poster

Řetězová zpráva

 • USA

  Chain Letter

 • Slovensko

  Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  *

  Klasická americká porážková šestka ve složení hlavní Pipina, Bárbie, Ken, rádobysympatický kůl Fríminďák, zamindrákovaný, nehezký Lůzr a Černoušek pro splnění rasové kvóty (A to opět zapomněli na Afroasiata, rasisti!!) je postupně anihilována nějakým podivným, zafáčovaným invalidou, neboť s ním nechtěli hrát mailové letadlo. Tak se s nikým moc neztotožňujte, protože do devadesáti šesti minut je po nich! Taková neotřelá originalita mě naprosto přikovala ke gauči a já se skvěle vyspal. To si prostě jednu zaslouží!(15.2.2011)

 • darek kartac
  *

  Nápad dobrý, jinak všechno špatně.(9.6.2013)

 • JASON_X
  ***

  Vytýkat teenagerské vyvražďovačce to, že je to jen teenagerská vyvražďovačka bez jakéhokoliv vyššího smyslu a myšlenkového přesahu, mi přijde nelogické. A navíc je to můj oblíbený žánr, který mě stále baví. Děj (scénář i zápletka) je ale samozřejmě totálně lobotomizovaný a herecké výkony často hrozné (ale zase mě potěšil vyšinutý učitel Brad Dourif a "Lady Jigsaw" Betsy Russell). Vraždičky jsou ovšem velice nápadité, šťavnaté a bolestivé - roztržení auty, rozfrézování hlavy řetězem, rozšmelcování padajícím motorem, harpunování nerda střešním oknem... Trochu mě tedy nakrklo nemilosrdné vyjebání s divákem na konci, no ale co, dvojka to snad napraví...(5.10.2013)

 • Terva
  *

  Pějme píseň dokola - tralalalalalala........(28.9.2012)

 • karlik4801
  odpad!

  Film se snaží napudit trailerem nebo názvem, ve skutečnosti jde o neskutečnou sračku, v které se odehrává každé klišé. Bohužel ty klišé jsou špatně provedené. Herci neumí vůbec hrát a scénárista by si zasloužil nakopat. Proč jen jsem utratil peníze za lístek na tenhle film.(13.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace