poster

Vražedné horko

 • USA

  Steam Experiment, The

 • USA

  Chaos Experiment, The

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Don MacDonald
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  *

  "Ty vole, to do toho s náma půjdou i Ježíšek s Panenkou Marií ??"(16.9.2016)

 • stration
  *

  Hrozná blbost. Chudáci Kilmer, Assante a Roberts. To už jsou na tom všichni tak špatně, že musí hrát v takových kravinách. Nezajímavé, nudné, neskutečně debilní dialogy a pointa žádná.(22.10.2010)

 • sochoking
  *

  Nekonečne dlhé, uťahané a vlečúce sa zábery zo sauny plus neakčný a vyžratý Val Kilmer, pekne nahovno kombinácia. A pozor, a ešte ten koniec je bonusový! Tak to naozaj netuším, začo tá 1* .(14.9.2009)

 • Šakalík
  *

  Už mi začíná být Val Kilmera vážně trochu líto. On to není zase tak špatný herec, ale poslední dobou hraje v takových pí..., že to snad už ani není možné. Vždyť se podívejme jenom na rok 2009 – Hardwired, The Thaw, The Steam Experiment – jedna zhovadilost větší než druhá (hlavně teda Hardwired). The Steam (Chaos) Experiment je neskutečně nudný film absolutně o ničem, přičemž nejhorší jsou pasáže z lázní. Nažloutlé, rozmazané záběry na potící se bandu idiotů, občas dva prolínající se obrazy v jednou, dialogy typu „já chci ven“, případně „všechno je tvoje chyba“ - no děs! Scény mimo lázně vyplňují převážně záběry na Val Kilmera, který dělá to, co umí nejlépe – sedí, mlčí, špulí rty a čumí do blba. Ke konci přihodí alespoň kvalitní tik – no dejme tomu. Ovšem vrcholem je prvotřídně pitomá pointa, která celé veledílo vkusně zakončí. Můj verdikt – škoda elektřiny.(1.11.2010)

 • vegetol.mp
  ***

  Kilmer, Assante a Roberts. Tři moji oblíbení herci v jednom filmu, to přeci nemůže být tak zlé. A taky není. Scénář sice potřebuje trochu práce, ale je to slušně zahrané a hezky natočené. Rozhodně to není film roku, ale fakt nechápu, jak můžou mít kokotiny jako jsou např. Voskové děti, ve kterých také uvidíte A. Assanteho, lepší hodnocení než tohle.(15.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace