V Rusku existuje park, kde slibují ohromný zážitek z paintballu. My sledujeme skupinu neznámých lidí, ze které byl utvořen tým zelených. Jejich úkolem je během 24 hodin najít všech 6 vlajek a kufrů, ve kterých najdou předměty, které by se jim mohly hodit. Jde o velmi nesourodou skupinu a první velká zkouška je hned u první vlajky, kde na ně zaútočí protivníci. Jedna z žen i tak dokázala najít kufřík a v něm byla neprůstřelná vesta. Nejprve nikdo moc nechápal, k čemu jim bude, ale brzy byl zastřelen jeden z členů skupiny. Skupina se tedy dala na útěk, přesto jeden po druhém umírali. Skupina se setkala s členy týmu oranžových a brzy jim bylo jasné, že je nezabíjejí oni. I tak ale oranžové zabili. Jedna ze zelených si navíc všimla kamer po celém lese, takže jí došlo, že někdo ten masakr pozoruje. Když už zbyli jen poslední čtyři hráči, rozdělili se do dvojic, aby našli poslední dvě vlajky. Jeden tým byl zlikvidován velmi brzy. Během jejich vraždění nám je odhaleno, že jde o hru o přežití. Za pozorování těch vražd platí diváci velké peníze, tudíž očekávají dobrou show. Poslední žijící pár tuší, že nikdo další nepřežil. Muže ještě za světla popálí v obličeji kyselina, v noci už je rovnou zabit. Posledním přeživším je Anna, která ve tmě najde vysílačku vraha... (TV Prima)

Ondr@932

Námět na film je to dobrý a rychle mě přirostl k chuti, ale po shlédnutí musím říct, že to bylo velmi laciné béčko! A to pro mě znamenalo velké zklamaní, protože jsem čekal aspoň průměrný akční horor, ale místo toho to byla jenom uřvaná, ukecaná ptákovina! Dávám 2,5/10 za námět na film za snahu natočit dobrý film který nevyšel a za lesy a pěknou přírodu. ()

Kadas97

Kým je paintball paintballom je to dobré, ale keď niekto nabije ostré stáva sa z toho nudná fraška. Nemalo to byť naopak? 3 z 10 ()

Luisis odpad!

Chtěl jsem tomuhle "skvostu" dát aspoň jednu hvězdu, ale dávám odpad! Debut Maria Schoendorffa a jeho, určitě na drogách frčícího kamaráda, Daniela Benmayora dopadl katastrofálně a nelogicky. Budu si i nadále vážit španělské kinematografie, ale tohle její pověst hodně oslabilo!!! - O% ()

chaturga

A už je to tu zase. Asi mám vkus na hovno, ale opět nechápu tak malé hodnocení. Já byl absolutně překvapenej. Kamera super, dlouhé scény bez střihů, což je dnes málo vidět. Téma super. Herci ok.... Nevím, co se komu nelíbí. Ten pohled z očí vraha přes termovizi je luxusní a efekty celého filmu to samé. Dal bych 3, ale za to hodnocení dám schválně 4! Asi nechápete, že tento film má mraky pozitivů oproti jiným vyvražďovacím slátaninám, které mají 60 až 70% kvůli kozatým kurvám a debilním komerčáckým hláškám puberťáckých imbecilů. Raději si pusťte Ulici a Ordinaci, abyste dali pálku mamrdi. ()

hero_bk

Jeden z nejpodcennějších filmů na csfd! Nečekal jsem od toho žádné zázraky a ejhle! On to vcelku zázrak je! Skvělý námět, perfektní kamera, dobré herecké výkony, atmosféra ... Tvůrci přesně věděli, kdy co ukázat a odhalit, jasných 5*! Nechápu, že tenhle skvost má jenom 29%, mnohem, mnohem lepší než Záhada Blair Witch... ()

kabul odpad!

Toto bol fakt odpad najvyššej kvality. Príbeh žiaden, všetko predvýdateľné, jednoducho nemám čo k tomu povedať. A to som začal pri troch hviezdach, postumne som klesal až na odpad. Fakt nechápem zmysel tohoto "diela". ()

