Frozen

• Velká Británie Frozen

wray

Mozno preto ze lyzujem pravidelne ma tento nezmyselny film doslova vytocil. Ak aj pozabudnem ako nepravdepodobne je ze sa dostali do takejto situacie, a vsetky okolnosti ktore ich dalej postihnu su rovnako nerealne ale - takto ze sa chovaju realni ludia? Jo, kasleme na nejaky survival instinct, proste radsej pockajme kym nam uplne dojdu sily, budeme podchladeni a vycerpani - potom nas urcite napadne dake riesenie ako z tohto problemu von. Ok mozno prehanam, mozno len ja mam prilis velky pud sebazachovy, tak ci onak - iba 1* Za to ze to bolo v podstate napinave az do konca, boli tam dialogy co zaujali, postavy (az na tu nelogicnost) uveritelne a skutocne som to cele dopozeral. ()

Kop1x

Nechápu, proč Frozen není v červených číslech, parádní drama/ thriller, nenudil jsem se, to je hlavní, myslím si, že by si zalsoužil lepší hodnocení, ale asi zdejší uživatelé mají jiný představy o Thrilleru. Jinak, abych jen nepěl odu, tak ve filmu bylo i pár nelogičností, například: Duševně zdravý člověk neskočí z vleku 10-15 metrů na zamrzlej sníh a pokud to udělá, tak nevím, proč je pak udivenej, že si zlomil obě nohy na 1000 kousků, ale nebudu spoilerovat. I tak mě to bavilo, dobrý počin Adama Greena. ()

Esinti

Dobré survival drama. Jedna hvězda dolů za libování si v nechuťárnách typu několikanásobný záběr na otevřenou zlomeninu. Detaily při trháni borce vlky na kusy, odervávání kůže přimrzlé k jistící tyči. Další detail na jiného borce roztrhaného vlky. Detailní záběr na rozkrok holky co se právě pochcává. Tohle je jedna z mála chyb za které nedám 5* ale zrovna tohle je věc názoru určo se najde spousta fekálních labužníků, kteří si při pohledu na moč, krev, kosti a vnitřnosti budou chrochtat blahem. Jinak bych to zařadil mezi kvalitní a koukatelnou sortu survival filmů. ()

kuře.gril

"Proboha, dopni si tu bundu ke krku!!", měla jsem chuť křičet... no bylo to, hm.. zábavné. Jediný moment, který si zaslouží hvězdu je ta chvíle, kdy je v noci zastaví a následně zhasnou, uznávám, že to jsem začala nervózně poposedávat. Ale tím to začalo a skončilo, takhle extrémně tupým jedincům fandit rozhodně nedokážu. ()

BrusVejn

Škoda, že námet ako taký vystačí možno na 30 minút. Ostatné je miestami nudná omáčka kde sa postavy rozprávajú o frajerkách, obľúbenom jedle a tak. Herci prekvapivo kvalitný, atmosféru to akú takú má, ale dôvod prečo ani tie zaujímavejšie časti nefungujú je, že postavy sa proste správajú hlúpo. Odhadzujú svoje oblečenie, skáču z dvadsiatich metrov, rozrezávajú si ruky na všeličom možnom a podobné stupídne záležitosti len aby sa niečo dialo. O vlkoch v strede lyžiarského strediska ani nehovorím, to je strašná haluz. Naštastie to má len hodinu a pol a odsýpa to dosť rýchlo. Fajn film keď není čo robiť. ()

FILMOVKA

Do značné míry nesmysl, který určitě napadl každého z nás (do nějaké míry), co jezdíme lyžovat. Kupodivu skoro celý film prosezený na sedačce lanovky byl koukatelný. ()

Arehanah

Člověk se tak nějak neubránil myšlence, co by na jejich místě, v té samé situaci, udělal. Mám jasno. Umrzla bych na sedačce. Napínavé to bylo, o tom žádná, a jindy průměrní herci zahráli výborně a hlavně přirozeně. Takže, pro mě, velmi milé překvapení. Snímek určitě stojí za zhlédnutí. ()

Sunwheel

Začína to ako tupý americký tínedžerský film, no prehupne sa to do jedinečného thrilleru. Námet sfilmovať bol odvážny počin a celkom sa podaril. Aj keď viacero momentov je skôr úsmevných ("vlci", či dokonalá zjazdovka), tak lepšie to snáď ani nemohlo dopadnúť. Vtipnejšie je už len hádam tunajšie mudrovanie skautíkov v komentároch, ktorí už toľkokrát uviazli na lanovke...(-: ()

naytsirk

Já nevím, na jednu stranu to bylo super, zima, strach, bolest...ale na stranu druhou tomu buď něco chybělo, nebo tam bylo něco špatně. Úplně to specifikovat nedokážu. Ale jako film to rozhodně nenudilo… ()

kondomxxl

Musím povedať že námet je fakt dobrý a dokonca aj dobre natočený. Jediné čo tam hrozne vadí je dĺžka, pretože si viem predstaviť aby to malo 20 minút a nestratilo na nudných momentoch. Takto len 3 hviezdy. ()

Tomiczekk

Dal bych 5*, ale ten konec nabral až moc rychlej spád. Našel ji a co. Čekal jsem nějakou scénku z nemocnice nebo s tím vlekařem nebo něco prostě, ale i přes to 4* :) ()

joywork

Při čtení komentářů jsem se nasmál, jak je každý doma v paneláku ve svém křesle u radiátoru chytrej a král mistrů logiky. V o mnoho jednodušších krizových situacích jsem viděl lidi dělat daleko větší blbosti, takže v tomto ohledu k chování postav nemám žádné větší připomínky. 2x jsem uvízl v mínus 20 stupních na lanovce asi na 30 minut za silného větru a na rovinu jsem si říkal, že ještě tak další půl hoďky a je po mě. Po laně obaleném vazelinou a námrazou bych velmi nerad ručkoval, proto dávám body za fyzičku .-)....Na filmu mi vadily jen trochu topornější dialogy, jinak jsem byl oproti očekávání příjemně překvapen, atmosféra filmu mne pohltila ! Příjemné, komorní drama tří lidí uvízlých na lanovce! ()

miromir

libilo se mi to, a potvrzuje to fakt ze i za malo penez se da udelat dobra a napinava podivana, staci mit talent a dobre herce, coz tento film prijemne skloubil. ()

Rozmarýna

Tento film na mě působí rozporuplně. Na jednu stranu ve mně dokázal vyvolat napětí a strach o hlavní hrdiny, na druhou stranu na mně působil komicky a dost často mě ten strach přecházel kvůli blbostem, které ve filmu byly. Studentíci mrznou v noci na lanovce, ale slečna si přece nezapne bundu až po nos, aby se co nejvíce zahřála. Taktéž ani ten kluk co s ní na lanovce zůstal, nemá žádný důvod se zahřát tím, že by si nasadil kapuci a zapnul bundu, která má vysoký stoják na zapínání. Hercům asi bylo teplo. Skok z takové výšky v snowborďáckých botách nemohl ani jinak dopadnout, když si ty boty nechal pevně zapnuté, asi chlapec nezná zákon fyziky. A normální člověk by si ruku bez rukavice schoval do bundy a ne si ji nechal přimrznout k železu. Myslím, že i kdyby chtěl, aby mu tam přimrzla, tak by se mu to nepodařilo, protože by ten mráz nevydržel. A kdyby se fakt pomočila, tak jí to zamrzne a neuschne. Jo kdyby svázali šály s bundama za rukávy a sešplhali po nich dolů, pár metrů by určitě chybělo, ale určitě by to nebylo tak nebezpečné, tak by asi nebylo co točit. ()

JSSVLVKMK

Bylo tu však něco těžkého co drtí smutek strach a úzkost z života i smrti (V. Nezval - Edison) Zlatý pomy a kotvy! :D:D ()

fakáč

Po mdlém začátku se film nakonec rozjede, i když jako vždy u podobných situací mě napadá - proč ani jeden z nich neměl u sebe mobil? Kladně hodnotím natočení hlavního venkovního děje bez efektů.... ()