Putička

USA, 1922, 60 min

Harold Lloyd

Walter Lundin

Hal Roach

U této grotesky se sice nebudete popadat smíchy za břichno, garantuji však, že se nebudete nudit. Harold je babiččina putička a s pomocí jejího talismanu se stane opravdovým chlapem. Zejména závěrečný pěstí souboj se vydařil.(11.5.2009)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] So živou hudbou od Dikolsona to bol nezabudnuteľný zážitok. Film, ktorý od začiatku do konca pumpoval jeden gag za druhým. Harolda som si zamiloval.(29.7.2012)

Viděno na LFŠ Uherské Hradiště 2012 - tedy v kině a s živou hudbou od Dikolson - a při vstupu do kina jsem netušil, na jak zajímavou a poutavou komedii jdeme. Skutečně jsem tu hodinu nemohl téměř vydechnout. Na 90-letého staříka má film pořád ještě slušnou sílu. Vtip kromě oné prvoplánovité a "laciné" šlupky nacházíme v na několika dalších vrstvách, jejichž promyšlenost překvapuje. Navíc ta hra nejen výrazů, ale hlavně tělem je ohromující. Z projekce jsme takřka všichni odcházeli velice spokojeni.(28.7.2012)

38. LFŠ Harold Lloyd(1.8.2012)

Rozpočet $100,000(4.6.2009)