Čtyřicítka na krku (TV film)

Flirting with Forty

Lynn Raynor

Scott Vickrey

Scénografie:

Scott Cobb

Nevím proč, ale tahle romantická komedie mě celkem chytla. Hlavní představitelka filmu Heather Locklear mě zaujala, ve filmu hrála čtyřicetiletou, ale bylo jí 47, což vypadala skvěle. Příběh to má perfektní, zajímavý. Díky krátké stopáži nenudí. Co bych vytknul je to, že byl film celkově proveden velmi obyčejně. Prospěla by trošku větší stopáž filmu, více nápadu, lepší hudba - myslím tím aspon nějaké písně, více nostalgie atd. Přesto v rámci tohoto žánrů, který víceméně moc nemusím se to povedlo. Takže dost slušný nadprůměr. Hodnotím na 73% = ****(22.12.2012)

Originalitu v tom nehledejte, ale dívat se na to dá.(16.8.2011)

• Allien.9

Typická filmová romantika plná klišé, ale kdo by jednou nechtěl potkat opravdovou lásku, že?:-)(16.8.2011)

• Sofia

Rádoby romantická nuda, kterou ocení jen osamělé ženy kolem padesátky (podle skutečného věku hlavní představitelky se to spíše mělo jmenovat Padesátka na krku), které si zoufale přejí vypadat jako Heather Locklear a užít si s někým, kdo vypadá jako Robert Buckley (zajímavé, že podobnou roli ztvárnil i v Lipstick Jungle).(28.7.2010)

• Chrustyn

Už jen to, že zde hraje Heather Locklear, je negativní hodnocení samo o sobě. Naštěstí se to v tomto případě docela i dá přežít. Přesto podívaná spíše pro ženy 40 a výše.(11.10.2015)

• - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)