Kyklop (TV film)

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman
  • Karamanlis

Vyhladovaný kyklop je väznený v Ríme a nútený bojovať v gladiátorskej aréne... z toho mohol byť poriadny mazec, ale zaujímavý nápad bol už v prvých minútach utopený v mori zlej filmárčiny. Všetko je otrasne digitálne, vizuálne najhoršie je na tom samozrejme postava samotného kyklopa.(27.5.2010)

• Socraates

Příšerný ve všech směrech, nejvíc do očí bije asi směšná výprava a herecký výkony zúčastněných, v čele s céčkovým démonem Robertsem. Hvězdičku dávám za pár zábavnejch dialogů a taky za fakt, že se přece jen našlo několik scén, ve kterejch Kyklop vypadal věrohodně. V ostatních případech byly triky na úrovni (jinak skvělýho) Souboje Titánů z roku 1981.(16.9.2012)

• Scratt

Příběh kyklopa Jednoočka mě naprosto minul ve všech ohledech. Ani nechtěná směšnost tento výtvor od odpadu nezachrání. 10%(16.9.2012)

• Malarkey

Jedno oko a vydavatelská společnost Ukrajina Vás zve na film Kyklop, film bez zábran, bez ohledů na řeckou historii a bez čehokoliv, co by se dalo považovat za filmové umění.(5.10.2009)

• Frajer42

Velká škoda, že ve filmu o kyklopovi je úplně tou nejhorší postavou právě digitální kyklop. Nejvtipnější na tom všm je, že to asi autoři mysleli smrtelně vážně. Uživatelé, kteří mají skrytý fetiš vůči podobně špatným céčkovým filmům si však mohou uslintnout blahem. Z mé strany malý odpádek.(4.10.2012)

• - Když Gordian v aréně čeká na svůj rozsudek, je v jedné scéně bez hadrů a ve druhé s nimi. (StrYke)

• - Ve scéně, kdy má na stavbě domu dojít k cejchování nového otroka, lze spatřit v pozadí žlutý deštník. (Godhaj)