The Horseman

Australská variace na populární téma pomsty nám v komorním podání přináší příběh otce, do jehož rukou se nečekaně dostane videokazeta s nahrávkou jeho zavražděné dcery. Návštěvou distribuční společnosti hledání pravých viníků smrti mladé dívky teprve začíná. (Ricky_CZ)

Ruut

Já tyhle maskry až tak moc nemusím - jsou dost přímočaré, pokrytecky točené často jen kvůli nahotě a neudrží moji pozornost. Horseman má několik zajímavých zvratů, o sex v něm nejde (jo jo námět říká něco jiného) a násilí je spáš mimo ýíbr - takže gorefest se nekoná. I přes nizounký rozpočet je to kvalitka, která je o ždímání emocí. A ty ždímá zatraceně dobře. ()

Superpero

Megadrsnej film při kterém by si nejeden kverulant řekl "fujtajxl." Přesto se mi to hodně líbilo. Na nic si to nehraje, akorát ten hlavní hrdina toho rozchodí setsakra hodně. Dostává tam fakt nehoráznou nakládačku a do toho mu servírují chuťovky, jako utrhávání bradavek a následné pálení letlampou. V Austrálii se s tím nepářou a i vizuálně je to velice syrové. Dost se mi tam líbily bitky. Žádné kung fu, ale stejně to má "pěknou" choreografii. ()

heyda

Po delším odstupu cítím, že výmluvnější budou 3 hvězdičky než 4. Začnu negativy. Největším problémem je děj. Kdo si potrpí na propracovaný scénář a bohaté dějové linie, bude zde smutnit. Je to totiž jednoduchá přímočará akce, kde v podstatě nenarazíte na nějaké větší překvapení. Tohle bylo samozřejmě nejvíc znát v první půli filmu, která poměrně nudila. Druhým negativem je podle mě kamerový filtr. Dneska je to hodně moderní všude ho cpát, ale ne vždy je to výhra. A třetím docela výrazným problémem je absence hudby. Ta tam buď není vůbec nebo jen hodně střídmě, což zrovna u akčního filmu není v pořádku. Pozitiva jsou jasná. Brilantní herecké výkony, krutost a surovost, rychlý střih, a solidní závěr. Přesto mi tu chybí více propracovaný motiv. Tomu chlápkovi jsem vůbec nefandil a to je škoda. ()

Morholt

Tatík na křížový výpravě krosí nevinný pornotvůrce, protože se nemůže smířit s tim, že vychoval vysmaženou šlápotu. Na explotation skoro žádný gore, na akční málo akce a na krimi nula zápletka. Aspoň že ten thriller díky atmosféře sedí. Zkrátit to o půl hoďky, což znamená vystřihnout stopařku, mělo by to snad i spád. A taky bych celkem uvítal, kdyby o onom mstiteli bylo na začátku řečeno, že je to bejvalej elitní voják, agent všech tajnejch služeb a navíc mistr bojovejch umění. Sice je to příšerný klišé, ale aspoň by se člověk nedivil, co všechno dokáže se šperhákem obyčejnej australskej táta od rodiny. :D 30% ()

EvilPhoEniX

Pomsta nikdy nechutnala Sladce! Mrazivý Australský příběh o brutální Pomstě! Hlavní postavaPetr Marshall aneb Hubič škůdců, připomínající mi Liama Neesona Mučí a Zabíjí muže, kteří jsou zodpovědní za smrt jeho dcery! Jeho dcera zemřela hned po té, co natočila Undergroundovéj Porno Film. Scény s násilím jsou drsné a nekompromisní. Ti hajzlové jsou mláceni páčidlem, kladivem, železnými palicemi.. Dále uvidíme ve filmu rozříznuté krky, urvané bradavky a zároveň jejich svaření! Film je celý takový tmavý, tajemný jde z něj cítit špína, celé je to podrtženo super Atmosférou.. No já se bavil Královsky ! ()