Měsíční past

Tex Ragsdale

Peter Klein

Joseph LoDuca

Kevin Tent

Slušná zapadlá věc, která vyniká hlavně pomalým odkrýváním příběhu a celým jeho pozadí. Nápad tedy dobrý. Ani výprava nestojí za starou belu. Koenig a Campbell nenucení. Vidím v tom třeba dobrou příležitost na remake. -"Hey, we don't take no shit from a machine!"(28.6.2010)

Pohodové béčko s Brucem Campbellem. NEvychází ze standartního průměru, ale za ty moc pěkný efekty dávám nakonec i tu 4*. Film mě v dětsví minul a o to víc jsem si ho teď užil. A Bruce je bůh!!!(24.2.2010)

• Chrustyn

Zapomenutá sci-fi pecka, která dříve kolovala na VHS spolu s dalšími legendárními kousky. I když se nejedná o ten typ "pecky", která pobaví i po letech má v sobě film určitou dávku nostalgie. Bohužel když vidíte, že hrdinové pobíhají po měsíci jak po pláži, nechtěně to rozesměje a akce také není mnoho. Ale třeba akční scénu na chodbě jsem si pamatoval nějakých 18 let a to taky něco znamená.(29.5.2010)

• petero

Raz dávno som na to videl upútavku a od vtedy som to túžil vidieť. Prvé nahliadnutie ma však od tohoto direct to video béčka brutálne odradilo. S triezvejším pohľadom je to však solídne spracovanie kde sa tvorca snažil to podať čo najvernejšie (napr. žiadny zvuk vo vesmíre), srší z toho strašidelné scifi, nasvietenie dobré, prostredie tiež fajn, keď to malo byť monumentálne tak to aj tak pôsobilo, roboti, mimozemšťanka, sex s mimozemšťankou v stane na mesiaci =), nálož v module čo by roztrhla aj celú planétu, všetko čo má správne sci-fi hororové béčko mať to malo.(31.10.2008)

• Korbitch

Copak o to hudbu, jako když epileptik hraje na varhany, bych ještě přežil, ale scénář, výprava a herci jsou i přes nadějný námět jedním slovem otřesní. Nejvíc mě asi dostala situace, kdy chlapíkovi zabijou kolegu, on rozdělá na měsíci stan, a pak v něm vypustí svého malého kosmonauta do černé díry borce, kterou probudili po 14 000 let dlouhé chrupce. Scéna by vypadala v mém podání cca takhle: On: Tak co kotě, hupsnem na to? Ona: No já nevím, spala jsem 14 000 let. On: No tak kotě, je to jako jízda na kole. Ona. Když já nevím... On: Do hajzlu, kotě, právě mi zabili kolegu, jsem emocionálně vyčerpaný. Ona: Tak dobře. Hele, tady je dobré místo na stanování. Ty vole...(4.8.2015)