Řetězová zpráva

Chain Letter

Reťazová správa

Horor / Thriller

USA, 2010, 96 min

Brutální vraždy s mohutnými řetězy. Roztrhnutí hlavy, roztrhnutí těla, řinčení řetězů a to jen kvůli tomu, že jste vymazali sms-ku :-) Až na ten stupidní konec se na to dalo dívat. Normální dobře natočená středoškolská vyvražďovačka. Takové špatné hodnocení na csfd si ale film nezaslouží. Např. NA IMDb je hodnocení 41%, v Polsku 60%. Já dávám 50%.(21.2.2011)

Řetězová zpráva je poctivý slasher s hutnou porcí zábavnosti, který ocení především fanoušci slasherů. U obyčejného diváka neznalého pravidel vyvražďovaček hrozí, že odejde znechuceně už po první vraždě. Pokud vám tedy nedělá problém, že je film prošpikován nejen ostrými zbraněmi, ale i logickými kiksy, nemělo by vám dělat problém si Chain Letter užít. Má všechno, co kvalitní slasher má mít. Bod mu odebírám za ony občasné podivné kiksy - jak může vrah na střeše vytáhnout člověka na kotvě, aniž by ji musel rozhoupávat z velkého úhlu, aby se oběti zabodla do těla? Ne, že by mi to zase nějak zkazilo zážitek v kině, ale tenhle zápor prostě nejde přehlédnout.(1.4.2011)

• iamek

Jak se něco takového mohlo dostat do distribuce ? Jako direct-to-dvd bych to pochopil, ale do kina ? Když už není originální námět tak nechápu proč se tvůrci nesnaží aspoň vymyslet pořádně brutální scény.(18.9.2011)

• ricci.s

No jo, ja viem, tie teen vyvražďovačky už nikoho nebavia a ani sa tomu nečudujem. Zase na druhej strane to na čierne čísla nevidím, pretože poniektoré vraždy celkom ušli (najmä to rozpučenie hlavy reťazou bolo fakt podarené). Ináč to nie je žiadna sláva, čo sa aj dalo čakať. Ale páčilo sa mi to o štipku viac ako My Soul to Take.(15.2.2011)

• VenDulin85

Shit still happens!(28.2.2011)