poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • Slovensko

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický

USA, 2008, 84 min

Režie:

Mikael Salomon

Hudba:

Jeff Beal
 • Pepinec
  ***

  Mikaelu Salomonovi se podařil zfilmovat koktejl fyzické dokonalosti, romantického kýče a šroubovaných intelektuálních keců zabalených do pestrobarevných havajských věnců. V současném telecím věku to beru s nadhledem, ale ve čtyřiceti se z toho dost možná odstřelím. Jedině, že bych měl doma krásku typu Heather Locklear, která bude coby sedmačtyřicetiletá v bikinách vypadat lépe než většina mých současných telecích kamarádek. To pak pojdu na infarkt...(15.8.2011)

 • Lolita
  **

  klišé, předvídatelnost a vošklivá Heather Locklear po X plastikách.. přibrzdi, nebo budeš vypadat hůř než voteklá kachna! nic pro mě. A nezláká mě ani opálený a naolejovaný Robert Buckley.(16.8.2011)

 • ProjectAlice
  *****

  Človek sa do tohto filmu veľmi vcíti ak mu je príbeh veľmi blízky. Je to pekný príbeh, ktorý sa stal už nejednej osobe. Filmov s podobným dejom je naozaj veľa, ale len pri tomto filme som bol spokojný s jeho koncom. Heather Locklear nepatrí medzi moje obľúbené herečky, ale postavu v tomto filme zahrala naozaj veľmi dobre. Jeden z najobľúbenejších romantických filmov. 100%(9.1.2012)

 • - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace