poster

Tajemná minulost (TV film)

 • Španělsko

  Lost, The

Thriller

Španělsko, 2009, 94 min

Režie:

Bryan Goeres

Scénář:

Jay Beattie

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Sean Murray
 • Rockerman
  ***

  Vcelku napínavý a dobře vystavěný televizní triler, který však trpí značnou nevěrohodností a logickými chybami. Děj diváka udržuje v napětí celý čas, ale nad některými scénami jsem kroutil hlavou (např. nad postupem policie při hledání-nehledání obětí před těmi třemi lety). Dějové zvraty miluju, ale tady to bylo dost násilné, protože v průběhu jsme dostali jen málo indícií, že by vše mohlo být jinak. Dívatelné to ale je.(24.4.2014)

 • Lukoh
  ****

  Film s originálnou myšlienkou, dobrým castingom a dejom, ktorý vám nedovolí odísť od obrazovky... Záverom budete určite prekvapený, nakoľko je v podstate neočakávateľný... Jednoznačne môžem odporučiť a dávam štyri hviezdičky...(13.9.2011)

 • IdaHutt
  **

  Armand Assante byl důvodem, proč jsem si tento thriller vybrala. Assante mě nezklamal, snímek však ano. Jakmile dokulhal k závěrečné pointě, došlo mi, že pointa je zcela mimo mísu. Ne, nespáchám spoiler. Pouze musím podotknout, že pokud by měla platit pointa, musel by se přepracovat předchozí děj. Ouvej, ouvej.(9.6.2011)

 • MickeyStuma
  ****

  Velice temný a depresivní snímek s napětím až do samého konce. Televizní film, jaký tu dlouho nebyl. Scénář je napsán tak solidně, že by mohl s přehledem sloužit jako ukázka, jak má takový dobrý scénář vypadat. Chválu si samozřejmě zaslouží i veškeré herecké výkony. Příběhy z psychiatrickými pacienty byli vždy velice slibnou výzvou. Ve většině případů není o překvapení nouze a dokážou až šokovat. A to je i tento příběh. Tempo je sice pomalé, ale je to ku prospěchu věci. Jinak by to totiž takovou atmosféru nevytvořilo. Klobouk dolů, tohle se prostě povedlo.(15.4.2015)

 • Rodriguez
  ****

  Pomalý rozjezd se nedal ke konci ubrzdit. Takovýhle zvrat ve filmu, sem už dlouho neviděl. Měl jsem svůj tip, ale žhavý kandidát vypadl z kola ven. Pak jsem byl namydlenej jak prdílka malýho děcka. Zábava na 70%(28.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace