Hercule Poirot: Kočka mezi holuby (TV film)

Poirot: Cat Among the Pigeons

Poirot: Mačka medzi holubmi

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2008, 92 min

Opět krásně udělaný a skvěle zahraný film. Bohužel mi přijde, že ty dobré případy jsou už všechny natočené a nyní točí ty, co zbyly. Nedalo se ani hádat, kdo je vrahem. Když to řeknu na rovinu - pořád tam pan Poirot chodil a mlel o tom, že to šedá mozková kůra už vyřešila, mezitím přibyla další mrtvola a nakonec v posledních pěti minutách vychrlil, jak to všechno vlastně bylo...(10.6.2011)

Opäť raz jeden zvláštny diel, od iných sa líšiaci hlavne výbornou potemnelou atmosférou, dokonca by som sa nebál tejto časti prideliť aj nálepku thriller. To všetko veľmi vhodne umocňuje hudba, ktorá bola pre túto časť umne zvolená. Čo sa týka príbehu, ide o klasicky zamotanú krimi zápletku, avšak v tomto prípade i s prímesou špiónstva a s ľahkým závanom politiky. 80/100(26.7.2016)

Poněkud exotičtější Poirot, se špióny, krásným zahradníkem, sadistickou učitelkou tělocviku (jako by byly i nějaké jiné, že?) a dokonce i s jednou indickou princeznou. Moc pěkně vykreslený uzavřený svět dívčí školy pro bohaté.(17.2.2014)

"Vypadá trochu jako tučňák.." ;)(31.5.2016)

Meduna mi k Poirotovi nesedí, Petr Kostka je lepší.(18.2.2014)