Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

Fill16

Vcelku něco místy bylo vtipné, ale jinak docela slabota. Škoda, Leslie je borec ... Český název filmu mě ale neustále baví :-) "Drž hubu ty blbá opice!" ()

oceanic6 odpad!

Nechutný hnusný humus najvtrdšieho zrna v ktorom šaškuje 70-ročný "komik" ktorý je každým novším svojim filmom stále viac trápnejší. Tento film ale predbehol dobu.Až v roku 2006 sa totiž objavila prvá podobne hnusná paródia , a to Date Movie. Toto je ale film z roku 2001 a dnešným ultra debilným paródiám sa bez problémov vyrovná. FUJ! ()

Bieseger odpad!

Pokud se chcete zasmát. Tento film není správná volba. Pokud chcete vidět jak vypadá odpad všech odpadů, rozhodně tento film nemiňte. Myslím že koukat na to dokonce by asi můj názor nezměnilo, ale na tohle fakt žaludek nemám. ()

DonArian odpad!

Jednou večer jsem přemýšlel na co se mám kouknout. Jak jsem se tak rozhodoval řekl jsem si že si pustím nějakou komedii. Jelikož Leslieho Nielsena mám rád rozhodl jsem si pustit tenhle film a ignorovat hodnocení které tenhle film posunulo na 171. nejhorší místo. A to byla ta osudová chyba... Po 20 minutách absolutního znechucení jsem tenhle hrozný odpad vypnul....ani jeden jediný záblesk vtipu! Strašné umělohmotné kostýmy ufonů byl jeden z mnoha důvod...takže v žádném případě si tenhle film nepouštějte protože něco tak hrozného jsem ještě neviděl! ()

Priest odpad!

Tento film mne uchvátil...Názvem a obsazením. Ale po prvních patnácti minutách mi bylo jasné, že ani Leslie Nielsen nemůže zachránit dílo bez děje. Je to jeden z nejhorších filmů jaké jsem zatím měl možnost shlédnout. Škoda... ()

Tackleberry

Jedna hvězdička za Leslieho, kterého i přes několik velmi špatných filmů stále uznávám... Jinak film je to otřesný a já, průměrný divák, jsem jej po cirka dvaceti minutách doufání, že se situace zlepší, vypl a vymazal... ()

Jurator

AAAAAAAAAA......grrrrrr! Leslie, jak hluboko to klesáš! Kde jsou časy Bláznivých střel a kam se ztratila úroveň parodií? A který absolvent Jedličkova ústavu ty scénáře vymýšlí? Tohle mě bere, pláču a zuřím. Dávám jedničku a buď za ní rád. ()

torn666

...teda ja som z tohoto hodnotenia velmi prekvapeny, nevravim ze Vesmirna prda je najlepsia komedia Leslieho Nielsna ale 234 najhorsi film to urcite nie a 28% je prenu fakt primalo. Na % by si podla mna zasluzila tak nieco cez 50 a pokial ide o moje hodnotenie za 4 tak preto ze jej chcem trocha pomoct, inak by som dal za 3 vesmirne termonuklearne reaktory :-) ()

DarthHuzeCZ

Je to blbost, pokud se opravdu brutálně nudíte a tím myslím, že byste se chtěli mlátit gumovou palicí pro zábavu do hlavy, můžu doporučit. Otázka zní: Nevymlátí vám ten film víc mozkových buněk než ta gumová palice? ()