Interiérová architektka Jackie Laurensová se nedávno rozvedla a sama vychovává dvě děti. Snaží se znovu postavit na vlastní nohy a ke čtyřicátým narozeninám si dá jako dárek dovolenou na Havaji. Chce ji strávit sama a nemá v úmyslu se s někým seznamovat. Jenže navzdory předsevzetí, že se s nikým nezaplete, se během výletu seznámí s místním atraktivním učitelem surfingu, o mnoho let mladším Kylem Hamiltonem. Ačkoli má mladík blíž ke dvaceti letům než ke třiceti, přeroste prázdninové dobrodružství v něco mnohem vážnějšího. Když se pak Jackie vrátí domů, nedokáže na něj zapomenout a každou volnou chvíli se na Havaj vrací, přestože si začíná uvědomovat věkový rozdíl, který je dělí. Na každém kroku jí to připomínají přátelé, děti i bývalý manžel. Její novou známostí nejsou nadšení a vytrvale ji nutí, aby se s Kylem rozešla. Jackie se ocitá před obtížnou volbou. Má se držet zažitých společenských konvencí a pod tlakem udělat to, co jí všichni radí, nebo má dát šanci nové lásce? (TV Nova)

Prochy38

Nene. Není to film pro mě, i když jsem se rozhodně nenudil a dívka byla nadmíru spokojená. Trochu mi vadí ty zajeté stereotypy a myšlenky, kterých se musíme držet. 40 s takovou postavou a takovým domem by fakt tyto problémy neřešila... Heather si roli užila, to je poznat. Líbilo, ale můj názor je, že vše jde řešit jinak a jak to řešili zde, to nebylo správný. Šlo by vše líp.... Není třeba kolikrát obětovat tolik.... vše jde řešit.... Spokojen, nenadchnut... ()

sona123

Zkrátit na půl, zrušit druhou půlku..ale i tak to úplně nezkazilo náladu a ze začátku mne to dokonce bavilo, velmi. A Heather se dobe kouká, i když už není nejmladší. Ta ženská nestárne. ()

lili6

Mně se na tomhle filmu líbí, jak přesně ukazuje to, co můžou chlapi, co můžou ženský. Chlap ženskou opustí, najde si mladou a nikomu to nepřijde divný. Pokud si ženská najde mladšího, všichni se z toho můžou posr**, ona je ta špatná matka, která se nestará o své děti. Musela se vzdát své lásky jen kvůli nátlaku okolí. Jsme ráda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo..přeci je to americká romantická komedie, ta asi jinak ani dopadnout nemohla. Příjemnej film! ()

Anakinekcz

Tuctová komedie, která vás může zabavit když nemáte nic lepšího po ruce. Nic mimořádného nečekejte, jedná se opravdu o tuctovou komedii typickou pro tento filmový žánr (romantická komedie). ()

Kvítek

Jsou tváře, pro které stojí za to žít. Jednou z nich je Robert Buckley! Nic víc než ten jeho slaďounkej ucul a rozcuchaný číro v tomto případě ke štěstí nepotřebuju. ()

greenlord

absolutne jsem nepochopil, proc tento film vzniknul. jakoby meli vsichni v nem zainteresovani nejakou mozkovou prihodu. velmi, ale VELMI otravné ( a to jsem u toho paril na pocitaci:)) ()

Fridecka

Nemohu si pomoci, ale tahle romantická komedie, typicky americká, místy velmi prvoplánová a přeslazená, má své kouzlo, které působí jako balzám na unavenou a každodenními starostmi zkoušenou dušičku. Asi nejspíš osloví jen ty, kterým je v námětu něco blízkého. ()

MickeyStuma

Takový obyčejný TV romantický snímek o tom, že ve čtyřiceti život nekončí, ale vlastně opět začíná. Jednoduchý příběh je spíše určen pro dámské publikum, které tomu přeci jen lépe porozumí. Je tu typické ženské 'kafrání', ženské starosti, ženský pohled na stav věci. Kratší stopáž povznesla dílo, což tomu dodalo větší efektivitu. Nejde tu tak o lásku, jako o bezstarostný život plný radosti a krásných chvil. Ano, číslovka 'čtyřicet' zní, co se týče věku, opravdu hrozivě, ale není se čeho bát. Když se tomu člověk podvolí, zjistí, že krásné životní chvíle stále mají co nabídnout. ()

Bollek

I od tuctové romantické komedie bych čekal něco víc. Téměř do konce filmu stále není vidět žádná zápletka, kterou by bylo potřeba vyřešit. A když už se konečně objeví, po pár minutách filmu se vyřeší prakticky sama. ()

tranquill

Uff, zvládl jsem to do konce. Ani nevím, proč? S komedií to nemá nic společného, je to prostě nudná růžová knihovna. Zkrášluje to jen ta Heather, která ve 47 hraje 40, ale s tělem 30 :-)) ()

chrispe

Celkem fajn podívaná, které by se dalo vytknout milion věcí, ale já nejspíš měla tu pravou náladu zrovna na nějaký takovýto slaďák. I když herci, co hráli hlavní postavy, vážně nejsou dle mého gusta. ()

anitae

Havaj je krásná, surfař i Heather mají pěkná těla, ale na ten její obličej bez výrazu se nedalo koukat. Nuda, klišé a sladký konec. 2* ()

Chip89

Průměrný romanťák, který by i bavil, kdybych si neříkala, že je to hrozná pohádka, aby se takhle mladý chlap choval tak dospěle a 40leté ženské by to vyhovovalo. Chlap, který by dokázal převzít zodpovědnost za dvě děti. Prostě to byla spíše pohádka, na kterou se dobře koukalo. ()

Armin82

Průměrná televizní záležitost, která byla koukatelná. Klasický klišé scénář nějaký komplikovaný lásky, tentokráte o našláplý čtyřicítce, která se zabouchne do mladíka. A to jakože Heather Locklear byla na svůj věk hodně našláplá. Pamatuju si jí ještě z dob Melrose Place a to tak sexy nebyla. Postavu, jak dvacítka. Nicméně po ránu už to asi taková hitparáda nebude :-D Tak či onak se to dalo, čekal jsem to horší--->50% ()