Série(6) / Epizody(32)
Hrají
Hubert Mulzer
Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Doreen Nixdorf
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Carolyn Genzkow
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Merlin Rose
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Leslie-Vanessa Lill
Nejlepší seriály:
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Steve Windolf
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Lucas Reiber
Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
O Vánocích (2020) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Patrick Schorn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Teresa Klamert
Německo
Nejlepší seriály:
Signál (2024) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Peter Lerchbaumer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Eva Blum
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Paula Paul
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Marc Barthel
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pit Bukowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Robert Schupp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Ramona Kunze-Libnow
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Julius Nitschkoff
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Jonathan Berlin
Německo
Nejlepší seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Hilmi Sözer
Turecko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)