Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

C0r0ner

Bylo tam hodně, opravdu hodně citací, ale nějakým způsobem se stalo, že vůbec nebyly vtipné. Až tedy na pár výjimek. Leslieho Nielsena považuji za krále a zosobnění parodie, ale tenhle výběr mu vůbec nesedl. Nevím, jestli je to proto, že už je moc starý, nebo že je mu jedno, v čem hraje, ale tohle byla vážně sračka. 30% ()

messiah odpad!

Humor L.Nielsena nebyl nikdy nějak přehnaně inteligentní, spíše naopak, ale většina filmů ve kterých hrál alespoň není trapná. To se nedá říct o tomhle kousku. "Souhvězdí toporožec" bylo jediným momentem kdy jsem se upřímě uchechtl, kdežto zbytek filmu jsem jen podřimoval a počítal co bych mohl koupit lepšího za vyhozené vstupné do kina. ()

PanZahadnyCZ odpad!

Jsem zvyklý, že filmy s Nielsenem jsou trapné, úchylné a trhlé, ale aspoň se na ně dá koukat a bavit se, na tohle se opravdu koukat nedalo, volovina prvního stupně. ()

otík

Jedna velká trapárna, která si zaslouží jednu hvězdičku jen klůvli mé slabosti pro Leslieho Nielsena a potřeštěné paraodie. Ale tado to už je skutečně přehnané, až to není směšné. ()

Rockwood

Viděl jsem to před sedmi lety a dejme tomu. Docela dobrý se mi to jevilo. Postupem času až do teď sem to viděl asi ještě dvakrát, a fakt hrůza. NEchápu, že se mi to mohlo líbit. Jako proti hercům nic nemám, ale prostě autor očividně nebyl při smyslech. Fakt humus. A přesto se zatnutými zuby dávám hvězdičku. Přece jenom se mi filmy s Leslie Nielsenem líbí a trocha toho humoru z mých oblíbených filmů s ním tam uvízlo... ()

MJMilan

Když jsem si kdysi půjčoval tento film ve videopůjčovně, čekal jsem opravdu mnoho, protože jsem měl vidinu úspěchu v Bláznivých střelách, .. tento film byl ale doslova trapný. Pár dobrých scén, ale jinak to nestálo za moc. ()

panMartin odpad!

Hrůza, děs, bída!!! Leslie Nielsen kdysy hrával v dobrých parodiích a komediích. Já čekal samozřejmě něco ve stylu skvělé Bláznivé střely, o to bylo mé zklamání větší. Přiznávám, párkrát jsem se pousmál. Hovadina. ()

Columbus odpad!

Chudak Leslie, uz nevi co dela a pozbyl snad i svepravnost a tudiz ho producenti nekam postavili a ... a ... a je to pruser. ()

fantoci

Měl sem za to, že jelikož ve filmu hraje Leslie bude to fakt super. Bohužel jsem se mýlil a zbyly mi jen oči pro pláč. Ne zas tak špatné to nebylo, ale myslím že patří spíše do horčího průměru. ()

Triple H

Vďaka autorom tejto „komédie“ som dostal šancu pričuchnúť k naozajstnému dnu filmovej zábavy. Film je preplnený plejádou hercov tak beštiálne zlých, že by nemohli ani predávať koberce v Tescu. Leslie Nielsen, ktorý kedysi dokázal byť naozaj vtipný, dnes vo svojich pokusoch o vtipnosť dosahuje až luďkosobotovskú úroveň. Je už asi skrátka príliš starý a jeho opičky mi dnes prídu rovnako zábavné ako keby som mal v televízii sledovať program s Ivanom Vojtekom sústreďujúci sa na makrobiotickú stravu. Čo ale kazia mizerní herci, by mohol teoreticky podržať kvalitný scenár. Bohužiaľ scenár filmu a vtipy v ňom pôsobí ako mnohokrát vyprané tričko s fotkou Karla Gotta – nudne a vyžmýkano. Film sa síce snaží rozosmiať čo mu sily stačia, ale jednotlivé scénky sú také trápne, že by sa na nich nezasmial ani Oliver Andrásy. Skrátka je to špina. Niečo by mohla zachrániť výprava a réžia, ale zázrak sa pochopiteľne nekoná a nekonečná nuda spolu s papundeklovými kulisami je to, čo sa vám s charizmou Pavla Ruska drzo vysmeje do ksichtu. Jednoducho sa pre dobré komédie s Lesliem Nielsenom asi budeme musieť obracať smerom k zaprášeným kazetám s nahratými Bláznivými Strelami. Takéto kúsky totiž človeka pripravia iba o čas. Na záver ešte treba pochváliť distribútora za „vtipný“ názov. P.S.: Jedna hviezdička za Ophéliu Winter a jeden obstojný vtip. ()

danco123 odpad!

Neuveriteľné sklamanie. Ani vo sne by ma nenapadlo, žeby ma raz nebavil akýkoľvek film, v ktorom účinkuje Leslie Nielsen. Toto bolo neuveriteľných 100 minút nudy, počas ktorých sa ťahal čas ako žuvačka prilepená o topánku. Dopozeral som to len z úcty k Lesliemu Nielsenovi. ()

Mrkvič

Holt dost slabý kousek. Bohužel je v něm Leslie, který pořád hraje to svoje, ale vše okolo je hodně trapné. A bohužel, i když Leslie střihne nějakou perlu, je to často jen zkopírovaný vtípek z některého jeho staršího snímku. ()

xerno

Filmy s Leslie Nielsenem prostě miluju i když tendle byl teda ze všech nejhorší, ale i tak si nezaslouží být v 200 nejhorších. Je mi to líto, ale když se kouknu na jeho filmografii, myslim, že je mu to putna... ()

BS odpad!

Jediné co jsem zapamotoval bylo něco o tom, že byla připravena stát se matkou...zbouchnutím. Nebo tak nějak. ()