Ivoman

Úplnej odpad to určitě není, je to zajímavej námět (sice už stokrát použitej, ale s paintballem jsem to ještě neviděl). Dvě hvězdičky si troufám dát za to, že jsem celou dobu myslel, že se dívám na produkci USA a k velkému překvapení to je Španělský film a taky si to hvězdičku zaslouží za kameru, dlouhý záběry na jeden záběr, kdy je kamera celou dobu v pohybu a ještě prolíná skrz ostnatý dráty bylo velmi zkušeně děláno. Herci se snažili, ale své výkony směřovali k béčkovým až céčkovým produkcím USA, nevím, jestli si myslí, že si jich tímto někdo všimne, ale spíše na tom prodělají než vydělají. Jo a zabijáckým akcím přes infra to taky celkem slušelo a byli dobře odvedenou prací maskérů. Víc hvězdiček si to určitě nezaslouží, ale míň taky ne. ()

habertek

Mě se to vcelku líbilo...partička si vyjede hrát painball někam do lesů, jsou určená pravidla a hraje se až do doby, kdy začnou postupně někteří hráči mizet a pak jsou nalezeni mrtví...ze zábavné hry se stává hra kdo z koho! Dobrý námět průměrně zfilmován.... ()

stone odpad!

Tak takhle jsme hráli poprvé paintball a taky jsme u toho tak řvali. ....Za pět minut bylo po nás. Pitomý film, který fandu téhle hry znechutí a ostatní otráví nemožnými herci, nejapným dějem, hrůzostrašným dabingem, ale hlavně je to nuda, nic než nuda.... ()

Pitryx odpad!

To byl tedy nářez! Dokoukal jsem do konce, jen abych zvěděl vysvětlení, leč prakticky jsem se jej nedočkal. Nebo jsem to nepochopil, stejně jako to, jak se může ženská sama zahrabat do hlíny a tuto na sobě následně krásně zarovnat. To vše ve tmě. Hopsající kamera alá Blair Witch tomu také nepřidává a spolu s flákajícími se "herci" tak trochu připomíná něco, co se dá natočit na osmičku. O ději nemá smysl se šířit, stejně jako celý snímek je k ničemu. 101205138059/8545 ()

riza-do

Už mě nějak vadí tyhle rádoby živé kamery, které většinou jsou z pohledu jedné nebo více postav. A ještě víc mi vadí když jsou z pohledu třetí strany, tzv.nikoho, kdy absolutně nechápu proč. Respektive chápu - aby zastínily ten slabý zbytek. K tomu přidejte nesympatické postavy, amatérské výkony, debilní dialogy a nezachrání to ani tak super hra jako je paintball. ()

Mire odpad!

Niečo také nudné a nezáživné som už dávno nevidel. Nízkorozpočtový "horor" so smiešnou zápletkou a vyvrcholením, kde sa podľa mňa museli nudiť všetci zúčastnení už pri natáčaní. ()

tremors

Námět filmu byl zajímavej, ale když jsem se na film koukal, tak jsem se 99% času nudil a nepomohli tomu ani černobílé scény, které byly dokonce na škodu. Ukázka, jak horor nemá vypadat. ()

SirTraged odpad!

Na film jsem se podíval, ačkoliv jsem již předem věděl o tom, že se patrně bude jednat o odpad. Přesvědčil mě chvalozpěvný komentář od kolegy Honajze. Bohužel se ale musím přiklonit k většině udělující odpad! Opravdu je to děs běs, který by ne jen dle mého názoru, v rukou američanů dopadl mnohem mnohem lépe. Ta kamera je prostě příšerná. Už v první minutě při záběru krajiny se kameramanovi ruka třese jak po opici. Možná to byl záměr, kdo ví. Ale každopádně to je nehorázné mínus. Ze startu vše kazí kamera a postupem času už jde do kelu vše. Chvilkama mi to spíše přišlo jako komedie, protože jsem se opravdu zasmál. ()

djbarrel

Klasická nudná vyvražďovačka, sestávající z nesmyslného pobíhání odnikud nikam a nehezkého úmrtí. Námět nijak nevybočuje z mezí žánru, potěší snad jen poměrně rychlý rozjezd. Největší slabinou filmu jsou herci. S touhle sestavou bych nechtěl ani píchnout kolo, natož se ocitnout v takovéhle situaci. Dá se říct, že s postavama se člověk neměl šanci sžít a většina úmrtí byla až potěšující. Snad s vyjímkou toho černocha, kterej nebyl naprostej dement jako ostatní. Jinak ani scény vraždění za moc nestály s vyjímkou zabití samozvaného vůdce, ale díky kameře z toho divák nic nemá. Celkem spíš podprůměrná vyvražďovačka, která většinu času dost nudí a působí maximálně nevěrohodně. 30 % ()

Půjde po vás Hitman 2

Půjde po vás Hitman 2

26.05.2010

Přestože jednička nenadchla ani fanoušky hry firmy Eidos, ani „běžné diváky“, s rozpočtem 30 milionů vydělala jen v kinech rovnou stovku, takže zabiják s kódovým označením 47 se vrátí. Scénář Kylea… (více)