poster

Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (TV film)

 • Velká Británie

  Poirot: Cat Among the Pigeons

 • Slovensko

  Poirot: Mačka medzi holubmi

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2008, 92 min

 • Fox85
  ****

  Špionáž, agenti a vraždy. Tři věci, které by asi málokdo hledal na prestižní dívčí škole. Ještě, že je tu Poirot, aby našel a odchytil tu obávanou kočku mezi holuby.(7.9.2015)

 • stration
  *****

  Ani nový Poirot neztrácí šarm, vtip a kouzlo. Jen točte dál, chci víc Poirotů, ještě, ještě!(28.2.2009)

 • stOKYi
  ****

  zápletka dobrá, kamera, nová a dobrá, scenár naozaj na jednotku, (však agatha christie) hudba tiež stála za to a hodila sa do jednotlivých pasáži.. proste zdanlivo, jeden skvelý úžasný film. Ale už to nieje ten starý výborný Hercule Poirot a myslím že tieto nové časti sú tie najmenej zaujímavé z ináč výbornéj série TV filmov. Možno je tom tým, že tie najlepšie príbehy už boli natočené. David Suchet už podľa mňa ráno keď vstane z postele si ide napraviť fúziky a ked ide von si bere tú svojú povestnú Poirotovskú paličku :) Lepší Poirot ako Peter Ustinov :)(15.1.2009)

 • troufalka
  ****

  Meduna mi k Poirotovi nesedí, Petr Kostka je lepší.(18.2.2014)

 • otík
  *****

  Poirot se ocitá v dívčí škole Meadowbank, kde má své dlouholeté přítelkyni slečně Bulstrodeové poradit, koho vybrat jako svou nástupkyni. Jenže ouha, první vražda na sebe nenechá čekat a tak se Poirot společně s přivolaným detektivem dostávají do víru děje kolem vzácných klenotů, tajné agentce a falešné princezně. Tentokrát uvidíme i trochu krve a asi více obětí než bývá zvykem. Ale Poirot opět své geniální šedé buňky nenechá vychladnout a předvede se v tradiční parádní formě. Chybí zde sice napětí, ale i tak jde o výtečný díl této dlouhé a tolik kvalitní série.(13.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace