Kyklop (TV film)

Frances Doel

Emil Topuzov

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman

Rozpočet $6miliónov║ Niečo fakt otrasné.(26.4.2009)

• kinghome

jeden z nejhorších, nejnudnějších a nejdementnějších filmů co jsem kdy viděl. A že jsem jich neviděl málo. prostě sračka, která se vůbec neměla dostat do oběhu.(28.12.2012)

• Pilda17

Kdo to vymyslel? 0/10 = 0%(8.3.2011)

Některá béčka či céčka klamou tělem... a tohle nebylo zas tak špatné. Dobrá kamera (tedy kromě toho chvění při jízdě po náměstí na začátku).(7.1.2011)

• SOLOM.

Urania v ledasčem dohání DVD Edici. Hlavně tedy v distribuci odpadních filmů do našich novinových stánků. Film Kyklop je toho zdárným příkladem. Digitální netvor by se možná uplantil v nějaké počítačové hře, ale v historickém fantasy asi těžko. Vůbec se do filmu nehodil a navíc na vojácích či jeho jiných nepřátelích bylo vidět, že před nimi ve skutečnosti nikdo nestojí. Tragické herecké výkony už ani moc komentovat nebudu. Eric Roberts tímhle klesl mezi céčkové herce o které už není zájem a tak hrají i v takových kravinách.(21.11.2009)