poster

Paintball

 • Španělsko

  Paintball

 • Slovensko

  Paintball

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Režie:

Daniel Benmayor

Scénář:

Mario Schoendorff
 • Stoka
  **

  Byla to nudná hra...(7.7.2012)

 • Hrabka
  *

  Nedávno jsem si udělal žebříček hororů, které by stály za to zhlédnout a Paintball se sice vyhříval na posledním místě v hororech za rok 2009, ale tak nějak jsem doufal, že by mě film díky netradičnímu názvu mohl zaujmout. Ale opak je pravdou a musím uznat, že tento horor je opravdu blbost. Grupa lidí, kteří jsou na začátku ultratvrdí a nic na světě je nemůže zaskočit, je vypuštěna do přírody a očekávají tradiční souboj dvou týmů proti sobě. Vše zabírá naprosto tragická kamera a já brzy zjišťuji, že tohle bude velký provar. Náznakem k lepšímu byly pohledy infra kamery, kdy borec vidí to co ostatní nevidí (např. lidi kdesi v zemi v nějaké zřicenině). Ale to byl jen zmar a stejně se to nakonec zhouplo k debilní akci s blbým dějem a vraždami. Ani dokoukat jsem to nechtěl, ale nekonec jsem to vydržel a bylo mi vysvětelo o co že to ve filmu vlastně šlo. No a řeknu vám, že to byla další maximální kokotina. Tohle se španělským ptáčkům nepovedlo, ale při pomyšlení na ostatní skvělé španělské horory jim tento přehmat odpustím a rychle na něj zapomenu. 20%(30.12.2010)

 • Djoker
  *

  Nikoho asi nepřekvapí, že i tady hraje prim bezmyšlenkovité pobíhání od nikud nikam, které je zabaleno do klasického formátu postupného vyvražďování skupiny lidí, což mě už pár let nebaví. Musím však ocenit rychlý rozjezd. Právě hodinové okecávání, které zbytečně oddaluje jatka, je tím největším nešvarem většiny nízkorozpočtových hororů.(28.11.2010)

 • SeBig
  *

  V tomhle filmu šlo opravdu o hovno..(10.2.2012)

 • Marek1991
  odpad!

  Paintball je skvelá téma a dala sa z tohto vyrobiť dobrá strašidelná snímka. Avšak to kruto nevyšlo, hlúpy dej, hlúpe dialógy a dosť nezmyselný príbeh. Dokonca som sa ani nebál, skôr nudil. Amatérsky horor!(15.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace