Polojasno

• USA Partly Cloudy
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2009, 6 min

Každý ví, že děti nosí čápi, ale odkud je berou? Odpověď se nachází ve stratosféře, kde oblační lidé tvoří děti z mraků a oživují je. Gus, osamělý a nestálý šedý oblak, je mistrem ve vytváření „nebezpečných“ dětí. Malí krokodýli, ježury, beránci a další – Gusova milovaná stvoření jsou umělecká díla, ale jeho věrný doručovací čáp Peck si s nimi užije své. Gusova stvoření jsou stále „problémovější“ a Peckova práce je tak stále těžší a těžší. Jak si jen dokáže poradit současně se svým nebezpečným nákladem i se vznětlivou náladou svého přítele? (HBO Europe)

Radka_86

Můj nejoblíbenější Pixárek - dojemný, roztomilý, prostě dokonalý kraťásek o nerozlučném přátelství. Vždycky mě dostane! ()

Revanx

Jednoducho nádhera, alebo inak - ako sa permanentne zabávať počas šiestich minút. Jeden z najlepších Pixar kraťasov. ()

Jillen

Geniální kraťásek, člověk by nevěřil, že se do 6ti minut dá narvat tolik krásy a zábavy bez jediného slova =) ()

Freemind

Geniální věci mnohdy přicházejí v mini balení :) Tyhle bezchybně konstruované krátké hříčky bych mohl sledovat donekonečna. ()

blackrain

Pixar mě nepřestává překvapovat. Už vím, odkud se berou všechna ta roztomila štěňátka, koťátka a děťátka. Jestli to náhodou nevíte, tak to mají na svědomí mraky. Škoda, že ten šedivý byl takový ňouma, ale snahu měl, i když na jeho mláďátka bylo zapotřebí ochranných pomůcek. ()

SarumanKo

Moja úplne najobľúbenejšia krátkometrážna pixarovka. Fenomenálny nápad krížený s perfektným príbehom, ktorý je rovnako vtipný ako smutný a dojímavý zároveň. A má v sebe niečo hlbšie, určitým spôsobom moralizuje, je to však nevtieravé a krásne, nielen po stránke animácie. Long live the Pixar! (100%) ()

Bat55

Úžasný animovaný kraťas, ktorý ako vždy exceluje v animácii a v pointe. Aj z takto otrepanej témy dokáže Pixar vyťažiť maximum a vytvoriť tak 6-minútový humorný animák. Pri tomto sa jednoducho nedá nesmiať a nebyť ku koncu dojatý. /90%/ ()

ABLABLABLA

Poslední dobou zjišťuju, že tyto krátkometrážní filmy mají kolikrát větší kouzlo a chcete-li ponaučení než celovečeráky. A tento není výjimkou. Někde jsem četla označení filmíku jako "jak se vyrábí děti", takže ano..přesně tohle je základem snímku. Ale to o čem je to dále, nechápu, jak do 6 minut dokáže někdo vložit tolik pravdy, humoru, beznaděje, smutku, přátelství a krásy. Možná to zní moc filosoficky, ale co už a k tomu všemu ještě ta nádherná jemná nadýchaná animace. Jo a btw. mé 1700. hodnocení...whoopiii:) Možno vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=-a6Pe1ovKHg ()

Easykk

Úžasné!! Není co víc dodat, ten našedlej mráček byl milejší než všechny ostatní bílé dohromady. A čáp, který mu udělá tu největší radost jakou mu může udělat je prostě k sežrání...viz ten malej krokodýlek (pro mě nejhezčí mrně z minifilmku). Bez váhání dávám padesát hvězd z pěti..takhle jsem se řehtal naposled u Kouzelníka Presta :)) ()