Řetězová zpráva

Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

• verbal

Klasická americká porážková šestka ve složení hlavní Pipina, Bárbie, Ken, rádobysympatický kůl Fríminďák, zamindrákovaný, nehezký Lůzr a Černoušek pro splnění rasové kvóty (A to opět zapomněli na Afroasiata, rasisti!!) je postupně anihilována nějakým podivným, zafáčovaným invalidou, neboť s ním nechtěli hrát mailové letadlo. Tak se s nikým moc neztotožňujte, protože do devadesáti šesti minut je po nich! Taková neotřelá originalita mě naprosto přikovala ke gauči a já se skvěle vyspal. To si prostě jednu zaslouží!(15.2.2011)

Je to tam, vidím cecane. Už som si myslela že to bude americký horor bez bradaviek. To by bolo ale sklamanie, no päťdesiata prvá minúta zachraňuje situáciu. Čo k tomu dodať, vládne to svetu. Mám pár mladších kamarátov a vždy keď sa stretneme nerobia nič iné iba sa hrajú na svojom internete v telefóne, chytajú signál a čučia do facebooku. Nezazlievam im to, ale niektorí už bez tej "online" komunikácie nedokážu vydržať ani nejakú krátku určitú dobu. A bola len otázka času kedy sa niekto ujme nejakým spôsobom zrovna tejto témy (všetci máme telefóny a pod.). Stalo sa, videla som, nebolo to zrovna najhoršie, garage-vražda bola super.(22.6.2015)

• Pajky3

Prvně, když jsem se na to snažil podívat, tak jsem měl dost pod kůží, takže jsem si myslel, že to možná nebyla taková blbost. Dokázal jsem vydržet dvě smrti a když byly obě opravdu tak strašně divné, rozhodl jsem se jít spát. No bohužel jsem měl snahu to dokoukat. Pak přišla třetí smrt, chudák holka dostane čtyři rány do oblasti zad a hlavy a má akorát roztrhlej župan a pak najednou přijde smrtící rána. A navrch je tam policajt, co se hned po vraždě objímá s každym a nikoho to netankuje. Z tohohle vyplývá, že příště svůj opilecký názor raději poslechnu. Proč tomu vlastně jednu davam? Protože v době, kdy byla řetězová zpráva hitem dne, to žádnej vrah takhle nepojal.(19.2.2012)

• Terva

Pějme píseň dokola - tralalalalalala........(28.9.2012)

• Freemind

Naprostý souhlas s J*A*S*M. Snaha o modernost komicky kontrastuje s naprostou zastaralostí technologií nebo jejich křiklavým nepochopením. Ústřední dea je naprosto mimo, celkové provedení béčkové. Naprostá ztráta času.(28.1.2011)

• - Betsy Russell, ktorá vo filme stvárnila seržantku Hamill, hrala aj v snímke Saw (2004). Keď jedna z osôb - Neil (Cody Kasch) - dostane prvý krát email, v pozadí beží práve tento film. (beso74)