poster

Nebojte se tmy

 • USA

  Don't Be Afraid of the Dark

 • Slovensko

  Nebojte sa tmy

Horor / Thriller

USA / Austrálie / Mexiko, 2010, 99 min

Režie:

Troy Nixey

Scénář:

Guillermo del Toro

Střih:

Jill Bilcock

Kostýmy:

Wendy Chuck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Trailer mě docela nadchnul.. a navíc, když někde vidím jméno Guillerma del Tora spjato s žánrem 'horor', nemůžu se dočkat. Jakého se mi však dostane rozčarování, když pak koukám na plochou (i herecky) Katie Holmes a průměrný horor. :((29.8.2012)

 • TheMaker
  ****

  Ano, je to průměrný film, ale má své kouzlo, něco mne k němu přitahuje a bude to asi ta malá roztomilá holčička v hlavní roli, která se mi už moc líbila v Zkus mě rozesmát. Takže přidávám jednu hvězdičku navíc za Bailee Madison. UPOZORNĚNÍ: Jestli opravdu očekáváte, že se u tohoto filmu budete bát, jste na omylu! ,-)(18.10.2011)

 • juta
  ***

  Určité napětí tu bylo, ale že bych se vyloženě bál, to ne. Je to takový typický španělský horor, jak formou, tak pohybem kamery. Námět se mě celkem líbil, ale ten konec bych neukončoval takovýmto způsobem. Spoiler! Že by Alex tam do toho krbu Kim jen tak nechal spadnout, zapečetil to a odjel, aniž by se nesnažil přivolat nějakou "BP" společnost, aby tam udělala vrt a vysvobodila jí? To mě celkem mrzelo, že to bylo tak odfláknutý.(24.4.2012)

 • 666teen
  ***

  Další mýty padly. Víla Zubnička není žádná bodrá poletucha, ale zubožravý krysajzlík a Katie Holmes není žádná herečka, ale jen a pouze paní Krujzová.(11.6.2012)

 • S.Quentin QUALE
  *

  Tak se snažím přijít na to, kde se stala chyba. Se scénáři GdT jsem nikdy problém neměl, takže tenhle průser metr pod zem vypadá na dílo pana Nixeyho, dále pak vedoucího castingu. Celý film je i přes creepy pohádkový námět totálně impotentní a bohužel i klišoidní, herecké obsazení mi přišlo katastrofální. Katie Holmes ne že by hrála mizerně, ale vůbec se na tento žánr nehodí, takže jsem jí ty polámaný haxny i přál, zato Bailee Madison se sem musela dostat omylem, když jí asi nevyšel Beethowen 16. Guy Pierce dostal roli nejspíš za hodně špatný sex s vedoucí náborového, takže se nedivím, že mu byl film u prdele, stejně jako ta jeho familije. No prostě je to stupidní filmová katastrofa o starým baráku s prastarýma krysama zubničkama ve sklepě. 19%(13.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace