poster

Potlesk

 • Dánsko

  Applaus

 • anglický

  Applause

Drama

Dánsko, 2009, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ****

  V divadle měla Thea velké a obtížné role, za které se jí dostávalo zaslouženého applausu. Ale ta její soukromá role v reálu byla daleko důležitější a pro Theu o to těžší, protože bojovala se svým vnitřním démonem, kterým byla závislost na alkoholu. Je to depresivní sonda do jejího nitra a velmi oceňuji tvůrce za výběr herečky Papriky Sten do této dost náročné role, protože se de facto nehnula ze záběru kamery a přenést její emoce na nás, diváky pro ní muselo být obtížné. Ale byla vynikající a z tohoto filmu si jí určitě vtisknu do paměti. Doufám jen, že mi tam nezůstane jako alkoholička. Nakonec i ta mírná roztříštěnost příběhu byla na místě, vždyť takový byl i život They. Souhlasím s důležitou poznámkou uživatele misterz v souvislosti její (They) role ve hře Kdo se bojí Virginie Wolfové.(21.12.2015)

 • sochoking
  ***

  No kde v prdeli zohnali takého mamrda s tak nepríjemne úlisným úsmevom ??!(19.2.2011)

 • iamek
  ****

  Paprika Steen táhne celý snímek neuvěřitelným způsobem. Tak výrazný herecký výkon jsem dlouho nezaznamenal a určitě chvilku bude trvat, než jiný protagonista zahraje takovým způsobem jako Paprika. [44. MFF KV 2009](12.7.2009)

 • bassator
  ***

  44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Bohužel už bylo hodně podobných snímků a ani v tomto jsem nic nového nenašel. Hlavní hrdinka (ať mi sympatická nebyla vůbec) zahrála svůj part skvěle... - 60%(5.7.2009)

 • Mulosz
  ***

  Vsechny 3 hvezdicky patri skvele Paprice Steen, ktera dela z tohoto podprumerneho filmu alespon trochu slusnou podivanou. Naprosto zaslouzena cena na MFF KV. Jen si dovolim malou rypavou poznamku, ze kazda role alkoholika je stavena tak, aby v ni predstavitel zazaril, anebo se totalne znemoznil. Jinak snad vesekere dosavadni filmy o alkoholu, ktere jsem videl (a nebylo jich malo), byly lepsi nez tento.(5.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace