Miloval jsem ji

Je l'aimais

Someone I Loved

Drama / Romantický

Francie / Itálie / Belgie, 2009, 112 min

Neviem kde bola chyba, ale medzi Mathilde a Pierrom som absolútne necítila vášeň. Tú ich osudovú lásku a to ich "neviem žiť bez teba" som vytušila iba z jeho rozprávania. Na jednej strane vôbec neschvaľujem jeho správanie, na strane druhej to chápem, pretože aj toto sa v živote stáva ... nemať silu sa rozhodnúť. Čo sa týka toho dabingu, súhlasím s emmou53. Project 52 Films by Women (13.4.2016)

Ten kdo nemá rád pomalé komorní příběhy RUCE PRYČ ! Pro nás ostatní je to lahůdka, kterou je dobré vychutnat si před spaním, aby jsme měli v noci o čem přemýšlet :-) Kdo je vlastně ,,frajer"? Ten kdo dokáže opustit, nebo ten kdo zůstane? Po ,,Rozhovorech s mým zahradníkem" další POMALÝ film vystavěný na dialozích,ve kterém hraje vynikající Daniel Auteuil. Opět zde nejde na první pohled a poslech o nic světoborného a nového. Přesto se vyprávění profesně úspěšného, ale jak se postupně dozvíme uvnitř zlomeného muže, dostane pod kůži. Vše je vyprávěno snaše, která je v tu chvíli na ,,druhé zrazené straně", což je o to zajímavější.(24.7.2014)

"Říkal jsi, že máš z letadel hrůzu.. Jak je to teda možný ??" - "Protože jsem věděl, že přistanu v tvý posteli !!" ;)(3.12.2014)

Nejlepší filmová adaptace, jakou jsem za posledních pár let viděl. Myslím si, že Anna Gavalda může být s výsledkem navýsost spokojena, stejně jako všichni, kteří její knihu četli. Daniel Auteuil je pro mě čím dál víc nejlepším francouzským hercem a Je l´aimais se připojuje k mé "svaté trojici" Dialogues avec mon jardinier, Válka policajtů a Jeden zůstává, druhý odchází. Nádherný film doprovází překrásná romantická hudba.(21.7.2009)

Nemám nic proti dabingu, pokud je kvalitní, ale v tomto případě, když se jedná o příběh lásky a velké vášně v podaní Daniela Auteuila mně to skutečně vadí. Myslím, že je to jeden z faktorů, který sráží tenhle film o level dolů a to je velká škoda.(20.8.2014)