Kyklop (TV film)

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman
  • L_O_U_S

Bál jsem se, že se scenáristé budou snažit hrát na city a přesvědčit mě o tom, že kyklop ve skutečnosti není zrůda, ale docela sympaťák, kterému nikdo nerozumí, protože ve volných chvílích trhá Římanům údy. Nestalo se tak a pokud se o něco takového scenáristé pokoušeli, tak by to stejně nikdo z diváků nepoznal, protože veškerá snaha(?) o emoce se naprosto míjí účinkem. Kyklopa mi však nakonec stejně líto bylo, neboť se v tomhle vysmívaném paskvilu ocitl nevinně. Pokud jde o výpravu, tak takhle bídný Řím jsem ještě neviděl. Tiberius, který se baví akorát se svým trapným synovcem, namísto velké říši vládne několika ulicím v jakémsi kurníkovém zapadákově, a celou římskou armádu tvoří družina zhruba deseti obrněnců, kteří když začnou střílet z luků, tak ze dvou metrů netrefí ani stodolu. Není divu, že film připomíná nějaký minimalistický experiment. Triky jsou samozřejmě špatné a kečupem se tentokrát opravdu nešetřilo. Na druhou stranu už jsem viděl i daleko horší spektákly - takový OCELOVÝ MUŽ je teprve zvěrstvo. Proto dávám kyklopovi čestnou hvězdičku. (542.)(10.1.2010)

• Frajer42

Velká škoda, že ve filmu o kyklopovi je úplně tou nejhorší postavou právě digitální kyklop. Nejvtipnější na tom všm je, že to asi autoři mysleli smrtelně vážně. Uživatelé, kteří mají skrytý fetiš vůči podobně špatným céčkovým filmům si však mohou uslintnout blahem. Z mé strany malý odpádek.(4.10.2012)

• LiVentura

Boha...(20.9.2013)

• cariada

Nemám rád starý Řím, tak že hodnotím jen za toho jednookého krasavce. Jinak désná blbost.(3.2.2014)

• Pilda17

Kdo to vymyslel? 0/10 = 0%(8.3.2011)