poster

Potlesk

 • Dánsko

  Applaus

 • anglický

  Applause

Drama

Dánsko, 2009, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eodeon
  ****

  jsem si jistý, že John Cassavetes a Gena Rowlands by byli velmi poctěni.(29.9.2012)

 • emma53
  ****

  V divadle měla Thea velké a obtížné role, za které se jí dostávalo zaslouženého applausu. Ale ta její soukromá role v reálu byla daleko důležitější a pro Theu o to těžší, protože bojovala se svým vnitřním démonem, kterým byla závislost na alkoholu. Je to depresivní sonda do jejího nitra a velmi oceňuji tvůrce za výběr herečky Papriky Sten do této dost náročné role, protože se de facto nehnula ze záběru kamery a přenést její emoce na nás, diváky pro ní muselo být obtížné. Ale byla vynikající a z tohoto filmu si jí určitě vtisknu do paměti. Doufám jen, že mi tam nezůstane jako alkoholička. Nakonec i ta mírná roztříštěnost příběhu byla na místě, vždyť takový byl i život They. Souhlasím s důležitou poznámkou uživatele misterz v souvislosti její (They) role ve hře Kdo se bojí Virginie Wolfové.(21.12.2015)

 • Mulosz
  ***

  Vsechny 3 hvezdicky patri skvele Paprice Steen, ktera dela z tohoto podprumerneho filmu alespon trochu slusnou podivanou. Naprosto zaslouzena cena na MFF KV. Jen si dovolim malou rypavou poznamku, ze kazda role alkoholika je stavena tak, aby v ni predstavitel zazaril, anebo se totalne znemoznil. Jinak snad vesekere dosavadni filmy o alkoholu, ktere jsem videl (a nebylo jich malo), byly lepsi nez tento.(5.9.2013)

 • bassator
  ***

  44th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2009 - Bohužel už bylo hodně podobných snímků a ani v tomto jsem nic nového nenašel. Hlavní hrdinka (ať mi sympatická nebyla vůbec) zahrála svůj part skvěle... - 60%(5.7.2009)

 • zette
  ****

  Filmovy debut rezisera Zandvlieta hodnotim velmi pozitivne, ac silne inspirovan novou danskou vlnou, povedlo se mu natocit velmi realisticky film s dobrou kamerou, strihem a hudbou. K tomu mu pomohli vyborni herci v cele s famozni Paprikou Steen (jeden z nejlepsich zenskych hereckych vykonu, co jsem kdy videl), na ktere stoji cely film, jejimu vykonu tleskat ve stoje! Jedinou slabinou filmu je tak scenar, ktery sice neco ukazuje, ale nic neresi a podobnych filmu jiz vznikly mraky.(1.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace