Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

Tochal

Těch 30 % tady je vcelku odpovídajících. Není to až TAK hrozné, jak by mnohé komentáře naznačovaly, i fekálních vtipů je ve filmu pomálu a dají se přežít. Snímek samozřejně nepřekračuje hranice žánru (ani se jim nepřibližuje) a žádný z vtipů neshazuje že židle, přesto si lze najít celkem dost míst k pousmání, či dokonce k jemnému uchechtnutí, a především: má to Nielsena, a ten že sebevětší srágory udělá koukatelný film. ()

waits

Dokoukal jsem, ale jen, ze jsem se měl čím zabavit, lehká večeře, čaj z medunky před spaním a tak; v kině bych se už dávno odebral do kinobaru. Jsem shovívavý k jakékoliv komediální blbině, podmínkou ovšem je, že mě rozesměje. To se zadařilo asi dvakrát (vždy Nielsen ve standardně podařeném Brabcově dabingu, zbytek francouzko-německo-kamadského ansamblu působil poměrně nejapně), což je v porovnání s podvečerním dílem Simpsonů, sledovaným téhož dne (První Lisino slovo) tristní výsledek. ()

zdeny99

Ujetá parodie na filmy 2010: VESMÍRNÁ ODYSSEA a TOTAL RECALL, která je velice podobná BLÁZNIVÉ STŘELE, a to nejen tím, že tam hraje Leslie Nielsen. Není to nic extra, jak to už u takových filmů bývá, ale za jedno shlédnutí to stojí. Určitě tak nízké hodnocení neodpovídá filmu. [6916. hodnocení, 226. komentář, 29%, 563. nejhorší film] ()

gombarix

Samozřejmě že je to hrozná, opravdu hrozná blbost, ale na rozdíl od Drákulovin jsem u tohohle místy slzel smíchy. P.S. Na ty, co vydrží až do konce, čeká po titulcích adekvátní odměna! ()

Hapretor odpad!

To, že hraje Leslie Nielsen většinou v úplných debilitách, vím dávno. Ale v tomhle fakt zaperlil. Kdo, sakra, vymýšlí takové hovadiny??? ()

Olík

Začátek nového tisíciletí: Světem se šíří zvěsti o únosu amerického prezidenta, kterého v bílém domě nahradil jeho klonovaný dvojník. Za vším stojí mimozemšťané připravující se na invazi a tak nezbývá než do akce poslat nejlepšího muže tajných ozbrojených složek Franka Drebina. Moment, tady máme nějaký renonc - správně, na měsíční základnu není vyslán zkázonosný příslušník losangelské policie poručík Drebin, ale jeho budoucí já, zkázonosný vesmírný agent Richard "Dick" Dix. Ano, pomineme-li futuristický design Dickova dobrodružství, tak inspiraci legendárními Bláznivými střelami nalezneme za každým rohem, ať už jde o celkové schéma nebo jednotlivé menší gagy. Bohužel jednu zásadní věc se kanadským tvůrcům nepodařilo zkopírovat a tou je kvalita. ()

Besyn odpad!

Neměl jsem sílu dokoukat to.Leslie Nielsena mám docela rád (zejména díky Bláznivým střelám) a bylo mi ho velmi líto,že se tehle zoufale trapné a nevtipné hovadině upsal. ()

mi-ib odpad!

Komedie plná dvojníků slavných osobností, které ovšem nepřináší nic nového a tím pádem ani nic vtipného. Přiznávám, párkrát jsem se usmál, ale tohle je asi první film ve kterém mě Leslie Nielsen zklamal. Bohužel, nenašel jsem ani jeden důvod proč dát tomuto filmu aspoň jednu hvězdu. ()

Laca1313

Sice je to dost slabá parodie, jedna z nejhorších s Nielsenem, ale zas nemůžu dát odpad. Protože je to stále lepší než ty sračky typu Disaster Movie a podobně. A navíc jsem se občas i zasmál (např. zjevil se bůh a zazněl boží hlas. drž hubu ty blbá vopice) takže si jednu hvězdičku zaslouží. ()

Mandalorian

Nějak mi to příjde podhodnocený. Řekněte mi: Co je na tom filmu tak špatného ? Je to parodie. U té se nemá přemýšlet, ale smát. A chvílema jsem málem skončil pod stolem. Mám takovej pocit, že tady pár lidí brzdí pouze jejich vlastní retardovanost. Nielsen byl vynikající a Vesmírná Prda je můj nejoblíbenější film s ním. Podívejte se na ty shity, kterým říkaj parodie dneska. Disaster movie a tak. To si zaslouží odpad. A ne Vesmírná prda. ()

AxelWers

Ja som asi pozeral iný film, ale tento mi pripomínal Bláznivé strely len v trochu inom šate. Takže u mňa je hodnotenie jasné. ()