Skřítkové a trollové: Tajemná komnata

Animovaný / Rodinný

Švédsko, 2008, 75 min

Robert Rhodin

• mysiak

Takmer odpad, ale niečo pozitívne som našiel..pár animácií ušlo..ináč dosť tragické, trápne a vlasne úplne zbytočné..nechápem ako môže sa robiť z tohoto pokračovanie...(20.7.2009)

Po dejovej stránke to nebolo zlé, témou aj postavami mi to pripomínalo španielsky seriál Škriatok Dávid, ktorý bol u nás svojho času populárny. Bohužiaľ, chýbal humor, ktorý by mu určite svedčal (trollie babranie sa v nose a ochutnávanie vlastných šušnov nepovažujem za vtipné) a animácia bola graficky slabšia a mierne nevkusná.(22.11.2015)

• KdG

Celkem nic moc pohádka pro děti. Slabá grafika, dějově mdlé. Jediné co zaujme je poměrně velké poprsí trpaslice. ;-)(20.5.2009)

• Hawk4

Na pohľad to vyzerá ,že film bol natočený skôr ako v roku 2008. Trolovia vyzerajú dosť odstrašujúco ,čo asi nie je vhodné pre animák a ostatné postavy tiež nič moc. Film vo mne nebudil dojem príjemnej ,peknej rozprávky ,čo sa asi aj odrazilo na celkovom hodnotení.(23.7.2012)

• Jrk

Ac mam rad animovane veci a rad se divam na detske filmy tak tohle me vubec nezaujalo. animace je prilis umela a misty spise vadi. Kdyby to radeji nakreslili. Pribeh je priserne jednoduchy ( chapu ze je to pro deti, ale tohle je skutecne pro mrnata). Nektere sceny s trolly jsou az nechutne. Shrnuto podtrzeno film u ktereho jsem se nudil a mel od ctvrtiny filmu jsem to mel chut neustale vypnout (kdybych koukal sam).(24.9.2009)