Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

• USA Without a Paddle: Nature's Calling (více)

Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather, která bývala Benovou školní láskou. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách.  Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather. Podle fotografie se však ukáže, že ztracená dívka, která odešla do lesů, aby chránila životní prostředí, je Benovou školní láskou. A když se ke dvojici přidá její britský bratranec Nigel (Rik Young), dobrodružství může začít. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách. (oficiální text distributora)

tomeek

S jedničkou to má společné jenom námět a děj, jinak jsou tam uplně jiní lidi. Pohodový dívatelný film na nedělní kocovinové odpoledne. Ty veverky už byly trošku přes čáru. ()

BMAJTZ

Chvili jsem se dobre bavil, vlastne celou dobu putovani po lesech, ale druha pulka kdyz uz jsou na miste a toci se to vsechno kolem jednoho stromu je naprosty odpad. ()

dopita

No měla to bejt komedie, to jsem poznal. Jenže já se nebavil. Sice mě film nenaštval ani nezkazil náladu (jak to u mě většinou s takhle bídně hodnocenými filmy bývá), ale velmi nudil a hlavně pět minut po skončení filmu vůbec nedokážu říct, jak to dopadlo. Na filmu je navíc vidět, jak strašně levnej byl. ()

Paity odpad!

Tyhle "tripové" komedie nesmí mít pokračování. Jednička je zpravidla ještě koukatelná, co ale následuje potom, to už bych musel vyhvězdičkovat. ()

GreatestFan

Není to podle mě tak špatné, určitě zbytečně natočené asi jako stín jedničky, ale nebýt jeničky asi by se hodnocení zvedlo, podobně ''zábavné.'' ()

mosnak odpad!

Bleeee.... další parazit, který vysává energii z prvního dílu. Americká produkce opravdu nezná hranice. Přece nikdo nemůže být natolik tupý, aby nepoznal rozdíl v kvalitě oproti jedničce. Tohle je nevtipný šit :-( 0% ()

lardko

Docela dobrá komedie , ale jednička byla lepší a myslel jsem si že dvojka bude navazovat na jedničku , ale i tak sem se u filmu dost zasmál. Škoda že v tomhle nehráli stejný herci jako v prvním díle , ale i tak to bylo dost vtipné. ()

Jeremiah

S klidným svědomím mohu říci, že TAKHLE se NEMÁ dělat pokračování ŹÁDNÉHO filmu. První film nebyl žádný odvaz, ale to, co předvedli filmaři ve dvojce - no ffůůůj. Nedůvěryhodné, nereálné, místy silně trapné dílko, jehož jedinou snahou bylo přiživit se na prvním filmu a vyrazit z diváků nějaký peníz za návštěvu kina. Jediné, za co mohu dát hvězdičku, jsou docela hezké eko-aktivistky. Jinak bída a utrpení. ()

Olík

A máme to tady zase – následovník celkem povedené komedie, jehož hlavní snahou je nalákat na svého předchůdce jelikož on sám nemá co nabídnout :( ()

drankeryth odpad!

Nekecej a padluj 2, wow, to som zvedavy,ake je pokracovanie jednotky, ktora bola fajn komedia, kde sa aj dalo zasmiat. Hmmm, uvod filmu bol nudny, mozno sa to rozbehne neskor. Ohhh nie, ved to je nuda az do konca. Nic som vo filme nepostrehol, aby sa moja branica smiala do zblaznenia. Len som sa pocas filmu nad tym vsetkym pousmieval, ake je to trapne a vobec nie komedialne. Film sa snazil posobit komedialnym dojmom, ale volajako mu to neslo a vsetko co malo byt na smiech bolo podla mna az absolutne trapne a ani tie skvele urobene vevericky pocitacovou grafikou to nezachrania, pretoze tiez toho moc nenarobili. Akurat to jedno zahryznutie jednej vevericky do rozkroku jednemu typkovi bolo celkom fajn, ale zas to nevyznelo tak smiesne. Aj samotni herci moc umeleckeho nadania nepobrali a od herectva mali fakt daleko. Toto neni komedia, ale brak, ktory sa snazi byt komediou. Toto pokracovanie jednotky sa aj niecomu k nej podoba pribehovo a podla mna jednotke aj robi hanbu. Co chcel tymto filmom reziser povedat? Ako spravne nenatocit komediu? ()

Lyžař

Olivera Jamese mám docela rád. Jenže. Tady to podělal. Režie je šílená, scénář naprosto mimo. Tohle už bohužel nenapraví ani banda snažících se herců. Bohužel. Byl jsem svědkem scén, které film pohřbily daleko pod zem a půda nad nimi byla těžce udusána. Například scéna se samopalem uprostřed lesa. Zklamání. Bohužel. Scénář: **; Režie: *; Hudba: *; Herci: *** ()

Fawkes

Dost laciná komedie, dalo by se říct o ničem. Nezaujaly mě ani počítačově vytvořené veverky. Mě osobně stačilo jedno shlédnutí. Mnohem radši bych sáhnul po původní verzi Nekecej a pádluj, ikdyž jsem jej ohodnotil pouze průměrně. (35%) ()

mrtvej pes odpad!

Pochybuji, že jsem se jedinkrát zasmála, a to je u komedie zatracené mínus. Postrádala jsem v tom smysl, originalitu i humor. Herecké výkony to rozhodně nezachraňovaly. ()

MickeyStuma

Tady se to veze na předchozím snímku. Je to zcela stejné a přeci odlišné. Jiní herci, jiný důvod brodit se divočinou, opět burani, opět legrace, která však tentokrát značně povadla. Kdepak, tohle vzniknout vůbec nemuselo. Nejhorší to není, ale když se kopíruje předchozí díl, nevím, co by diváka mělo zaujmout. ()