poster

Paintball

 • Španělsko

  Paintball

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Režie:

Daniel Benmayor

Scénář:

Mario Schoendorff
 • Zeck
  ***

  Solidní odreagovačka pro zažrané hráče Paintballu (já jím nejsem). Film je klasickou vyvražďovačkou, hrou na kočku a myš, lovce a kořisti. Samozřejmě, že se mi nelíbily herecké výkony, příšerné dialogy a tragický pokus o napětí. Vše ostatní ale překvapivě fungovalo. Byly zde ukázány netradiční způsoby vraždění, zajímavé termální vidění lovce, díky kterému jsme sledovali vraždy ve"svítivém". Postavy byly ploché, proto bych uvítal spojení zelených s druhým týmem a následný totální masakr. Filmy, kde odpadává jeden po druhým, musí mít zajímavé a sympatické postavy, jinak se stávají nudnými. Proto masakr třeba třech lidí najednou, by byl mnohem vhodnější. Co se mi nelíbilo, byl tradičně závěr. Solidní thriller pro nenáročné diváky, horor pro děti, pro mě vtipné a záživné. 55% 24.01. 2010(24.1.2010)

 • darkrobyk
  **

  Film z řady tzv. loveckých snímků. Naivní hráči se nechají s pytli na hlavách odvézt do pustiny, kde zjistí, že není hra, jako hra. Slibný námět v těžce amatérském provedení. Nepříjemná skákající kamera nutí oči kmitat sem tam. Navíc často mate, jelikož divák neví, zda kamera jen ukazuje, a nebo zda je očima někoho jiného. Postava pak stojí uprostřed lesa, kamera se okolo ní plíží a různě poskakuje, čekáte, kdo ji přepadne, a pak nic. Kamera totiž jen snímala scénu... Hrubě zklamaly gore efekty, které v černobílém vidění působí až směšně. Postavy zoufale pobíhají, blábolí nesmysly, ženský předpisově ječí a vzdychají a všichni dělají takový bengál, že by je našel okamžitě hluchý i slepý. Hvězda za les, druhá za závěr, který trošku napnul. Celkové odfláknutí potvrzuje již v úvodu mikrofon trčící zhora v autě...(29.12.2011)

 • Paxxx.cz
  odpad!

  Paintball mi hodně nápadně připomínal tématicky podobný film Zabij nebo budeš zabit, ale přišel mi ještě horší... Amatérské výkony herců, špatná kamera a 90 minut trvající nuda. Paintball je super, což se ale nedá říct o tomto filmu...5%.(25.2.2010)

 • Pilda17
  *

  1/10 = 15%(16.7.2011)

 • Rhyme
  *

  Jako milovnik a hrac paintballu, musim davaj 1 hvezdicku.. ale popravde jsem se vydrzel divat asi na 15 minut, zbytek jsem proletl. Kdyz chcete zazit akci, jdete si ho radeji zahrat nazivo, nekoukejte se na ten film :)(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace