poster

Green Lantern: První let

 • USA

  Green Lantern: First Flight

Animovaný / Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 74 min

Předloha:

John Broome (komiks), Gil Kane (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  **

  V animovaném komiksu Lauren Montgomeryové zaujme docela slušná výtvarná stránka celého ryze televizního projektu. Jen ten scénář patrně psal její asi tak desetiletý syn...(30.10.2009)

 • Tom_Lachtan
  ***

  je to docela dobré, osobně postavu Lanterna moc nemusím, ale tady se mi celkem zamlouvala (například oproti hranému filmu o dost víc). Jenom si nemůžu pomoct, to si nikdo z tvůrců nevšiml, že v jedné scéně má Sinestro místo rudé, normální lidskou barvu?(20.10.2012)

 • Djkoma
  ***

  Animované komiksy jsou prostě fajn. Tentokrát to na 4* nebude (3,5* by bylo akorát...), protože pro mě je chlapík s prstenem furt trochu mimo dnešní svět hrdinů (jako Wonder Woman, ale ta má minimálně dvě přednosti ...), ale kvalita popřít nejde. Vizuálně jde o příjemně zelený snímek, v kterém se tvůrci nebáli ukázat nejen planetu Zemi i zbytek důležitého vesmíru. Jsem opět rád, že komiksové filmy jsou tvořeny v této pěkné animaci, nestojej hromadu milionů, tvůrci nejsou vázáni "tohle divák nezkousne" a tak podobně. de o příjemnou zábavu, kterou si klidně s chutí zase někdy zopakuji a aspoň o něco víc vím o další komiksové postavě, která třeba jednou přejde i do filmu hraného...(31.7.2009)

 • Slasher
  ***

  Pozemšťan Hal Jordan se stane jedním z ochránců vesmíru, tzv. Green Lanternů, a my jsme svědky jeho prvního velkého dobrodružství. / Tohle bylo moje poprvé, co se tohoto superhrdiny týče, no a nemůžu říct, že by se mi dvakrát moc zamlouval. On sám není příliš zajímavý (a prakticky jsem se nedozvěděl vůbec nic z jeho minulosti) a nelíbí se mi ani celý ten svět. Moc sci-fi, moc a la Star Wars, přičemž řadoví obyvatelé kosmu se mi zdály být celkem odfláklí. Místy jsem se i nudil. Pořád tomu ale nenapálím pod tři hvězdy, protože zase taková nuda to nebyla. A vlastně jsem si oblíbil jednu postavu - Sinestra.(22.7.2010)

 • JohnnyD
  ***

  Nie až taká pecka ako Wonder Woman. Hlavne je to strašne uponáhľané. Mytológia sa na neznalého Green Lantern diváka ženie ako parný valec, Hal Jordan neprechádza absolútne žiadnou premenou a zo sekundy na sekundu je z neho neohrozený vesmírny strážca. Je to skvelo nakreslené, veľmi akčné, finále je bombastické (zrazenie planét), no chýba tomu vtip a troška psychológie ako mala Wonder Woman.(4.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace