyvtipným Deppem se můžou jít zahrabat-o takových psychohláškách jaké lezou z huby hlavní postavě v tomhle filmu si můžou holywůdské trháky nechat jen zdát v divokých snech o dobře odvedené práci....Herci se v tom úplně vyžívají a i když jsou to herci pornoprůmyslu tak si tu komediální rovinu dávají s naprostou lehkostí a přehledem......Pornoscény jsou takové normální-snad jen trochu lépe vypadají-ale jinak je to vlastně nejslabší složka tohodle majstrštyku.....Párkrát jsem se zasmál nahlas, hezky od srdce a vlastně jsem ani nepomyslel na nudu=Krásná zábava= ()

Sasakr

Většina scén je krátká, což by nevadilo, ale jsou dost zmateně sestříhané. Co mě mrzí, že jsem první díl viděl před dlouhou dobou a moc si nepamatuju, o co tam šlo. Přitom druhý díl evidentně úzce navazuje. Nicméně nejlepší na celém filmu je stejně Evan, který je zkrátka neskutečně vtipnou postavou a fakt mě bavil. Měl by se dát na herce komediální rolí, s tím gumákem totiž dle mého moc parády nenadělal. A vůbec všichni herci byli nějak podivně vydojení, závěry byly vždy nějaké skromné... Přibylo chlupů, což je vzhledem k tématickému zasazení jenom dobře. ()

Shit

Tak to byla odplata se všim všudy teda, ale to se dalo čekat. Tu řekněme "erotickou" část snad ani nemusim komentovat, obzvlášť, když se ke starým známým přidaly ještě dvě asiatky a řek bych, že se i zvýšil počet scén a celkově se to upgradovalo a díky občas ďábelskýmu střihu zakčnilo . Ale k tý komediální to už se vyjádřit musim, to byla zase jízda, který opět, stejně jako v prvním dílu, naprosto vévodí kapitán Edward Reynolds, kterýho parádně vystřih Evan Stone, ten jak se objevil, tak sem se v jednom kuse smál (Samozřejmě teď oceňuju jeho hereckej výkon) a tentokrát se film moh opřít i o ostatní postavy. Fakt výborný, možná trošku dlouhý a podobný jako jednička, ale fakt výborný a hlavně děsně zábavný, Joone by to možná někdy moh zkusit s normální komedií ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)