poster

Green Lantern: První let

 • USA

  Green Lantern: First Flight

Animovaný / Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 74 min

Předloha:

John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Nie až taká pecka ako Wonder Woman. Hlavne je to strašne uponáhľané. Mytológia sa na neznalého Green Lantern diváka ženie ako parný valec, Hal Jordan neprechádza absolútne žiadnou premenou a zo sekundy na sekundu je z neho neohrozený vesmírny strážca. Je to skvelo nakreslené, veľmi akčné, finále je bombastické (zrazenie planét), no chýba tomu vtip a troška psychológie ako mala Wonder Woman.(4.1.2011)

 • Revanx
  ***

  Nie, tu sa skutočne na psychológiu postáv alebo na zdanie reálnosti nehrá, toto je iná liga, tu sa robí baram-baram-buc s planétami. Inak, vcelku zábava, len si po tomto viem ťažko predstaviť Green Lanterna ako live action movie.(24.7.2009)

 • Kryton
  ****

  Zelená lucerna mě celkově jako hrdina neoslovuje. Může za to snad nošení lucerny či až moc velké sci-fi (např. u Thora u konkurence mě to nevadí). Vybere se američan (nejlépe pilot) a hodí se mu na ruku prsten ( to ještě mohl hrát na škole za univerzitní tým ne?) a už je z něho zelený mužíček co mlatí jiné zelené mužíčky. Souhlasím se Slasherem, že postava co mě oslovila byl Sinister. Ve chvíli změny v žlutého dostane film spád a pořádně žluté koule. Animace průměr...jsem zvědavý na filmovou verzi. (Update 28.9.2011) > Po shlédnutí filmové verze jsem zvážil zda nepřidat ještě jednu hvězdu. Animovaný Green Lantern je daleko lepší než prázdný CGI filmeček s hošíčkem z Van Wildera.(10.8.2010)

 • Tom_Lachtan
  ***

  je to docela dobré, osobně postavu Lanterna moc nemusím, ale tady se mi celkem zamlouvala (například oproti hranému filmu o dost víc). Jenom si nemůžu pomoct, to si nikdo z tvůrců nevšiml, že v jedné scéně má Sinestro místo rudé, normální lidskou barvu?(20.10.2012)

 • mysiak
  ***

  Moje prvé a dúfam že nie posledné stretnutie s Green Lanternom...a nebolo vôbec zlé, možno trošku komplikované, ale dosť akčné a dosť dobré....(23.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace