poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • Slovensko

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický

USA, 2008, 84 min

Režie:

Mikael Salomon

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Jeff Beal
 • Roman.Ticka
  ***

  Být americká holka, tak promáčím balík papírových kapesníčků, ale jsem holt Čéška, tak můžu jen zuřit, závidět a tiše nadávat. Heather byla vždycky kus a ani čas jí neubral mnoho na kráse, to je jasný fakt a finito (v bikinách!). Takže když zrekapituluju, že jaksi na měsíční trajdání z domu na Honolulu (jak ráda bych) nemám, budu doufat, že snad jednou možná náhodou okouzlím nějakého obstarožního pupkáče a aspoň se tam 1x podívám.☺ Pokud mu poroste břicho úměrně svému kontu, možná mi z přimhouřeného oka ukápne i slzička štěstí. Koho vůbec zajímá jestli jsem šťasná?!(16.8.2011)

 • Guzo
  **

  Další romantická komedie (té komediální části tam tedy moc není), která ale nevypadá na první pohled úplně americky. V mých očích se jedná o podprůměr, hlavně ten konec je takový nedotažený. Nebo spíš nebyl žádný?(16.8.2011)

 • blackrain
  ****

  Ano, není to opravdu originální a kdo ví jak objevná romantická komedie. Nepřináší nic nového pod sluncem a v podstatě zapadá mezi ten průměr, který tolikrát vidíme na obrazovkách. Proč tedy dávám tak vysoké hodnocení, který si tento film podle většiny zdejších komentujícíh nezaslouží ani omylem? Na to mám velmi jednoduchou odpověď. Tenhle film mi totiž skvěle sednul po náročném dni, kdy jsem hledala nenáročnou oddechovku, kde můžu vypnout mozek a zapomenout na nejrůznější faktury a celé účetnictví můžu poslat rovnou do kopru.(16.8.2011)

 • - Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace