• Španělsko

Španělsko, 2009, 90 min

Daniel Benmayor

Mario Schoendorff
  • MáŠa

Nic nového pod sluncem.(13.2.2010)

• Djoker

Nikoho asi nepřekvapí, že i tady hraje prim bezmyšlenkovité pobíhání od nikud nikam, které je zabaleno do klasického formátu postupného vyvražďování skupiny lidí, což mě už pár let nebaví. Musím však ocenit rychlý rozjezd. Právě hodinové okecávání, které zbytečně oddaluje jatka, je tím největším nešvarem většiny nízkorozpočtových hororů.(28.11.2010)

• Pilda17

1/10 = 15%(16.7.2011)

• hladass

Naprostá a zcela zbytečná kokotina, která si ani v nejmenší nezaslouží takto dlouhý komentář...(19.11.2010)

Tak nevim, mně se to líbilo. Hodně to dělá kamera, ta je skvostná, výborná je práce s ruchy. Pravda, po první ostré bych běžel zpátky k autu a nezůstával v lese, ale zase neměli ti ostatní mapu... U některých postav jsem doufal, že se trochu vyvrbí, proč tam jsou... Ale jinak mě to drželo v napětí od začátku do konce, rozhodně víc než Blair Witch nebo Saw, odkud to vykrádá formu a půdorys vyprávění. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/paintball.html(22.1.2010)