Měsíční past

Tex Ragsdale

Peter Klein

Joseph LoDuca

Kevin Tent

Pohodové béčko s Brucem Campbellem. NEvychází ze standartního průměru, ale za ty moc pěkný efekty dávám nakonec i tu 4*. Film mě v dětsví minul a o to víc jsem si ho teď užil. A Bruce je bůh!!!(24.2.2010)

Pěkný sci-fi horor. Tohle já můžu, má to krásnou atmosféru i dobrý provedení, herci taky jdou. Dějově je to akorát, na měsíci je život, ale né zrovna takový, který by jsme chtěli i na zemi. Jen jednu poznámku a to, že mě docela mrzelo, absence původu té ženy. Prostě se o ní něco dozvědět víc odkud byla a tak.(21.5.2012)

Ať se mi nikdo nesnaží namluvit, že tenhle film je vážně míněný a že to není parodie, která si z béčkových sci-fi počinů utahuje stejně jako Evil dead z hororů. Ano, Evil dead mi Moontrap připomněl(a) nejvíce - a nebylo to jen přítomností Bruce Campbella a hudbou Josepha LoDucy. On i ten styl, jakým byly natočeny všechny scény s obřími i malými mechanickými vetřelci, vážně se tvářící situace, které jediný člověk jedinou větou obrátí naruby (vědec, snažící se navázat kontakt s mimozemšťanem), náramné hovadinky, jako nafukovací stan na Měsíci a sex v něm... Všechno to bylo tak praštěné, že jsem se jistým zvráceným způsobem bavil. Na rozdíl od Evil dead se sice nejedná o tak zběsilý a vtipný počin, v druhé polovině se film přímo vleče a uspává, ale stejně... Vážně v tom nemá prsty Sam Raimi? Ani trochu? Nevěřím.(27.9.2012)

Jediná origoš VHS u nás doma...Na ty časy to nebylo špatný...(10.4.2009)

Jo. Úžasné efekty na osmdesátá léta. Sice někdy roboti vypadají jako hračky, ale na druhou stranu souboj s robotem na chodbě je perfektní + mnoho dalších scén. Pro mě osobně - jedna z největších raritek svého druhu.(26.11.2007)

• - Vo filme sa objaví celkovo 5 verzií kyborgov zvaných Kaalium. (fefee)

• - Při telefonátu přibližně v 30. minutě je možné několikrát zahlédnout mikrofon filmového štábu. (eugeene)