poster

Vražedné horko

 • USA

  Steam Experiment, The

 • USA

  Chaos Experiment, The

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Don MacDonald
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  odpad!

  Neuveriteľne nudná a bezduchá zlátanina (niečoho, čo nejde ani pomenovať) v ktorej možno vidieť také filmové " legendy" ako Kilmer, Assante, či E. Roberts. Od tohto dajte ruky preč!(10.12.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Tož když už má být v pátek „ten konec světa“, nebylo na škodu si pustit něco podobného. Kilmer se o tom dokonce zmiňuje. Jde o hodně průměrný film, možná podprůměrný – kdy jediné zajímavé momenty máme šanci shlédnout při „chcípání“ v tureckých lázních. Pointa filmu by ještě nebyla tak špatná, kdyby se toho ujal lepší kameraman. Roztřesená a rozostřená kamera ve spojení s nepřehledným střihem – místy se na to nedalo dívat. Podobně mě začaly srát stále se opakující scény s kolotočem. Slabých 50%(18.12.2012)

 • Tommassi3
  *

  "Ty vole, to do toho s náma půjdou i Ježíšek s Panenkou Marií ??"(16.9.2016)

 • sochoking
  *

  Nekonečne dlhé, uťahané a vlečúce sa zábery zo sauny plus neakčný a vyžratý Val Kilmer, pekne nahovno kombinácia. A pozor, a ešte ten koniec je bonusový! Tak to naozaj netuším, začo tá 1* .(14.9.2009)

 • vegetol.mp
  ***

  Kilmer, Assante a Roberts. Tři moji oblíbení herci v jednom filmu, to přeci nemůže být tak zlé. A taky není. Scénář sice potřebuje trochu práce, ale je to slušně zahrané a hezky natočené. Rozhodně to není film roku, ale fakt nechápu, jak můžou mít kokotiny jako jsou např. Voskové děti, ve kterých také uvidíte A. Assanteho, lepší hodnocení než tohle.(15.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace