Dynamická, vědomostní a zábavná soutěž nejen pro teenagery, v níž dvě soupeřící soutěžní družstva ve třech kolech prokazují své znalosti, ale rovněž šikovnost, obratnost a smysl pro humor v recesistických a akčních disciplínách. Cílem soutěžního družstva je vyluštění tajenky. V prvním kole mohou soutěžící získat nápovědní písmena, ve druhém luští tajenku a ve třetím zápolí o ceny. (oficiální text distributora)

SZYslak

Soutěžní pořad pro děti začíná instrumentální znělkou: "Fatboy slim is fucking in heaven, Fatboy slim is fucking in heaven, Fatboy slim is fucking in heaven, Fucking n fucking n fucking in heaven". A to už nastupuje pičus moderátor, kterého bych s chutí poslal do transportu. Děti se snaží, scéna i scénář jsou bohužel beznadějně dementní a nevytrhne to ani zlatý bludišťák. Vraťte mi kuličky štěstí! ()

Kubasino

A já to mám rád. Považujte mě za infantilní hovado s mozkem křečka, ale na základce už 7 let nejsem a přesto mě to baví. Neříkám, že si u toho koušu nehty napětím, nebo že to potrápí mozkové buňky, ale na odreagování je to super věc. Edit: Od výše uvedeného komentáře uplynulo spoustu let a já se stále na Bludiště koukám. Je to pořád pohodka. ()

Naby

Opravdu nudna zalezitost. Deti co tam soutezily mely zaroven nevyrovnane ziskavani bodu a jeste byly zavysle na ucitelich. Aneb spatne a odflaknute vymyslena pravidla. ()

pegtr

Pohodová soutěž která bež žádné větší obměny vydržela bavit 15 let.Myslím si však,že poslední doubou legendárnost soutěže upadá a myslím si že bude v nejbližší době stažena z vysílání. ()

Reyak

Je to sice stále dokola, ale na druhé straně je to v moři různých kolotočů a podobných něco naučného pro mladé. ()

Missfit

První hvězda za mou oblíbenou písničku na začátku a na konci (Fatboy Slim - Fucking in Heaven --> jak trefný song na pořad pro dospívající :P) Druhá za to, že asi jako spousta, i já jsem tam ve své 8./9. třídě chtěl, a chtěl jsem soutěžit :) Bohužel, tím tento výčet asi končí, zbytek snad ani nemá cenu hodnotit...jde o mezivěkové nepochopení ()

Paan

Vždycky mě bavilo, že si za znělku do tohohle pořadu vybrali song Fatboy Slim - Fucking in Heaven (... fucking, fucking, fucking in Heaven). Možná kdyby ji pustili i s textem, tak by to sledovalo víc lidí. A pak by to museli zrušit. Tak jak tak =) ()