Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (TV film)

Poirot: Cat Among the Pigeons

Poirot: Mačka medzi holubmi

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2008, 92 min

Ani nový Poirot neztrácí šarm, vtip a kouzlo. Jen točte dál, chci víc Poirotů, ještě, ještě!(28.2.2009)

Poirot mezi puberťačkami pro mě není ten správný Poirot.(20.11.2016)

Oběť opravdu musela pít krev většině lidí, co s ní byli ve styku a ani se nedivím, že jí odpravili. Příběh patří k těm trochu šmrcnutým politikou a tajnými agenty, i přes to si ale udržuje ten komorní ráz uzavřené skupiny lidí, tentokrát v dívčí škole.(1.1.2011)

Jedna z mojich obľúbených....(27.6.2011)

Poirot se ocitá v dívčí škole Meadowbank, kde má své dlouholeté přítelkyni slečně Bulstrodeové poradit, koho vybrat jako svou nástupkyni. Jenže ouha, první vražda na sebe nenechá čekat a tak se Poirot společně s přivolaným detektivem dostávají do víru děje kolem vzácných klenotů, tajné agentce a falešné princezně. Tentokrát uvidíme i trochu krve a asi více obětí než bývá zvykem. Ale Poirot opět své geniální šedé buňky nenechá vychladnout a předvede se v tradiční parádní formě. Chybí zde sice napětí, ale i tak jde o výtečný díl této dlouhé a tolik kvalitní série.(13.3.2009)