poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • Slovensko

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 83 min

Režie:

Mikael Salomon

Scénář:

Julia Dahl

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Lynn Raynor

Střih:

Scott Vickrey

Scénografie:

Scott Cobb
(další profese)
 • Avalon820
  *

  Čekal jsem obyčejnou letní komedii, u které se nebudu válet smíchy, budu se dívat na exotické prostředí, nereálně krásné lidi, dospěji k nějakému poučení a vícekrát se na to už nepodívám. Vše bylo více méně splněno (zejéma poslední bod), tedy až na jeden problém, který mě po 10ti minutách doslova otrávil - koncetrace slova "stará" (zejména z úst hlavní hrdinky) byla v dialozích až abnormálně vysoká. Fakt, že Heather Locklear, která hrála "skoro čtyřicetiletou," přetáhla čtyřicítku už před mnoha a mnoha pátky, byl pak již jen kyselou třešničkou na dortu.(15.8.2011)

 • Fiftis
  *****

  Romantický snímok o tom, že v štyridsiatke sa život nekončí, ale vlastne opäť začína. Jednoduchý príbeh je skôr určený pre dámske publikum, ktoré tomu predsa len lepšie porozumie. Je to film pre tých, ktorí nemajú nič proti vzťahu muža so staršou priateľkou. Sám mám partnerku o 12 rokov staršiu. Tento film je práve o tom, že si lásku nevyberáme. Láska si vyberá nás. Heather Locklear nemám príliš v láske, v tomto filme mi ale vôbec nevadila, práve naopak. Akoby sa stala herečkou práve pre takéto postavy. Koniec presne taký ako som očakával a bol som spokojný.(1.1.2015)

 • sheldonka.
  ***

  Originalitu v tom nehledejte, ale dívat se na to dá.(16.8.2011)

 • LiVentura
  odpad!

  Téměř padesátka hraje čtyřicítku, co ty plastiky u těch "hollywoodských hvězdiček" ale nadělají "dobroty"..?!!! :-()(16.8.2011)

 • otík
  ****

  Milá televizní pohádkově červená knihovna se vším, co k tomuto žánru patří - zamilovanost, polibky, zklamání, happy-end, nějaký ten kamarádský konflikt, usmíření, dětičky, dárečky, .... Film sice spíše k žehlení nebo jako kulisa, na druhou stranu příjemná Heather Locklear, dobrý dabing a pohoda na hoďku a půl. Proč ne.(18.7.2012)

 • - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace