Ztracený poklad templářských rytířů III

Dánsko, 2008, 85 min

Philip LaZebnik

Jeppe Kaas

Christian Potalivo

Dej je ponekud zmateny, ale pro deti je to urcite dobry dobrodruzny film. Kdyby me bylo zas 13 let, film bych si uzil...(13.4.2010)

Třetí díl má poněkud nepravděpodobný scénář (hrdinům vše vychází) a závěrečné odpuštění se mi příliš nepozdávalo, technicky je to ale natočené slušně a divácká skupina, pro kterou je to určeno, by mohla být spokojená. Pozor, i když se na obalu DVD inzeruje originální znění s titulky, na disku je pouze dabing (a ani to nemá menu).(17.1.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,864,081(29.8.2010)

• maverick10

au to boli! Chapu ze cilova skupina divaku je zamerne oblbovana, ale tohle by nesezral ani nas Alik, kterej vyluxuje i popadane mouchy na parapetu u okna.(18.7.2011)

• drankeryth

Jedine co mozem o tomto filmu napisat, ze to nebolo nic moc pre mna a zo vsetkeho bol asi najlepsi ten obal DVD, ktory fakt stoji za to. Po tretikrat znova mali zasrani rozvazuju zahadu a tentokrat okolo hadej koruny, ktora uz na prvy pohlad vyzera odpudivo a neatraktivne. Najviac smiesne zo vsetkeho mi prisiel ten foter Katrin, ktory prisiel na Maltu obleceny ako templarsky rytier:) Aj ten zaporny bojovnik vyzerajuci ako gladiator bol trapny a ta jeho dvojita sekera bola pekna atrapa. A o tych hadich prisluhovacoch, takzvany stary deduskovia vo mne urcite nevyvolali strach a ta ich hadia trubka s uspavacim praskom vyzerala smiesne, ako vsetko vo filme. Film sa hral na detskeho Indiana Jonesa, ktory sa utapal v nepeknych scenach nudy, ktora ma fakt uspavala k smrti. Mozno tento film skor oceni mladsie publikum, ako som ja:) Pre mna je to jednoznacne slabota bez napadu a s ukecanymi scenami, ktore pomaly nikam neviedli a zbytocne film natahovali do takej dlzky, akym je tento film v konecnej podobe.(31.1.2012)