Past na lásku

• USA Serious Moonlight

Když se Louise dozví, že ji její manžel hodlá opustit kvůli mladší ženě, rozhodne se nevzdat se bez boje! Svého muže drží doma jako zajatce, dokud jí neslíbí, že s ní zůstane navždy. Žádný plán ale nevyjde na 100 %, a tak se i Louisina snaha značně zkomplikuje, když se do domu nečekaně dostane zloděj... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ioanne

Námět se mi docela líbil, ale to je asi tak jediné. Byla jsem zklamaná z mizerného zpracování, celé to bylo příšerně rozvleklé, chyběla jakákoli akce a herci nic moc (možná to bylo dabingem...). Dal by se z toho udělat super film, ale toto ani neodpovídalo žánru. Jedinkrát jsem se nezasmála. ()

siki37

dlhé vlasy alá ošťatá slama a veľké gumáky nielenže Meg nepridali na sexepíle, ale ju dokonca pripravili o jej dievčenský výzor. zaujímavý celovečerný dialóg, no celkovo to vyznelo dosť nereálne ()

vlk++

Zase taková komedie to není, taky se to odehrává na jednom místě, nebo spíše v jedné místnosti, je to hra postavená na dialogu a hereckém umění a podle hodnocení to většinu moc nebavilo, ale mně se to prostě líbilo a dávám zasloužené 4*. Meg Ryan to dokázala vzít za správný konec aneb účel světí prostředky ;). Navíc je to pořád kočka :). ()

diax3

No, takhle... něčím zajímavý to je. Ale jako komedii bych asi označila teprve manželovo závěrečné procitnutí, kdy si konečně uvědomil, že jeho žena opravdu je psychopatka... ()

Jahonog

Tenhle film jsem vydržela dokoukat jen proto, abych mohla napsat tohle hodnocení. trapný, já vím. Herecké výkony celkem ušly, ale scénář by fakt logiku pohledal. Komedie? Kde? Nechci se tu rozepisovat, jak moc blbý a jednoduchý a předvídatelný mi to připadlo. Spíš mě zaráží, jak moc podob pojem "komedie" pro filmaře a scénáristy má. Manželka je celý film stále stejná. Šílená, stárnoucí, kariéristická, sobecká fůrie, co umí jen zmateně kdákat a házet květináče a mimo záběr zvládne odtáhnout o dvacet, až třicet kilo těžšího nerozhodného, nevyrovnaného, záletného, názory neustále měnícího manžela od vchodových dveří, až nahoru do patra na záchodovou mísu. Možná..když o tom tak přemýšlím, byla scéna ze záchodem celkem vtipná. Ale možná tak minutu, až dvě. Ne půl filmu. Rozhodně je kýbl nudy hodinu a půl sledovat: "Já ti ukážu, když budeš sedět přilepenej k hajzlu, já Tě donutím se do mě zamilovat, pomůžou mi k tomu extrémně agresivní houseparty zloději a tupá hysterická milenka a neschopní policajti. Mě osobně by film řekl svoje poselství a myšlenku, kdyby trval deset minut s dějem: On:"Už Tě nemiluju, jsi stará a škaredá." Ona:"Miluješ! Vzpomeň si, cos mi slíbil." On: "Aha! No vlastně tak jo." ()

bedihost

Odpočinkový film s přímou dějovou linií. Jednoduchosti trochu připomíná "Telefonní budku", ale v lehce komediální verzi. Herecké obsazení je vynikající. Některé absurdnosti filmu je potřeba brát s nadhledem a ne tak úzkoprse, jako zdejší komentáře. Je to určité rozebrání psychologie ženy, která je od mužského myšlení někdy daleko. Dříve bych to snad takto nehodnotil, ale po současných českých, překombinovaných filmech, je to ukázka, že se dá točit film i jinak. ()

Konev odpad!

Celý film se skládá z nekonečných dialogů, aby vše skončilo tak nepravděpodobně, že se to může stát jen ve filmu. ()

peproch

Až do chvíle, kdy se do domku, kde je nevěrný manžel přivázán k záchodu a manželka jej dostává do situace, že ji zas bude milovat, je komedie fajn, vtipná, obratná. Pak se stane trapnou motanicí a fraškou bez nápadu a jen hloupostí. Promiňte. ()