Kyklop (TV film)

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman
  • Pilda17

Kdo to vymyslel? 0/10 = 0%(8.3.2011)

• maverick10

Filmove studio Bulgaria a reziser Nemam Talent jr. uvadi do kin film o jednookem sympatakovi , ktery posilhava po MASO uzeniny Prochazka a po sirokopasmovem adslku od firmy VOLNY! Je to moderni padouch, co trhal panenkam hlavicky, ale ve sve podstate je to dobrak co jen touzi po neci lasce. Zdatne mu sekunduji jeho Bulharsti kamaradi a jedna velmi nesympaticka Svedska Xena, kteri stejne jako on touzi po svodode podobne jako Mel Gibson. Podobne jako William Wallace taky dopadne - nemilosrdnou a ne prilis originalni ranou ho osud trefi do jeho periskopu. Co Vam budu povidat. slzickami jsem si promocil nejen kapesniky, ale i svoji vypolstrovanou celu, do ktere jsem se nechal po shlednuti filmu ihned prevezt!(14.4.2011)

• Socraates

Příšerný ve všech směrech, nejvíc do očí bije asi směšná výprava a herecký výkony zúčastněných, v čele s céčkovým démonem Robertsem. Hvězdičku dávám za pár zábavnejch dialogů a taky za fakt, že se přece jen našlo několik scén, ve kterejch Kyklop vypadal věrohodně. V ostatních případech byly triky na úrovni (jinak skvělýho) Souboje Titánů z roku 1981.(16.9.2012)

• BadoXXII

Na filme je najlepší jeho plagát a to myslím úplne vážne. Inak aké Sci-Fi??? To je čo za kravinu? Keď už niečo, tak je to fantasy.(9.4.2009)

• cariada

Nemám rád starý Řím, tak že hodnotím jen za toho jednookého krasavce. Jinak désná blbost.(3.2.2014)

• - Když Gordian v aréně čeká na svůj rozsudek, je v jedné scéně bez hadrů a ve druhé s nimi. (StrYke)

• - Ve scéně, kdy má na stavbě domu dojít k cejchování nového otroka, lze spatřit v pozadí žlutý deštník. (Godhaj)