poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • Slovensko

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 83 min

Režie:

Mikael Salomon

Scénář:

Julia Dahl

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Jeff Beal
 • Sofia
  **

  Rádoby romantická nuda, kterou ocení jen osamělé ženy kolem padesátky (podle skutečného věku hlavní představitelky se to spíše mělo jmenovat Padesátka na krku), které si zoufale přejí vypadat jako Heather Locklear a užít si s někým, kdo vypadá jako Robert Buckley (zajímavé, že podobnou roli ztvárnil i v Lipstick Jungle).(28.7.2010)

 • frings
  ***

  Pohodový, svěží film zvlášť v této kruté zimě. Třetí hvězdička právě za to prostředí. Jinak tisíckrát omílané téma, nic nového.(23.2.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Víte, co říká moje babička ?? Jediný způsob, jak se dostat od chlapa, je dostat se pod dalšího.." ;)(14.12.2015)

 • mzss1
  ****

  Nevím proč, ale tahle romantická komedie mě celkem chytla. Hlavní představitelka filmu Heather Locklear mě zaujala, ve filmu hrála čtyřicetiletou, ale bylo jí 47, což vypadala skvěle. Příběh to má perfektní, zajímavý. Díky krátké stopáži nenudí. Co bych vytknul je to, že byl film celkově proveden velmi obyčejně. Prospěla by trošku větší stopáž filmu, více nápadu, lepší hudba - myslím tím aspon nějaké písně, více nostalgie atd. Přesto v rámci tohoto žánrů, který víceméně moc nemusím se to povedlo. Takže dost slušný nadprůměr. Hodnotím na 73% = ****(22.12.2012)

 • mysiak
  **

  Ničím prekvapujúca, ale za to veľmi príjemná komédia s pohľadnou Heather Locklear - ktorá na svoj vek, vyzerá skvelo....je to romantika, takže nečakajte žiadne prekvapenia...ale aj tak proste si pri nej dobre oddýchnite(12.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace