poster

Měsíční past

 • USA

  Moontrap

Sci-Fi / Horor

USA, 1989, 92 min

Režie:

Robert Dyke

Scénář:

Tex Ragsdale

Kamera:

Peter Klein

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

Kevin Tent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ledzepfan
  ***

  No tvl-co vám budu povídat... Čekov bez silného rusáckého přízvuku a Eš bez motorové pily si to špacírujou po měsíci a fackujou se s transformerama. Celé je to tak dementní a špatné až je to nakonec vlastně svým způsobem zajímavé a člověk má tendenci tomu bezdůvodně fandit. Za mě 3 -nejsou to sice stejné 3 jako dávám obvykle, ale na to stejně sere pes-takže......(27.2.2014)

 • Hakha
  **

  Před asi patnácti lety, kdy jsem byl hrdým majitelem VHS filmu Maniac Cop, který obsahoval i trailer na tuto béčkovou hororovou podívanou, kterou jsem chtěl vždycky vidět… konečně tento okamžik nastal a mrzí mě, že jsem si na něj neudělal čas zamlada, protože zestárlo to neuvěřitelně… i když jsem se snažil zohlednit rok natočení a kompletní béčkovost, tak přesto jsem se skoro unudil k smrti... tak hodnotím 1,5 hvězdičky… Trailer k vidění zde (obsahuje spoilery)(28.8.2011)

 • fcreading
  ****

  "Je starý 14 000 rokov." Od menej známeho režiséra Roberta Dykea, prichádza sci-fi horor v ktorom si zahrali Walter Koenig (Star Trek), Bruce Campbell (Evil Dead, Maniac Cop). Film som si hlavne zohnal kvôli Bruceovi, ktorý od Evil Deadu, velmi poskočil na dno, za zmienku stojí robot, ktorý vystreloval blesky. Celkový dojem z filmu bol na 60 percent, ale musím pridať 80 percent.(7.3.2009)

 • Korbitch
  *

  Copak o to hudbu, jako když epileptik hraje na varhany, bych ještě přežil, ale scénář, výprava a herci jsou i přes nadějný námět jedním slovem otřesní. Nejvíc mě asi dostala situace, kdy chlapíkovi zabijou kolegu, on rozdělá na měsíci stan, a pak v něm vypustí svého malého kosmonauta do černé díry borce, kterou probudili po 14 000 let dlouhé chrupce. Scéna by vypadala v mém podání cca takhle: On: Tak co kotě, hupsnem na to? Ona: No já nevím, spala jsem 14 000 let. On: No tak kotě, je to jako jízda na kole. Ona. Když já nevím... On: Do hajzlu, kotě, právě mi zabili kolegu, jsem emocionálně vyčerpaný. Ona: Tak dobře. Hele, tady je dobré místo na stanování. Ty vole...(4.8.2015)

 • Chrustyn
  **

  Zapomenutá sci-fi pecka, která dříve kolovala na VHS spolu s dalšími legendárními kousky. I když se nejedná o ten typ "pecky", která pobaví i po letech má v sobě film určitou dávku nostalgie. Bohužel když vidíte, že hrdinové pobíhají po měsíci jak po pláži, nechtěně to rozesměje a akce také není mnoho. Ale třeba akční scénu na chodbě jsem si pamatoval nějakých 18 let a to taky něco znamená.(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace