Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

HellFireFery

Nebudeme si nic nalhávat. Tento film nesahá ani po kotníky předchozím počinům, ve kterých hraje můj oblíbenec Leslie Nielsen. Je zde řada fórků, které jsou dosti nevkusné a člověk v sobě několikrát dusí pocit trapnosti. Leslie Nielsen ve fenomenálním dabingu pana Brabce však stále jede naplno a některé frky jsou skvělé a jen díky tomu si film zaslouží alespoň ty tři hvězdy. Srovnávat s klasikou pana Nielsena však nelze. ()

Kovalevka odpad!

Film který láká známým hercem Lesliem Nielsenem ovšem obsah pokulhává dobrým humorem. Za celý film jsem se snad zasmál 2x což od filmu je slabý výkon. Vtipné části jsou většinou velice otřepané. Bohužel tento film je nejhorší ze série filmů s komikem Lesliem Nielsenem.. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Otrasné, bez štipky normálneho humoru... film vznikol asi s námetom, že čím viac debilnejšie, tak tým viac smiešne... bohužiaľ ako veľmi sa mýlili. ()

Retimo

Hrozná debilita,zasmál jsem se asi jednou...ta jedna hvězdička je za druhy prdů v závěrečných titulcích-já vím je to ubohý. ()

mrakoplasH

Komedie, která se snaží být absurdně šílená. Je to jedna velká slátanina tak přecpaná rádoby vtipnými scénkami, které mají šokovat až to prostě nefunguje. Hodně smutné. ()

JeffScylla

Že jsem to dokoukal nebylo zásluhou filmu ale tím že jsem byl zvědavý jestli lze natočit film s Lesliem aniž by se tam objevila alespoň jedna dobrá hláška nebo alespoň jeden slušný geg. Se slzou v oku musím poraženě uznat že lze. Allan Goldstein to dokázal. Jak Leslieho mám rád a všechny 3 Bláznivé střely považuji za špičku jednoduché ale nadupané komedie a drákuloviny ač jsou zcela odlišné jsem taky ještě skousl stejně jako agenta WC40, tomuhle hodnocení nepřidám ani až budu v důchodu s těžkým Alzheimerem. V podstatě je to odpad a nedám mu takové hodnocení jen proto že mne ničím neuráží. ()

MFZB

Posledné Nielsenove filmy nestoja za nič moc a samozrejme, že ani toto neni výnimkou. Slabá paródia, aj keď zopár vtipných momentov tu nájdeme. Toto je asi presne ten zlomový rok, kedy sa akosi prestali točiť paródie, ktoré mali ak takú úroveň a prišli tieto trápne, ktorým to sype dodnes. Tá blondínka ušla celkom. 40% ()

Aidina

Tak toto je jednoznačně nejhorší film nejlepšího parodujícího komika Leslie Nielsena. Ruka mě sice bolí, ale tu jednu jedničku mu dám. Z nostalgie. ()

Tris odpad!

Taková nevtipná komedie a slátanina se opravdu jen tak nevidí. Až mi bylo chvílemi trapně za lidi, kteří dokázali něco takového natočit. ()

PeteBuck odpad!

Tak toto bolo hodne zlé. Pamätám si, ako to dali na nejakom programe hneď na silvestra nového roku, proste odbila polnoc a prepli sme to na nový rok na nejaký kanál a snažili sme sa to pozerať. Nešlo to, za 10 minút som vytuhol a chrápal do rána. Otrasná nuda. Po 20 rokoch som tomu dal znovu šancu. Tentokrát som si všimol, že sa tu bohapusto vykráda séria Bláznivá strela, Leslie nosil aj ten istý oblek ako Frank Drebin, komentoval dianie, riešil zapeklitý prípad (tentokrát únos prezidenta, resp. jeho nahradenie klonom), dokonca niekomu zničil kanceláriu ako v jednotke spomínanej paródie. Ale zatiaľ čo Naked Gun bola neuveriteľná séria, so skvelými vtipmi, príbehom, toto bola nuda k posraniu, vtipy hrozné a bol to stokrát väčší bizár ako The Rocky Horror Picture Show. Doteraz nechápem, ako mohol niekto na takú hovadinu vyhodiť 26 miliónov. Toto by mali dávať ako príklad vo filmových školách, ako má vyzerať totálne tupý scenár, kde nefunguje takmer nič: vtipy, dej, postavy, prostredie, výprava, strih, kamera, réžia. Jedno pozitívum tento film mal, tak ako pred 20 rokmi, aj teraz som tuho zachrápal, hoci tentokrát bolo iba pol deviatej večer. Podľa mňa to bola obranná reakcia mozgu, ktorý sa vypol, keďže vnímal tak strašnú stupiditu, že to za 10 minút pozerania tohto skvostu zničilo viac neurónov než litrovka slivovice. Takže nakoniec upozornenie: Pozeranie tejto sračky môže vážne uškodiť Vášmu zdraviu. Je mi ľúto Leslieho, že vôbec hral v tejto hovadine. ()

freezer02

Aj tak tohle se moc nepovedlo, jeden z těch slabších Nielsenových komedií, pořád je tam ale pár zábavných momentů 40% ()