Měsíční past

Tex Ragsdale

Peter Klein

Joseph LoDuca

Kevin Tent

Jediná origoš VHS u nás doma...Na ty časy to nebylo špatný...(10.4.2009)

na svou dobu dokonale scifi becko mraziva atmosfera a skvela hudba ktera vtahne do deje velmi temne a zaroven presvedcive ty triky sou na nizkorozpoctak opravdu v pohode a nektery dnesni miliardovy projekty by si z tohoto dila meli vzit mustr jak delat za malo penez hodne muziky(30.11.2011)

• Hakha

Před asi patnácti lety, kdy jsem byl hrdým majitelem VHS filmu Maniac Cop, který obsahoval i trailer na tuto béčkovou hororovou podívanou, kterou jsem chtěl vždycky vidět… konečně tento okamžik nastal a mrzí mě, že jsem si na něj neudělal čas zamlada, protože zestárlo to neuvěřitelně… i když jsem se snažil zohlednit rok natočení a kompletní béčkovost, tak přesto jsem se skoro unudil k smrti... tak hodnotím 1,5 hvězdičky… Trailer k vidění zde (obsahuje spoilery)(28.8.2011)

• dopitak

Zajímavý dabing mající původ asi v Brně, solidní námět dávného odkazu odkrytého na Měsíci, a totálně zmršený postup k cíli. Budu hodně prozrazovat: špatné je to, když z malé dovezené schránky najednou běhá po chodbách vesmírného střediska transformer rexovských rozměrů, a taky z objevené měsíční základny tvůrci vytěžili kulový. Dost připomnělo Promethea.(16.5.2015)

Pěkný sci-fi horor. Tohle já můžu, má to krásnou atmosféru i dobrý provedení, herci taky jdou. Dějově je to akorát, na měsíci je život, ale né zrovna takový, který by jsme chtěli i na zemi. Jen jednu poznámku a to, že mě docela mrzelo, absence původu té ženy. Prostě se o ní něco dozvědět víc odkud byla a tak.(21.5.2012)

• - Při telefonátu přibližně v 30. minutě je možné několikrát zahlédnout mikrofon filmového štábu. (eugeene)

• - Vo filme sa objaví celkovo 5 verzií kyborgov zvaných Kaalium. (fefee)