Kyklop (TV film)

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman
  • Scratt

Příběh kyklopa Jednoočka mě naprosto minul ve všech ohledech. Ani nechtěná směšnost tento výtvor od odpadu nezachrání. 10%(16.9.2012)

• corpsy

Treba vidieť, ako príklad toho, ako sa dajú natočiť neskutočné hrozné filmy.(17.4.2011)

• MM_Ramone

Historický fantasy horror o krvilačnom mystickom tvorovi, situovaný do časov najväčšej slávy Rímskej ríše. Jednooký kyklop, ktorý zápasí v aréne proti gladiátorom. Hodne netradičný nápad. Pomerne odvážny. Lenže to je jediná vec, ktorá stojí za pozornosť. Všetko ostatné je absolútny nezdar. Scenár písalo asi desať ročné decko. Herecké výkony sú až katastrofálne úbohé. Digitálne animovaný netvor je na smiech. Výprava, kulisy a dobové reálie sú lacné. Réžia nestojí ani za zmienku. Celé to úplne posrali. Totálna sračka. Odpad!(19.1.2014)

• SOLOM.

Urania v ledasčem dohání DVD Edici. Hlavně tedy v distribuci odpadních filmů do našich novinových stánků. Film Kyklop je toho zdárným příkladem. Digitální netvor by se možná uplantil v nějaké počítačové hře, ale v historickém fantasy asi těžko. Vůbec se do filmu nehodil a navíc na vojácích či jeho jiných nepřátelích bylo vidět, že před nimi ve skutečnosti nikdo nestojí. Tragické herecké výkony už ani moc komentovat nebudu. Eric Roberts tímhle klesl mezi céčkové herce o které už není zájem a tak hrají i v takových kravinách.(21.11.2009)

• honajz

Nulová animace, nulové herecké výkony, nulový příběh, nulové napětí, herdek, co mi z toho vychází za číslovku?(10.7.2010)