Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Kôň má narodeniny. Jeho spolubývajúci, kovboj a indián doslova priťahujú problémy a katastrofy. Tentoraz sa rozhodnú darovať koňovi tehlový gril. Internetová objednávka tehál má však následky nečakaných rozmerov. A akoby toho nebolo dosť, počas noci začnú záhadne miznúť múry ich domu. Honba za zlodejmi z vodných hlbín ich zavedie do stredu zeme a do rúk dvoch šialených vedcov uprostred večného snehu a zimy... Podarí sa im získať svoj dom späť? Stihne kôň hodinu klavíra u svojej tajnej lásky, madam Longrée? Vo filme plnom absurdných a originálnych situácií autori rozhýbali klasické plastové postavičky z detských čias. Film vznikol na motívy rovnomenného seriálu. (maryam)

PAVLIS

70% Jeden by nevěřil, co dokáže způsobit za problémy pitomých 50 miliónů omylem objednaných cihel...:-) Aneb jako když si hrajou malé děti na písečku. Nemá to ani hlavu ani patu. Proto i těch 74minut chvílema působí dlouze. Přesto, takhle krásnou "kravinu" jsem už dlouho neviděl. ()

habertek

Paráda! Pustil jsem to a říkám si ,,Ehm, ehm...CO TO JE???" Koukám dál a dál a ono se z toho vyklubalo něco skvělýho! Je to zábavný, nenucený, odpočinkový,...Už jenom za tu obrovskou dřinu si to zaslouží aspoň 3*...Klobouk dolů Stéphane Aubiere a Vincente Patare!!! Doufám, že někde seženu seriál... ()

Ferenzo

Panika je něco tak šíleného a relaxačního, že to nemá obdoby. Rozhodně je však zároven filmem pro určitého diváka. Rozhodně není pro diváky bavící se u Madagaskaru nebo Kamenáku. Tohle je prostě jiné. Musím uznat že v druhé půlce filmu už zabředává do nudy a mohl proto být klidně kratší. Ale ty postavičky, ten koncept, to je zábava sama o sobě. Pro náročného diváka. 80%. ()

RoninNiro

Presne takto som sa pred dvasiatimi rokmi hraval. Kto ako dieťa nemal kovboja, indiana, zvieratka z farmy alebo traktorik? Upozornenie. Sledovať to po užití mäkkých drog by mohlo byť smrteľné následkom usmiatia sa k smrti. ()

subic

Kůň má narozeniny. K tomu ještě mluví, hraje na klavír, má svou klisničku, jezdí autem a to i pod vodou a tak různě. Tak mu uděláme gril z cihel... ale nemáme cihly. Seriál neznám, tak to pro mě byla docela dost velká divočina. Každopádně originálně zpracovaná z postaviček i s "drnem", podobné ještě někde doma najdu, jestli jsem je nepoztrácel na pískovišti. ()

johnny01

Nejlepší komedie! Úžasně absurdní zápletka, celý děj dokonalý, vše korunuje energičnost a impulzivnost koně a rovněž tak choleričnost sedláka. Fantastické! ()

Demonn

Když jsem to pustil, nevěřil jsem vlastním očím a uším a vlastně doteď nevěřím tomu, že mě takovej nesmysl dokázal takhle pobavit. 84% ()

Ernie_13

Absolutna pecka! Skor 4,5/5....pol hviezdicky dolu za trochu slabsi zaver preibehu, ale inac som sa valal od smiechu. A uzasna animatorska robota (ak sa to tak nazyva). ()

elgreco

Tento typ bejkáren zpravidla dostává hodně bodů. Jsou tak cool. Pro mě zde ale vítězí forma nad obsahem..., což není tak těžké: Obsah je nulový. Gagy jsou spíše úsměvně absurdní, než že by trhaly bránici a za úsměvně absurdní se dá označit i ona forma. Ve výsledku to celé působí jako nápad party velmi zhulených ajtíků. Nápad, který je daleko méně zábavný za střízliva a v celovečerním filmu. Navíc nic až tak nového pod sluncem Terryho Gilliama. Přesto minimálně za ten nápad a za jeho realizaci 3 body. Blázni se nemají provokovat:-) Jinak souhlasím s panmroz. ()

onlyK2

Naprosto perfektní, ulítlej film. Takhle sem se už dlouho nenasmál, prostě bláznoviny přesně podle mého gusta. Není to podívaná pro každého, ale když se na to podíváte tím správným pohledem, bude se vám líbit. ()

ArtStyle

Režisér tohohle má na starosti nejšílenější animáček všech dob. Neuvěřitelně promyšlená akce která nekončí a diváka přímo upoutá na celých 74 minut. V jednu chvíli mi i závěrečné titulky připadaly vtipné. Po tomhle už se asi ničemu víc nenasměju. Jen jsem nemohl vystát toho hlavního "záporáka" jak to většinou u podobných filmů bývá. 95%. ()

lulu37

Najväčšia blbina, akú som kedy videla, ale pri ktorej sa nedalo nesmiať. Chytilo ma to rýchlo, aj keď zo začiatku som sa chytala za hlavu a nechápala čo za debila vymyslí takýto animák. Vyhrotený na maximum, totálne originálny, šialený úlet... ()

infernet

Bezvadná bláznivina, u které jsem se po většinu času skvěle bavil. Jen bych se ještě rád zmínil, že je třeba filmek vidět v původním znění s titulky, protože to, co s filmem udělal dabing, je příšernost a naprosto nevtipný hnus! ()