Yul a Melissa se právě vzali. Během své svatební cesty se rozhodnou navštívit rodinu Yula, která bydlí v jedné čínské vesnici. Když dorazí na místo, ukáže se, že obyvatelé vesnice očekávají bestii, která jednou v roce navštíví náš svět. Na Zemi hledá oběti, aby tak zahnala svůj hlad. (LIVINGDEAD)

Hamaradža

Dráždivo znepokojivý námet, príjemne exotické destinácie, dobré spracovanie, no čo z toho keď 90% filmu je taká tma že človek ani nevie čo sa deje? Hanba! ()

Dubro

Počas prvých desiatich minút sledovačky mi z tej kamery prišlo minimálne dvakrát zle. Odskočil som si po dva papierové sáčky, čo som minulý rok potiahol v lietadle vychytenej spoločnosti SkyEurope Airlines. Po pol hodine mi prestalo byť zle a začalo byť ešte horšie. To z tej navodenej atmosféry a tak som znova odbehol, tentoraz už po igelitku Tesco bez ventilačných dierok. Zbytočne. V druhom polčase už Sančéz nič plodného neponúkol. 60 percentíkov. ()

zipexx odpad!

Otřesná kamera + celý film se odehrává za tmy = z 80% filmu vůbec nevíte, která bije. Špatný pokus!!! ()

Jimmi

Zial nezdielam nadsenie s vysoko hodnotiacimi uzivatelmi...Dost som sa na to tesil kedze J*A*S*M dal celu kopu hviezdiciek a jeho hodnotenia sa vice mene podobaju mojim, ale asi som cakal od Seventh moon prilis vela.. Niektore pasaze neboli zle ale mna od zaciatku az do kona otravovala ta roztrasena kamera a celkovo som sa viac tesil na koniec filmu ako na pointu.. Davam 2 hviezdy co sa mi zda adekvatne pretoze som videl kopu vacsich blbosti ()

Mefistofelle

Nejzajímavější na tomhle filmu mi připadal desetiminutový začátek, který ukazoval pestrobarevné čínské oslavy. Pak už byla jen tma, rozklepaná kamera a očekávání konce. A to je špatně. Někdy jsem opravdu měla velký problém poznat co se zrovna v daném záběru děje, divný střih tomu taky moc nepomáhal. Jindy mi rozklepaná kamera nevadí, zde mě to vysloveně obtěžovalo. Na druhou stranu musím uznat, že ti věčně pobíhající nahatí démonci se jim docela povedli. Dalším plus je samozřejmě netradiční prostředí, Čína je rozhodně příjemnou změnou oproti americkému middle of nowhere. ()

TomikZlesa

OMG kamera se třásla a všude byla tma ... se proberte, asi se to možná mělo natáčet v pravý poledne na pláži Bora Bora a jěště to měli osvítít UV lampama ne ? ...Moc poevedý a zároven jednoduchý přídavek ve stylu Descent. Možná krapet za vítku stojí par nelogičností..jako třeba útěk z auta přes kufr.. ?-) ()

dubinak

Tohle bylo něco jako Pád do tmy po čínsku. Alespoň mně to tak připadalo. Atmosféru Sánchez vytvářet umí, ale to už je od Záhady Blair Witch vlastně jeho povinností, i když si tímto jeho prvním snímkem posadil laťku dost vysoko a je to na jeho dalších filmech vidět. Herci byli velice sympatičtí a čínské a celkově asijské tajemno je moje oblíbená pochoutka. Pochválit taky můžu příšery, které byly velice "pohledné", stejně jako se mi líbili skřeti v The Descent. Nejpůsobivější byla jistojistě scéna z jeskyně. Stopáž byla akorát a povinností je určitě dívat se na Seventh moon v noci. Až tak vypracované to ale nebylo a opět dávám lepší průměr. ()

Wormboy

Niet lepsej kombinacie ako idiotskych hrdinov so strasne vazne sa tvariacim amaterskym hororom z prostredia cinskeho vidieku...hahaha ()

Loki81

Zacatek pomerne vydareny, atmosfera by se dala krajet jak byla husta... Skoda jen, ze misto 80% filmu vidime pouze pred roztresenou amaterskou kamerou mihajici se neurcite fleky. Chapu pokus o nizkorozpoctovou kopii Blair Witch Project (resp. reziserovu touhu o navrat na titulni strany) ale toho nam dnes filmovy prumysl serviruje mraky a divak je namlsany o poznani vice nez pred 10 lety. Opravdu nevim v jakem psychickem rozpolozeni bych musel byt abych hodnotil plnym poctem... ()

Radiq odpad!

