Vražedné horko

Chaos Experiment, The

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Don MacDonald

Kilmer, Assante a Roberts. Tři moji oblíbení herci v jednom filmu, to přeci nemůže být tak zlé. A taky není. Scénář sice potřebuje trochu práce, ale je to slušně zahrané a hezky natočené. Rozhodně to není film roku, ale fakt nechápu, jak můžou mít kokotiny jako jsou např. Voskové děti, ve kterých také uvidíte A. Assanteho, lepší hodnocení než tohle.(15.1.2010)

• stration

Hrozná blbost. Chudáci Kilmer, Assante a Roberts. To už jsou na tom všichni tak špatně, že musí hrát v takových kravinách. Nezajímavé, nudné, neskutečně debilní dialogy a pointa žádná.(22.10.2010)

• ecceHOMMO

Neuveriteľne nudná a bezduchá zlátanina (niečoho, čo nejde ani pomenovať) v ktorej možno vidieť také filmové " legendy" ako Kilmer, Assante, či E. Roberts. Od tohto dajte ruky preč!(10.12.2010)

• sochoking

Nekonečne dlhé, uťahané a vlečúce sa zábery zo sauny plus neakčný a vyžratý Val Kilmer, pekne nahovno kombinácia. A pozor, a ešte ten koniec je bonusový! Tak to naozaj netuším, začo tá 1* .(14.9.2009)

• Šakalík

Už mi začíná být Val Kilmera vážně trochu líto. On to není zase tak špatný herec, ale poslední dobou hraje v takových pí..., že to snad už ani není možné. Vždyť se podívejme jenom na rok 2009 – Hardwired, The Thaw, The Steam Experiment – jedna zhovadilost větší než druhá (hlavně teda Hardwired). The Steam (Chaos) Experiment je neskutečně nudný film absolutně o ničem, přičemž nejhorší jsou pasáže z lázní. Nažloutlé, rozmazané záběry na potící se bandu idiotů, občas dva prolínající se obrazy v jednou, dialogy typu „já chci ven“, případně „všechno je tvoje chyba“ - no děs! Scény mimo lázně vyplňují převážně záběry na Val Kilmera, který dělá to, co umí nejlépe – sedí, mlčí, špulí rty a čumí do blba. Ke konci přihodí alespoň kvalitní tik – no dejme tomu. Ovšem vrcholem je prvotřídně pitomá pointa, která celé veledílo vkusně zakončí. Můj verdikt – škoda elektřiny.(1.11.2010)