Čtyřicítka na krku (TV film)

Flirting with Forty

Julia Dahl

Jon Joffin

Jeff Beal
  • Malarkey

Nejvíc mě dostaly scéna, kdy se tam banda čtyřicítek rozčiluje nad svými chlapy, který je nachávaj proto, že přibraly jedno kilo navíc. To pořád ale bylo nic oproti scéně, která následovala. Tam se jedné z těch čtyřicítek rozjíždělo slušný randíčko a solidně oblečenej chlap ji v restauraci začal cpát kecy do hlavy, že si udržuje figuru, nežere a hlídá si biorytmus. Z toho bych se posral. Fakt je to s náma takhle na hovno?(1.9.2014)

• Chrustyn

Už jen to, že zde hraje Heather Locklear, je negativní hodnocení samo o sobě. Naštěstí se to v tomto případě docela i dá přežít. Přesto podívaná spíše pro ženy 40 a výše.(11.10.2015)

• Guzo

Další romantická komedie (té komediální části tam tedy moc není), která ale nevypadá na první pohled úplně americky. V mých očích se jedná o podprůměr, hlavně ten konec je takový nedotažený. Nebo spíš nebyl žádný?(16.8.2011)

Originalitu v tom nehledejte, ale dívat se na to dá.(16.8.2011)

Výborná oddechová romantická komedie, která v jistém věku osloví a při schopnosti nadhledu snad i pobaví velkou část současnic.(10.6.2012)