To byla teda kokotina. Úděsnej případ hororu, jak nemá vypadat. Nebylo tam nic vidět - buď tam byla tma nebo byl obraz rozmlženej nebo roztřesenej. A když už tam něco vidět bylo, tak ty potvory vypadaly jak družstvo nasranejch skibobařů v bílejch dresech nebo jak spermie, co měl Woody Allen v tom svym jednom filmu. No a k ději, to už vubec nemá smysl tady okecávat, protože tam bylo plno nesmyslů a kravin a prostě hruza. Hruza, z které šel strach. A to na tom byl ten největší horor. ()

Aargh

Sice se říká, že v hororu nejvíc vyděsí to, co člověk nevidí, ale pokud není třetinu filmu vidět vůbec nic, začne to být poněkud kontraproduktivní. Škoda, jinak to vůbec nebylo špatné. ()

Doudis19

Amy Smart je fajn, ikdyž je tady provdaná za Číňana, co je naprostá bačkora a navíc ani neumí Kung-fu. Co už není fajn, je epileptická kamera, která podělá i to minimum scén, kde není díky tmě vyloženě hov.. nic vidět! Stejně tak neschledávám za děsivé nahé, albínské, humanoidní cosi, co ani pořádně neublíží. Chaotická ztráta času. ()

TKKMR

Môžem za seba povedať, že Seventh Moon je dosť strašidelný horror. Zapadlý čínsky vidiek je už samo o sebe dosť tajomný a keď po ňom navyše v noci pobehujú nepríčetní mesační démoni, tak z toho vzniká slušná horrorová záležitosť. ()

demented

Kedy už konečne ľudia pochopia, že digitálna kamera je ZLO. Aspoň čo sa hororov týka (česť výnimkám). Ľudia ako Edwardo Sanchéz si to nie a nie uvedomiť. Blair Witch ma síce nenadchla, ale pripúšťam, že tam mala svoje opodstatnenie. Ale prečo pre boha živého v Seventh Moon? Ako keby už bez tak nebolo dosť náročné sledovať tápanie mladého páriku v tme, kamera sa musí k tomu stále epilepticky triasť. Hrôza. Nabudúdce prosím trochu viac svetla (aj keď na úkor reálnosti, ale stále lepšie, než hodinu a pol čumieť na rozmazané obrysy (a to je ten lepší prípad) ) a pred natáčaním poslať kameramana k doktorovi, nech mu na toho Parkinsona predpíše nejaké prášky. Tiež by som si odpustil tie trápne efekty (pri nástupe mesačných ľudí sa kamera náhle rozostrí a my vidíme len biele machule - hoci neviem prečo, lebo v Altered boli masky na filme tou najpozitívnejšou vecou). ()

drackula

Prvá polovica bola naozaj kvalitná. Prostredie čínskeho vidieka prináša naozaj krásny manévrovací priestor pre rozvynunie zápletky okolo naozaj krvavej lokálnej povery. V konfrontácii zo západným cynizmom sa v prvej polovici film rozbieha naozaj sľubne avšak postupne začne neuveriteľne tápať a namiesto toho aby sa držal nastúpeného trendu tajomna a dusna vyrúti sa z niečím čo by som označil ako "zúfalý výstrel do tmy". Druhá polovica je tak nudná, miestami kvalitne nelogická a záver je už len predvídateľné vykúpenie. Škoda toho spracovania, niektoré nápady boli naozaj dobré. 60 % ()

klima777

Film působí velmi amatérsky. Je předvídatelný. Možná trochu xenofobní [a možná ne – konec konců jest známo, že v Číně nejsou šílení pouze bohové... (nota bene, Seventh Moon je horor)]. Vlastně skoro samé minusy. Jenomže: Seventh Moon má něco do sebe. Přízračnost některých scén? Snad romanický podtón lásky až za hrob? Nebo snad tichou tragédii a léčbu neklidem? Tao je hlubina, která pohltí i smrt. Ne, počkat, jde přece o nepříliš chytré pohyblivé obrázky... Nevím, prostě nevím a na vzdory všem předpokladům na tuhle "přeťápnutou" a zmatenou oslavu Svátku hladových duchů myslím poměrně často (2,5*). ()

zolo23

Prvá polovica tohto solídneho hororu bola skvelá, ale druhá časť upadala do priemeru. Tento film som pozeral sám v noci a musím povedať, že v niektorých momentoch som mal v gaťách nasrané... Réžia bola zvládnutá celkom slušne a čo musím pochváliť tak to boli naozaj dobré masky. Nápad natočiť nejakú legendu o mesačných démonoch nebol určite zbytočnou záležitosťou. ()

Antimana

Ale ja som sa bála. Práca s kamerou, hudba , mykanie, behanie po lese podobné Blairwitch. Na tom sa po 10 rokoch stavať nedá ... pozrieť sa to však dalo. ()