Epizody(6)

Sitcom FM sleduje neurotického indie DJ Lindsay Carola a jeho povedené kamarádíčky při každodenní práci v jejich vlastním indie rádiu FM 86.5 (též Skin FM), kde všichni neustále dychtí po slávě. V každém díle se objeví jedna méně známá anglická kapela, která naživo zahraje jednu písničku.
Lindsay se snaží proslavit jako DJ a má neustálé problémy s ženami a především sám se sebou. Jeho problémy mu usnadňují jeho kolegové - Jane, která je typickým příkladem ženy ženoucí se za sexem a využíváním mužů, a Dom, který v seriálu vystupuje jako největší pařmen - probuzení se na trajektu uprostřed oceánu nebo vykonání potřeby do klobouku frontmana Subways pro něj není problém, kamarádi naráží i na jeho historii v "boybandu". Ač se to zdá neskutečné, jemu i Jane se daří protloukat životem bez větších problémů, jediný, kdo selhává na všech čarách je Lindsay, kterému nepomohou ani upnuté jeany.
V každé epizodě uvidíte naživo jednu z anglických skupin - The Charlatans, The Wombats, Guillemots, Ladyhawke, The Subways a Sway. V FM se také mihnou známé osobnosti jako Justin Hawkins, Marianne Faithfull, Toyah Wilcox, Jamie Theakston, Konnie Huq a Tim Westwood. (Wild_man)

Zbyisek

Zajímavý nový britský seriál s originálním začleněním skutečných kapel přímo do děje. Celý seriál je tak trochu neotřelý. Pro někoho možná příliš potrhlé, odvážné a nevšední, pro mě však vysoce humorné a svěží. Parta lidí z rádia Skin FM je docela šílená. Ještě šílenější jsou ale průsery, kterých se tihle týpci dopouštějí. O drsné vtípky a bláznivě trapně vyhrocené situace tedy rozhodně není nouze. ()

rawen

Nevím jestli se plánuje ještě jedna série, ale klidně bych ji snesl, FM fenoménu zvanému "Britský komediální seriál" ostudu nedělá a bavil mě dostatečně, není to sice žádná extraklasa Linehanovy velikosti, ale je to velice příjemná záležitost založená hlavně na Chrisovi O'Dowdovi, jehož postavička má nakonec s Royem z IT Crowdu hodně společného... Dobré, bavilo. 8/10 PS: nekomerční rádio = velice vhodné prostředí pro podobný projekt PPS: druhé shlédnutí -> slušná zábava, ale nic extra, tj 7/10 ()

Redík

Samozřejmě, že po vystoupení Chrise O'Dowda v seriálu IT Crowd čekal každý obrovskou komediální pecku. Každý čekal seriál, který bude IT Crowd zdatně konkurovat a šlapat mu na paty. O to větší zklamání teď všichni cítí. To se bohužel projeví i na jejich hodnocení seriálu. Ač se jedná o seriál kvalitní, slávy a popularity IT Crowd určitě nedosáhne. Na mě FM působí ale velmi příjemně. Po pilotu jsem si sice říkal, že to nebude uplně to pravé, ale druhý díl mě vyvedl z míry. S každým dalším dílem mám postavy raději a seriál u mě stoupá na oblíbenosti. Po pilotu bych hodnotil 60%, po druhé epizodě 70%, ale po třetí epizodě to je už 80%. Velmi příjemných 80%. Myslím, že hodnocení už se dál zvedat nebude, ale i tak jde o povedený kousek, jež budu rád sledovat a bude mě bavit i nadále. ()

BMAJTZ

Nahrada za It Crowd to vskutku neni ale hlaska pada za hlaskou a tvurci si evidentne nebrali servitky z niceho. Je to vazne surove a na sitcom se tu slusne nadava a hazou se pomerne neslusne hlasky. Ale o to je to lepsi. Nektere hlasky jsou fakt paradni. Vylozene doporucuji. Jo a jeste bych zminil hudbu a hlavne kapely co v kazdem dile hrajou vetsinu jich znam a libi se mi takze jenom chvalim. ()