• Španělsko

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Daniel Benmayor

Mario Schoendorff

Solidní odreagovačka pro zažrané hráče Paintballu (já jím nejsem). Film je klasickou vyvražďovačkou, hrou na kočku a myš, lovce a kořisti. Samozřejmě, že se mi nelíbily herecké výkony, příšerné dialogy a tragický pokus o napětí. Vše ostatní ale překvapivě fungovalo. Byly zde ukázány netradiční způsoby vraždění, zajímavé termální vidění lovce, díky kterému jsme sledovali vraždy ve"svítivém". Postavy byly ploché, proto bych uvítal spojení zelených s druhým týmem a následný totální masakr. Filmy, kde odpadává jeden po druhým, musí mít zajímavé a sympatické postavy, jinak se stávají nudnými. Proto masakr třeba třech lidí najednou, by byl mnohem vhodnější. Co se mi nelíbilo, byl tradičně závěr. Solidní thriller pro nenáročné diváky, horor pro děti, pro mě vtipné a záživné. 55% 24.01. 2010(24.1.2010)

• Paxxx.cz

Paintball mi hodně nápadně připomínal tématicky podobný film Zabij nebo budeš zabit, ale přišel mi ještě horší... Amatérské výkony herců, špatná kamera a 90 minut trvající nuda. Paintball je super, což se ale nedá říct o tomto filmu...5%.(25.2.2010)

• Rhyme

Jako milovnik a hrac paintballu, musim davaj 1 hvezdicku.. ale popravde jsem se vydrzel divat asi na 15 minut, zbytek jsem proletl. Kdyz chcete zazit akci, jdete si ho radeji zahrat nazivo, nekoukejte se na ten film :)(14.1.2010)

Konečne aj filmári prišli na to, že paintball je zábavná hra, ale viacej šťavy to má, keď niekto nafasuje ostré náboje. Nebol to taký zlý zážitok, aby tu film bol odsúdený na sivú kategóriu. To určite nie a preto u mňa za 3.(19.2.2010)

• Djoker

Nikoho asi nepřekvapí, že i tady hraje prim bezmyšlenkovité pobíhání od nikud nikam, které je zabaleno do klasického formátu postupného vyvražďování skupiny lidí, což mě už pár let nebaví. Musím však ocenit rychlý rozjezd. Právě hodinové okecávání, které zbytečně oddaluje jatka, je tím největším nešvarem většiny nízkorozpočtových hororů.(28.11.2010)