poster

Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (TV film)

 • Velká Británie

  Poirot: Cat Among the Pigeons

 • Slovensko

  Poirot: Mačka medzi holubmi

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2008, 92 min

 • Fox85
  ****

  Špionáž, agenti a vraždy. Tři věci, které by asi málokdo hledal na prestižní dívčí škole. Ještě, že je tu Poirot, aby našel a odchytil tu obávanou kočku mezi holuby.(7.9.2015)

 • fruitbueno
  *****

  Neotřelé prostředí, tajemství na každém kroku, lidské charaktery jako pestrá paleta nejlepších malířů. Film staví na hereckém umu hlavních hrdinů, pečlivě budované atmosféře a na tom, že se neruší nic ze způsobů Poirotových manýrů:-)(10.2.2010)

 • Agatha
  ****

  Smrt staré posluhovačky mi přišla o něco lepší, ale i tak jsem si i tento díl užil. Obdivuju jak se tvůrcům podařilo najít vhodné herce, které by se i zevnějškem podobaly charakterům, jenž tak dobře autorka vykreslila. Nenašel se jediný herec, který by se nějak extra rozcházel s mými představy, jenž vznikly při čtení knížky. Předloha mě překvapila hodně, protože nápad umístit zločiny do dívčí školy, je skutečně originální. Také mě překvapilo jak dobře si tvůrci poradili se samotným Poirotem, který v knize nastupuje na scénu až téměř ke konci. Velmi kvalitně zahrané a s výborným dabingem, což se také cení, obzvlášť když není možnost původního znění. Jsem velmi rád, že kvalita filmových přepisů díla Agatha Christie neklesá a stále divákovi nabízí něco zajímavého. Jen tak dál!(16.1.2009)

 • chelseaman22
  ****

  Pokud si uvědomíte, že předchozí díl se odehrával v božské Sýrii, kde vítr čechral beduínům plátěné stany a teď jste nuceni spokojit se s prostředím dívčí školy kdesi v Hampshiru, tak budete bědovat jako důchodce na dnešní mládež. Začíná být dosti otravné, že se v každém druhém díle v závěrečném zúčtování objeví někdo, kdo již dávno má být mrtev či se ukážou neočekávané příbuzenské vztahy. 75%(8.1.2015)

 • stration
  *****

  Ani nový Poirot neztrácí šarm, vtip a kouzlo. Jen točte dál, chci víc Poirotů, ještě, ještě!(28.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace