Měsíční past

Tex Ragsdale

Peter Klein

Joseph LoDuca

Kevin Tent

Jediná origoš VHS u nás doma...Na ty časy to nebylo špatný...(10.4.2009)

"Je starý 14 000 rokov." Od menej známeho režiséra Roberta Dykea, prichádza sci-fi horor v ktorom si zahrali Walter Koenig (Star Trek), Bruce Campbell (Evil Dead, Maniac Cop). Film som si hlavne zohnal kvôli Bruceovi, ktorý od Evil Deadu, velmi poskočil na dno, za zmienku stojí robot, ktorý vystreloval blesky. Celkový dojem z filmu bol na 60 percent, ale musím pridať 80 percent.(7.3.2009)

Sci-fi tuctovka, ktorá mohla byť ale ešte efektnejšia. Mala na to.(11.4.2011)

• dopitak

Zajímavý dabing mající původ asi v Brně, solidní námět dávného odkazu odkrytého na Měsíci, a totálně zmršený postup k cíli. Budu hodně prozrazovat: špatné je to, když z malé dovezené schránky najednou běhá po chodbách vesmírného střediska transformer rexovských rozměrů, a taky z objevené měsíční základny tvůrci vytěžili kulový. Dost připomnělo Promethea.(16.5.2015)

Pohodové béčko s Brucem Campbellem. NEvychází ze standartního průměru, ale za ty moc pěkný efekty dávám nakonec i tu 4*. Film mě v dětsví minul a o to víc jsem si ho teď užil. A Bruce je bůh!!!(24.2.2010)

• - Vo filme sa objaví celkovo 5 verzií kyborgov zvaných Kaalium. (fefee)

• - Při telefonátu přibližně v 30. minutě je možné několikrát zahlédnout mikrofon filmového štábu. (eugeene)