poster

Paintball

 • Španělsko

  Paintball

Akční / Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 90 min

Režie:

Daniel Benmayor

Scénář:

Mario Schoendorff
 • iamek
  odpad!

  Ach jo. Člověk sleduje každé info o snímků a jak se dočká jeho vydání tak se nestačí divit co vidí. Odvaha vůbec něco takového vydat. Snímek je na amatérské úrovni a dá se v pohodě přirovnat k Čepeli smrti. Neuvěřitelná pakárna kterou nemůžu doporučit ani fandům hororů. A to Španělské horory doslova miluju.(26.1.2010)

 • Marek1991
  odpad!

  Paintball je skvelá téma a dala sa z tohto vyrobiť dobrá strašidelná snímka. Avšak to kruto nevyšlo, hlúpy dej, hlúpe dialógy a dosť nezmyselný príbeh. Dokonca som sa ani nebál, skôr nudil. Amatérsky horor!(15.4.2012)

 • Marsik
  ****

  Film je samozřejmě o ničem, parta 8 maníků vleze do lesa a snaží se utýct dalšímu maníkovi, který je místo paintballovejma kuličkama kosí ostrejma:)) Přiznám se ale, že se mi film celkově líbil. Jako horor působil strašidelně a s napětim jsem čekal, kdo půjde jako další pod kudlu :) Škoda, že v těch akčních scénách toho moc nebylo vidět. Kamera někdy příliš chaotická a rozklepaná, ale je pravda, že pak to umocňuje zažitek. No já se nestydim dát 4 hvězdy a 70%. // (17.9.2012) FilmBox+ - Repete a hodnocení nechávám. Sice dabing byl divný, ale tak to není chyba filmu. Stále 70%.(3.11.2010)

 • Stoka
  **

  Byla to nudná hra...(7.7.2012)

 • Djoker
  *

  Nikoho asi nepřekvapí, že i tady hraje prim bezmyšlenkovité pobíhání od nikud nikam, které je zabaleno do klasického formátu postupného vyvražďování skupiny lidí, což mě už pár let nebaví. Musím však ocenit rychlý rozjezd. Právě hodinové okecávání, které zbytečně oddaluje jatka, je tím největším nešvarem většiny nízkorozpočtových hororů.(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace