Řetězová zpráva

Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

• blackrain

S logikou si nikdo moc hlavu nelámal, taky proč, když měl film pobavit a šokovat. Bohužel nepřišel s ničím novým nebo dokonce originálním. Prostě jde jen o teenage vyvražďovačku, která si nechává otevřená vrátka pro další pokračování, kterého se jistě v blízké budoucnosti dočkáme. Jediné, co považuji za pozitivní, byla věta, kterou pronesl profesor ke svým žákům při vyučování a ta věta zní: "Vaše generace vidí jen pozitivní stránky technologie." Pan profesor měl naprostou pravdu. Všichni jsme závislí na výdobytcích moderní doby. Já si taky těžko představuji, že bych neměla mít mobil nebo nesedět u počítače(16.2.2011)

Tak ,kdybych mél hodnotit filmy podle originality tak dobrejch hodnocení moc nebude.Ale hodnocení 28% pro tenhle film,tak to jste šlápli do plnýho kýblu vlastních hoven.Bylo to docela napínavý,herecky určitě v průměru,konec bez happyendu.Já se ani nenudil.50%.(11.1.2012)

• Skip

Docela drsně pojatá teenagerská vyvražďovačka. Jenže tady jde jen o tu krev a nic jiného, takže ono to ve výsledku působí dost uboze. No a závěr je zcela o ničem, protože vlastně žádný není.(28.8.2012)

• Freemind

Naprostý souhlas s J*A*S*M. Snaha o modernost komicky kontrastuje s naprostou zastaralostí technologií nebo jejich křiklavým nepochopením. Ústřední dea je naprosto mimo, celkové provedení béčkové. Naprostá ztráta času.(28.1.2011)

Řetězová zpráva je poctivý slasher s hutnou porcí zábavnosti, který ocení především fanoušci slasherů. U obyčejného diváka neznalého pravidel vyvražďovaček hrozí, že odejde znechuceně už po první vraždě. Pokud vám tedy nedělá problém, že je film prošpikován nejen ostrými zbraněmi, ale i logickými kiksy, nemělo by vám dělat problém si Chain Letter užít. Má všechno, co kvalitní slasher má mít. Bod mu odebírám za ony občasné podivné kiksy - jak může vrah na střeše vytáhnout člověka na kotvě, aniž by ji musel rozhoupávat z velkého úhlu, aby se oběti zabodla do těla? Ne, že by mi to zase nějak zkazilo zážitek v kině, ale tenhle zápor prostě nejde přehlédnout.(1.4.2011)