poster

Miloval jsem ji

 • Francie

  Je l'aimais

 • anglický

  Someone I Loved

Drama / Romantický

Francie / Itálie / Belgie, 2009, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Říkal jsi, že máš z letadel hrůzu.. Jak je to teda možný ??" - "Protože jsem věděl, že přistanu v tvý posteli !!" ;)(3.12.2014)

 • Chrysopras
  ***

  Po zajímavém začátku plném nevyřčených okolností, které se postupně rozplétají, přijde výhybka k banálnímu záletnickému příběhu. A to je škoda. Když k tomu přičtu sobecké poselství filmu, s kterým se nemůžu ztotožnit, pak i přes slušné herecké výkony, víc jak průměr dát nemůžu...(4.12.2014)

 • troufalka
  ***

  Na tento film lze pohlížet dvojím pohledem. Jako na film o romantické lásce, která nedošla naplnění. Nebo jako na film o chlapíkovi, který se nemohl rozhodnout až nakonec ublížil své ženě, svým dvěma dětem, své milence, svému druhému synovi i sám sobě. Prosím, račte s ivybrat.(4.12.2014)

 • rt12
  ****

  Ten kdo nemá rád pomalé komorní příběhy RUCE PRYČ ! Pro nás ostatní je to lahůdka, kterou je dobré vychutnat si před spaním, aby jsme měli v noci o čem přemýšlet :-) Kdo je vlastně ,,frajer"? Ten kdo dokáže opustit, nebo ten kdo zůstane? Po ,,Rozhovorech s mým zahradníkem" další POMALÝ film vystavěný na dialozích,ve kterém hraje vynikající Daniel Auteuil. Opět zde nejde na první pohled a poslech o nic světoborného a nového. Přesto se vyprávění profesně úspěšného, ale jak se postupně dozvíme uvnitř zlomeného muže, dostane pod kůži. Vše je vyprávěno snaše, která je v tu chvíli na ,,druhé zrazené straně", což je o to zajímavější.(24.7.2014)

 • Vxxx
  ****

  Docela zajímavý film. Sledovala jsem to jedním očkem, zatímco jsem dělala něco do práce, ale bavilo mě to.(4.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace