poster

Dead, The

Horor

Velká Británie, 2010, 105 min

Kamera:

Jonathan Ford

Hudba:

Imran Ahmad
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Němý film, kde ZOMBIE hrají černí domorodci. Jak komické. Maskéři neměli žádnou práci. Na černém ksichtu se totiž nedá nic udělat. A tak jen pomalu lezou. Extrémně pomalu. A film se táhne a táhne. Děj? Žádný. Herecké výkony? Dva vojáci jdou a jdou, občas vystřelí, chvíli jedou autem.... tohle by zahrál každý pitomec! ODPAD!(24.9.2011)

 • verbal
  *

  Noc oživlých negrů je svým způsobem neotřelý nápad, to jo. Nechat je pak ale sto minut šourat se po savaně a hryzat živé negry již méně. Unylé Daktari, které sice docela elegantně řeší problémy třetího světa, avšak jeden by u toho pošel nudou.(7.10.2011)

 • rollman1
  ***

  Bohové musejí být šílení 5: The Dead. Zombie žánr je už podle mě docela vycuclej a tak je těžké přijít s něčím novým. Tentokrát jsou zde noví zombie černoši, kteří vypadali vážně hnusně a potkat je v noci, tak se zakousnu do stromu a dělám že jsem větev. Výborný casting, docela dost akce na takovou stopáž, jen mi chybělo rychlejší tempíčko, jak u zombies, kteří byli vážně pomalí a klidně si je hrdinové mohli obejít a jít dál, tak celkově tempo ve snímku. Akce je hold pomalejší. Jinak ale skvělý snímek s hordami black-zombies.(16.3.2014)

 • Zeck
  *

  Ale! Zombies patří mezi můj nejoblíbenější hororový žánr, takže snad nemůžu být podezřelý z nějáké zaujatosti. The Dead je sterilní jak výraz mrtvol v tomto filmu. Tyhle houpající, skřípající a znuděně neškodné živé mrtvoly snad dnes už nikoho nevyděsí. Tohle letělo za Romera v 60. letech, ne v uspěchaném a náročném 21. století. Děj je tak prázdný a nudný, že jsem to v polovině filmu zalomil. Totální nuda. 20%(20.9.2011)

 • oLí
  ****

  Trefa do mýho vkusu zombie filmů. Ne že bych měl nějakou averzi k rychlonožkám se zběsilým střihem, ale až na výjimky je to pořád to samý dokolečka dokola... Tady jde z umrlců strach, neděsí svým vzhledem, plouží se všude a pomalu a i když by je předběhla i bába s chodítkem po zlomenině krčku s cihlou přilepenou na zádech, tak si vás vždycky najdou a člověk musí zatraceně zvážit, kdy vypálí drahocenou kulku. Dobré prostředí i atmosféra, po novém Residentu hotový balzám na duši, tak proč ne 4*, byť slabší. 7.5/10(8.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace