Kyklop (TV film)

Frances Doel

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman

Některá béčka či céčka klamou tělem... a tohle nebylo zas tak špatné. Dobrá kamera (tedy kromě toho chvění při jízdě po náměstí na začátku).(7.1.2011)

• MaedhRos

...Maso! ...Ať žije republika!(21.9.2013)

• -Bomba-

Film tak blbý, až jsem měl chuť dvd vyhodit z okna. Herecké výkony jsou nulové, prakticky vůbec neexistují. Rekvizity nejspíš tvůrci koupili v hračkářství a Řím z ptačí perspektivy ukradli z nějaké PC hry. Kyklop byl trapný a ještě k tomu se mi zdálo, že má nějaké opožděné reakce. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl.(17.10.2009)

Jo tak tohle patří mezi filmy od Starz media mezi to nejlepší, a ani tak to není nic převratného. Sice mi přišlo sympatické jak to vypadá a Roberts je v tomhle filmu sympatickej. Efekty sice slabší ale aspoň se nebojí ukázat aspoň nějaké gore.(8.7.2011)

• Danny F.

Počítačový kyklop byl až moc výrazný co se týče efektů. Vyumělkovaný film se zajímavou myšlenkou jednookého monstra. 30%(26.4.2009)

• - Když Gordian v aréně čeká na svůj rozsudek, je v jedné scéně bez hadrů a ve druhé s nimi. (StrYke)

• - Ve scéně, kdy má na stavbě domu dojít k cejchování nového otroka, lze spatřit v pozadí žlutý deštník. (Godhaj)