poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • SK název

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický

USA, 2008, 84 min

Režie:

Mikael Salomon

Hudba:

Jeff Beal
 • frings
  ***

  Pohodový, svěží film zvlášť v této kruté zimě. Třetí hvězdička právě za to prostředí. Jinak tisíckrát omílané téma, nic nového.(23.2.2010)

 • Rosaviva
  ***

  Taková vcelku normální romantická "komedie", ve které asi těžko budete hledat něco, co jste ještě nikde neviděli. Má to klasický happy-end na konci, kdy najednou všechny problémy hodí za hlavu, ale mě se to docela líbilo. Docela nákladná zábava lítat si každý měsíc na Hawaii, já můžu jen vzdychat nad tím jak je to tam krásný a doufat, že se mi třeba jen jednou jedinkrát za život poštěstí tam jet. A kdybych k tomu okouzlila takovýho krásnýho chlapa, instruktora serfování jako je Robert Buckley, vůbec bych si nestěžovala. Ale snít, si budu dál, že jo :) 3*(23.9.2011)

 • Roman.Ticka
  ***

  Být americká holka, tak promáčím balík papírových kapesníčků, ale jsem holt Čéška, tak můžu jen zuřit, závidět a tiše nadávat. Heather byla vždycky kus a ani čas jí neubral mnoho na kráse, to je jasný fakt a finito (v bikinách!). Takže když zrekapituluju, že jaksi na měsíční trajdání z domu na Honolulu (jak ráda bych) nemám, budu doufat, že snad jednou možná náhodou okouzlím nějakého obstarožního pupkáče a aspoň se tam 1x podívám.☺ Pokud mu poroste břicho úměrně svému kontu, možná mi z přimhouřeného oka ukápne i slzička štěstí. Koho vůbec zajímá jestli jsem šťasná?!(16.8.2011)

 • - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace