Kniha krve

• Velká Británie Book of Blood
všechny plakáty

Film vypráví o Simonu McNealovi, který zkoumá posedlý dům. Z počátku má několik nereálných vizí, ale pak potkává opravdové duchy. Ti ho následně atakují a vyřezávají mu na jeho těle podivná slova. (LIVINGDEAD)

GOTFAN odpad!

To je, ale trapárna. Zaprvé - čekal jsem, že to bude film obsahující více povídek z knihy První kniha krve. Zadruhé- když už udělali film jen z té první, tak se kruci mohli, alespoň snažit o atmosféru. Tohle bylo uplně nic oproti povídce, která se odehrává v domě celou dobu a postupně se začínají dít psycha. Dokonce i ta ženská a kameramanem si prožijou něco upe odlišného. Tohle je prostě zesměšnění toho co to mohlo být. Doprdele kež by mně někdo zasponzoroval a měl bych ochotný tým. Minimálně první tři povídky knihy bych zfilmoval hned z fleku a s ochotou. ()

Wiceman

Celkem fajn leč průměrná hororová podívaná. Začátek tedy docela příjemně navnadil, ale tempo si jaksi neudržel. Máme tu nadrženou profesorku, mladýho vyčůránka a technického experta, který zda se, má nejvíc rozumu než ti dva dohromady. Duchové jsou evidentně velmi vztahovačná sebranka a jakmile někdo nezapisuje jejich nevyslovené příběhy, znásilní Vás a seškrábnou Vám kůži z ksichtu. Ale jakmile se najde jeden jouda, co kdysi měl jakýsi parapsychologický schopnosti, leč o ně přišel a teď díky vztahovačným duchům cítí záchvěv toho, že se mu schopnosti vrací, ochotně se nabídne (leč toho později bude litovat), že jejich příběhy zapíše. Hláška ,,Být jako tapeta" v tomhle filmu dostává úplně novej rozměr :D Průměrné 3* ()