Řetězová zpráva

Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

• darek kartac

Nápad dobrý, jinak všechno špatně.(9.6.2013)

• karlik4801

Film se snaží napudit trailerem nebo názvem, ve skutečnosti jde o neskutečnou sračku, v které se odehrává každé klišé. Bohužel ty klišé jsou špatně provedené. Herci neumí vůbec hrát a scénárista by si zasloužil nakopat. Proč jen jsem utratil peníze za lístek na tenhle film.(13.11.2012)

• Pilda17

1/10 = 15%(22.6.2011)

• ywo666

Hovadina. Dnešné horory stoja za hovno. Nechápem, prečo nikto nenatočí nič poriadne. To predsa nemôže byť až taký zlý. 1* a nezachránia to ani tie kozy, čo sa tam na stotinu sekundy objavia.(30.1.2011)

• Payushka

K vystihnutí tohohle "hororového" zmetka bohatě stačí do uší bijící „Přišla vám řetězová zpráva“, což s chutí hlásí počítače všech teenage hrdinů. Umí i váš kompjůtr rozeznat normální mail od řetězového hoaxu?(26.2.2011)

• - Betsy Russell, ktorá vo filme stvárnila seržantku Hamill, hrala aj v snímke Saw (2004). Keď jedna z osôb - Neil (Cody Kasch) - dostane prvý krát email, v pozadí beží práve tento film. (beso74)