Paintball

Mario Schoendorff
  • Chatterer

Opravdu odpad!(12.1.2010)

• Džef!

Docela vtipná napodobenina predátora, akorát pronásledvanou partou jsou hráči paintballu. Ovšem nesmíme zapomenout na prvky z ramba. Například si nejsem jist jak přesně jsou ty náboje velké, ale vystříleli jich poměrně dost, tak jen nevím, kam se jim vešly. Také při první akční scéně přelítne asi 200 kuliček a ani jedna netrefí cíl. Šlo tedy o něco jako RAMBO A PREDÁTOR v jednom, ale v amatérské kvalitě.(4.2.2010)

Solidní odreagovačka pro zažrané hráče Paintballu (já jím nejsem). Film je klasickou vyvražďovačkou, hrou na kočku a myš, lovce a kořisti. Samozřejmě, že se mi nelíbily herecké výkony, příšerné dialogy a tragický pokus o napětí. Vše ostatní ale překvapivě fungovalo. Byly zde ukázány netradiční způsoby vraždění, zajímavé termální vidění lovce, díky kterému jsme sledovali vraždy ve"svítivém". Postavy byly ploché, proto bych uvítal spojení zelených s druhým týmem a následný totální masakr. Filmy, kde odpadává jeden po druhým, musí mít zajímavé a sympatické postavy, jinak se stávají nudnými. Proto masakr třeba třech lidí najednou, by byl mnohem vhodnější. Co se mi nelíbilo, byl tradičně závěr. Solidní thriller pro nenáročné diváky, horor pro děti, pro mě vtipné a záživné. 55% 24.01. 2010(24.1.2010)

• SOLOM.

Film Paintball patří mezi nejhorší kousky španělské produkce, které jsem do dnešního dne měl šanci vidět. Jde o podprůměrné akční béčko, které se vetřelo do hororového žánru díky postupnému vyvražďovaní jednotlivých postav. Nejvíc ho sráží otřesná třepotající se kamera, nudnost, spousta nelogických scén a stupidní chování postav. Nicméně mě jako skalního fandu této hry nejvíc zaujalo prostředí a úvodní přestřelka. Jinak je ale film jedna velká nuda, kterou si už asi nikdy nepustím. Slabé 2*(29.3.2010)

• helljahve

Veľmi slabý film, všetci tam pobehovali ako tupci, stupidné dialógi, otrasné herecké,,výkony´´. Zo Španielska sme zvyknutý na iné pecky.(13.1.2010)