• Španělsko

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Daniel Benmayor

Mario Schoendorff

Když jsem se před nedávnem dozvěděl, že režisér druhého Hitmana má být tenhle týpek, který má ve své filmografii jen tenhle film a ještě k tomu v černých číslech, tak jsem se zděsil tak, že by mi ho ani ta nejlepší borka nepostavila. Ale poté, co jsem film dokoukal jsem zjistil, že buďto opravdu mám vkus na hovno, anebo je to jenom fest podceněný film. Od filmu v černém většinou čekám naprostou nudu anebo vypatlanost, na kterou se opravdu nedá dívat. Tady (hlavě díky dynamickému steady camu) je člověk přímo účastníkem vyvražďování z první ruky! Teď už se druhého Hitmana moc nebojim, bo tenhle režisér to s Rkem umí a pokud mu napíšou dobrý scénář, tak to bude špica jako svině (tím nechci tvrdit, že tady je scénář na jedničku.. to rozhodně ne, ale baví).(29.5.2010)

• Hrabka

Nedávno jsem si udělal žebříček hororů, které by stály za to zhlédnout a Paintball se sice vyhříval na posledním místě v hororech za rok 2009, ale tak nějak jsem doufal, že by mě film díky netradičnímu názvu mohl zaujmout. Ale opak je pravdou a musím uznat, že tento horor je opravdu blbost. Grupa lidí, kteří jsou na začátku ultratvrdí a nic na světě je nemůže zaskočit, je vypuštěna do přírody a očekávají tradiční souboj dvou týmů proti sobě. Vše zabírá naprosto tragická kamera a já brzy zjišťuji, že tohle bude velký provar. Náznakem k lepšímu byly pohledy infra kamery, kdy borec vidí to co ostatní nevidí (např. lidi kdesi v zemi v nějaké zřicenině). Ale to byl jen zmar a stejně se to nakonec zhouplo k debilní akci s blbým dějem a vraždami. Ani dokoukat jsem to nechtěl, ale nekonec jsem to vydržel a bylo mi vysvětelo o co že to ve filmu vlastně šlo. No a řeknu vám, že to byla další maximální kokotina. Tohle se španělským ptáčkům nepovedlo, ale při pomyšlení na ostatní skvělé španělské horory jim tento přehmat odpustím a rychle na něj zapomenu. 20%(30.12.2010)

• Djoker

Nikoho asi nepřekvapí, že i tady hraje prim bezmyšlenkovité pobíhání od nikud nikam, které je zabaleno do klasického formátu postupného vyvražďování skupiny lidí, což mě už pár let nebaví. Musím však ocenit rychlý rozjezd. Právě hodinové okecávání, které zbytečně oddaluje jatka, je tím největším nešvarem většiny nízkorozpočtových hororů.(28.11.2010)

• gumli

Mohol by to byť dobrý film,ale bohužiaľ nie je.Skupina mladých ľudí chce zažiť niečo extrémne,tak sa prihlásili dobrovoľne stráviť víkend paintballom.Medzi sebou sa vôbec nepoznajú.Sú rozdelený do dvoch tímov.Každý dostane oblečenie,paintballovú zbraň,strelivo,mapy a pod.Lenže druhá skupina má niečo iné,a to ostrú muníciu.Tak začne nerovný boj o prežitie.To je zhruba dej filmu.Ale film sám o sebe je zlý.Nie je tam nič dobré,snáď tá jedná hviezdička za pekné lesy.Ľudia sa správajú ako pakovia,úplne opačne ako by sa v takejto situácii mali chovať.A hádajú sa medzi sebou,hašteria,vreštia,počuť ich na kilometre.Aj najväčší hlupák sa v takejto situácii bude správať ináč.Gebuzina.(8.12.2009)

• hladass

Naprostá a zcela zbytečná kokotina, která si ani v nejmenší nezaslouží takto dlouhý komentář...(19.11.2010)