V Rusku existuje park, kde slibují ohromný zážitek z paintballu. My sledujeme skupinu neznámých lidí, ze které byl utvořen tým zelených. Jejich úkolem je během 24 hodin najít všech 6 vlajek a kufrů, ve kterých najdou předměty, které by se jim mohly hodit. Jde o velmi nesourodou skupinu a první velká zkouška je hned u první vlajky, kde na ně zaútočí protivníci. Jedna z žen i tak dokázala najít kufřík a v něm byla neprůstřelná vesta. Nejprve nikdo moc nechápal, k čemu jim bude, ale brzy byl zastřelen jeden z členů skupiny. Skupina se tedy dala na útěk, přesto jeden po druhém umírali. Skupina se setkala s členy týmu oranžových a brzy jim bylo jasné, že je nezabíjejí oni. I tak ale oranžové zabili. Jedna ze zelených si navíc všimla kamer po celém lese, takže jí došlo, že někdo ten masakr pozoruje. Když už zbyli jen poslední čtyři hráči, rozdělili se do dvojic, aby našli poslední dvě vlajky. Jeden tým byl zlikvidován velmi brzy. Během jejich vraždění nám je odhaleno, že jde o hru o přežití. Za pozorování těch vražd platí diváci velké peníze, tudíž očekávají dobrou show. Poslední žijící pár tuší, že nikdo další nepřežil. Muže ještě za světla popálí v obličeji kyselina, v noci už je rovnou zabit. Posledním přeživším je Anna, která ve tmě najde vysílačku vraha... (TV Prima)

Morholt odpad!

Totální neorganizovanej zmatek s parkinsonovou kamerou. myslel jsem si, že to nemůže bejt tak hrozný, ale bylo to ještě mnohem horší. ()

Ouwen

Já jsem spokojený. Jenže po půl hodině jsem to musel vypnout. Hodnotím první půlhodinu, protože ta kamera je naprosto na píču, motá se mi hlava... ()

Marek1991 odpad!

Paintball je skvelá téma a dala sa z tohto vyrobiť dobrá strašidelná snímka. Avšak to kruto nevyšlo, hlúpy dej, hlúpe dialógy a dosť nezmyselný príbeh. Dokonca som sa ani nebál, skôr nudil. Amatérsky horor! ()

Marsik

Film je samozřejmě o ničem, parta 8 maníků vleze do lesa a snaží se utýct dalšímu maníkovi, který je místo paintballovejma kuličkama kosí ostrejma:)) Přiznám se ale, že se mi film celkově líbil. Jako horor působil strašidelně a s napětim jsem čekal, kdo půjde jako další pod kudlu :) Škoda, že v těch akčních scénách toho moc nebylo vidět. Kamera někdy příliš chaotická a rozklepaná, ale je pravda, že pak to umocňuje zažitek. No já se nestydim dát 4 hvězdy a 70%. // (17.9.2012) FilmBox+ - Repete a hodnocení nechávám. Sice dabing byl divný, ale tak to není chyba filmu. Stále 70%. ()

Astaroth12

Hneď od začiatku bolo jasné, že tento film bude len ďalšia tupá lesná vyvrazdovacka, bez čo i len jednej vypätejšej sceny. A čo je najhoršie, že pri týchto druhoch filmov, sú najzaujímavejšie vraždy a ich prevedenie. Ale režisér tohto braku sa rozhodol pre niečo neopozerane a to vraždy ukázať v čiernobielom šate a to bol totálne špatne ťah a určite si to potom už aj on uvedomil, lenže už bolo neskoro. Takže film bez gore, ale zas s debilnými dialógmi a otrasnými hercami. Zdá sa, že žiadne pozitívum som nenašiel, ale jedno áno a tým je to, že som film dopozeral bez toho, aby som sa čo i len raz pozrel na hodinky, kedy bude koniec. A to pri takýchto tipoch filmov, sa mi to stáva často. Slabé 2*. ()

Paxxx.cz odpad!

Paintball mi hodně nápadně připomínal tématicky podobný film Zabij nebo budeš zabit, ale přišel mi ještě horší... Amatérské výkony herců, špatná kamera a 90 minut trvající nuda. Paintball je super, což se ale nedá říct o tomto filmu...5%. ()

Rhyme

Jako milovnik a hrac paintballu, musim davaj 1 hvezdicku.. ale popravde jsem se vydrzel divat asi na 15 minut, zbytek jsem proletl. Kdyz chcete zazit akci, jdete si ho radeji zahrat nazivo, nekoukejte se na ten film :) ()

gumli

Mohol by to byť dobrý film,ale bohužiaľ nie je.Skupina mladých ľudí chce zažiť niečo extrémne,tak sa prihlásili dobrovoľne stráviť víkend paintballom.Medzi sebou sa vôbec nepoznajú.Sú rozdelený do dvoch tímov.Každý dostane oblečenie,paintballovú zbraň,strelivo,mapy a pod.Lenže druhá skupina má niečo iné,a to ostrú muníciu.Tak začne nerovný boj o prežitie.To je zhruba dej filmu.Ale film sám o sebe je zlý.Nie je tam nič dobré,snáď tá jedná hviezdička za pekné lesy.Ľudia sa správajú ako pakovia,úplne opačne ako by sa v takejto situácii mali chovať.A hádajú sa medzi sebou,hašteria,vreštia,počuť ich na kilometre.Aj najväčší hlupák sa v takejto situácii bude správať ináč.Gebuzina. ()

honajz2

Námět je dobrý, ale to provedení je takové... No, rozeberme si to. Parta lidí jede hrát paintball, jsou na to celý natěšení, pak jsou vypuštěni, no a co se nestane... Postavy jsou tu takové nijaké - u někoho jsem sotva věděl, že tam je a tak jsem tu díky tomu neměl skoro komu fandit. První hodinu se děj nějak odehrává, nějak plyne a naprosto kašle na to, aby zaujal. Nějaké napětí a atmosféra přijde až po hodině, ale aspoň že tak. Co se týče kamery, já nevím... Někdy je super a někdy to vypadá, jako bych se díval na nějaké found footage. Co se týče konce a vysvětlení, je to spíš zklamání. Celkově k tomu nemám moc co říct, prostě jedena z dalších vyvražďovaček, která kromě paintballu a několika zajímavých smrtí nic moc nového nepřinese. 2* ()

SallyZen

Od tohoto filmu jsem čekal více napětí, povedenější akce a lépe zakončený závěr. Samozřejmě i jiné věci mě zklamali. 25% ()

bourec

Nedal jsem na hodnocení ostatních,a půjčil si film.Ale měl jsem.Tak ukřičená,debilní,kreténská kokotina se snad ve španělsku ještě nenatočila.Jediná záchrana byla,že jsem po hodině usnul,a probudil až po konci.10%. ()

cariada

Tak od tohle jsem mnoho nečekal, za prvé díky názvu, který už předem vše prozradil, nebot co jinýho se u Paintballu taky asi může stát a pak to malý hodnocení, který tomu rozhodně neodpovídá. Na filmu musím ocenit, že to jede od první minuty do poslední, žádný hluchý místa či dlouhý úvod než se něco začne dít. Dějově bylo celkem jasný kdo přežije, hned od začátku, ale to mě nevadilo. Jen možná škoda té infra kamery, zvlášt při vraždách, kdy zdaleka tak nevyniknou.Spoiler- Škoda taky, že jsme se nemohli trochu víc seznámit , se žlutým týmem a se zákulisím. Rovněž mohli trochu nechat použít ty věci, které jim "dobrodinci" darovali u vlajek, né jen nechat jednomu bouchnout kyselinu do ksichtu. Já se dobře bavil. Určitý nelogičnosti tak samozřejmě jsou, hlavně proč se nepokusili utéct přes ty ostnatý dráty, sice pod proudem (asi), ale to jim nebránilo, vzít nákou kládu a prorazit to. ()

Džef!

Docela vtipná napodobenina predátora, akorát pronásledvanou partou jsou hráči paintballu. Ovšem nesmíme zapomenout na prvky z ramba. Například si nejsem jist jak přesně jsou ty náboje velké, ale vystříleli jich poměrně dost, tak jen nevím, kam se jim vešly. Také při první akční scéně přelítne asi 200 kuliček a ani jedna netrefí cíl. Šlo tedy o něco jako RAMBO A PREDÁTOR v jednom, ale v amatérské kvalitě. ()

Kecik

Tak toto bol skutočne brak prvého stupňa. A pritom to vôbec nemuselo takto dopadnúť. Film má celkom zaujímavý námet - (partia sa vyberie zahrať si paintball no niekto na nich začne strieľať ostrými nábojmi). No to je asi tak jediné plus tohto filmu. Potom je to celé akási nudná zlátanina, ktorú umocňuje nie veľmi dobrá kamera. 1 hviezdička za ten nápad. ()

Sabrewulf

Tak v prvé řadě to nemá s hororem nic společného. Zase si někdo plete pojmy thriller vs horor. V druhé řadě to má příšernou kameru, ze které za chvilku bolí oči. Za třetí - postavy neustále řvou a všechno komentují, jak nějací retardi, takhle se lidi nechovají, zvlášť v takovéto situaci, kdy tím prozrazují svoje pozice. To jejich hysterčení je na zabití, takže žádné sympatie. Za čtvrté - celý smysl filmu mi nějak uniká, motivace, důvod, o co vůbec těm organizátorům šlo. Za co jsem se ale styděl nejvíc, byl úvod. To jak se z paintballu dělala reálná střílečka, celá ta scéna, kdy pobíhají kolem vraků aut a těsně kolem nich sviští kuličky s barvami, všichni strašně akční a ustrašení, pak jak vběhnou do toho autobusu a: "Všichni v pořádku, dostal to někdo?" NE! Tak takhle hraní paintballu opravdu nevypadá!!!!! To byl neskutečný trapas, člověk co v životě hrál paintball, se nad tím prostě musí smát. P.S. Vážně bych chtěl vidět člověka (ženskou zvlášť), co jde hrát paintball pouze s brýlemi, tedy bez kopletní ochrany obličeje. Cha cha. ()

ecceHOMMO

No podľa hodnotenia som čakal odosť horší film....Ono nie žeby to bolo dobré, nie že by to malo niejakú veľkodušnú pointu...či dej...ale jeden krát sa to vzhliadnuť dalo..... ()

Johnny.ARN

Partia mladých paintballových nadšencov sa prihlási na Tv výzvu. Odvezú ich niekde do lesa a tam majú nájsť všetky vlajky a poraziť tak druhý tým. Situácia sa začne vyhrocovať keď jednu členku zabije skutočný náboj... Film má rýchly a jasný spád, natočený celkom slušne. Je tam aj trošku ukázaná technika paintballu ako to pri riadnych súbojoch býva. Odporúčam. ()

Půjde po vás Hitman 2

Půjde po vás Hitman 2

26.05.2010

Přestože jednička nenadchla ani fanoušky hry firmy Eidos, ani „běžné diváky“, s rozpočtem 30 milionů vydělala jen v kinech rovnou stovku, takže zabiják s kódovým označením 47 se vrátí. Scénář Kylea… (více)