Křížová palba

Krížová paľba

Crossfire

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2008, 94 min

Velice dobrý film, který mně vyloženě sedl. Je to taková typická francouzská akční krimininálka, která sice nemá vyloženě úchvatný děj, ale má vynikající atmosféru /např. policejní stanice nemá chybu/, výborný je Richard Berry a ani závěrečná střílečka není špatná. Prostě pro mě velice příjemné překvapení.(22.6.2009)

• ecceHOMMO

Hneď od úvodných minút je zjavné, že nejde o americkú produkciu. To by samozrejme nebol žiaden problém, lenže .....francúzi postavili film na úvode a akčnom závere...a to medzi tým bola len nie moc chutná omáčka....ale treba uznať, že to malo slušný potenciál, lebo námet nebol zlý...akurát realizácia sa moc nezdarila...( hlavne stredná pasáž...a aj samotná zápletka vyznievala akosi kostrbato - bez toho aby divák dokázal pochopiť čriepky filmu...tie boli vysvetlené až oveľa neskoršie a mám pocit, že v tomto filme nanajvyž nevhodným spôsobom...).........(20.6.2009)

Docela slušné krimi, kterému trochu sráží vaz závěrečná akční přestřelka jako vystřižená z nějakého béčka. Síla tkví v hereckém týmu - Richard Berry má charisma na rozdávání, Aissa Maiga je v každém filmu roztomilá, Pascal Elbé proměnlivý, Zabou Breitman zase šarmantní dáma. Trošku vylepšit scénář a byla by na světě další vynikající francouzská krimi.(23.11.2009)

• cielnyl

Pro mě jeden z těch filmů, u kterých po týdnu zapomenu děj, obsazení, název... Zkrátka ničím mě to nenadchlo.(22.7.2014)

Od svižného akčného začiatku sa film bohužiaľ preniesol do rozťahanej kriminálky. Nie síce vyložene zlej, ale dosť priemernej. Raz stačilo.(12.7.2009)