poster

Vražedné horko

 • USA

  Steam Experiment, The

 • USA

  Chaos Experiment, The

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Don MacDonald
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  *

  "Ty vole, to do toho s náma půjdou i Ježíšek s Panenkou Marií ??"(16.9.2016)

 • ecceHOMMO
  odpad!

  Neuveriteľne nudná a bezduchá zlátanina (niečoho, čo nejde ani pomenovať) v ktorej možno vidieť také filmové " legendy" ako Kilmer, Assante, či E. Roberts. Od tohto dajte ruky preč!(10.12.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Tož když už má být v pátek „ten konec světa“, nebylo na škodu si pustit něco podobného. Kilmer se o tom dokonce zmiňuje. Jde o hodně průměrný film, možná podprůměrný – kdy jediné zajímavé momenty máme šanci shlédnout při „chcípání“ v tureckých lázních. Pointa filmu by ještě nebyla tak špatná, kdyby se toho ujal lepší kameraman. Roztřesená a rozostřená kamera ve spojení s nepřehledným střihem – místy se na to nedalo dívat. Podobně mě začaly srát stále se opakující scény s kolotočem. Slabých 50%(18.12.2012)

 • PetrPan2
  **

  Uvěznit šest polonahých lidí (tři holky a tři chlapi) v sauně, abyste upozornily na globální oteplování, je celkem zajímavý, leč výstřední námět na pornofilm. Dost podprůměrný námět na horor a úplně debilní námět na drama... Bohužel tvůrci snímku Steam Experiment si vybrali třetí možnost a výsledek dopadl dle očekávání :o( Dávám jednu hvězdičku za obnažená ňadra Eve Mauro (jop... mě stačí ke štěstí málo) a jednu hvězdičku za Erica Robertse, který jediný pochopil, že do sauny se v plavkách prostě nechodí a vystačil si s bederní rouškou :o) Nejpodivnější scéna: Když Armant Assante masíruje záda Valu Kilmerovi... chlapci, chlapci... tady někdo chce natočit pokračování Zkrocené hory po dvaceti letech...(29.12.2009)

 • stration
  *

  Hrozná blbost. Chudáci Kilmer, Assante a Roberts. To už jsou na tom všichni tak špatně, že musí hrát v takových kravinách. Nezajímavé, nudné, neskutečně debilní dialogy a pointa žádná.(22.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace