poster

Čtyřicítka na krku (TV film)

 • USA

  Flirting with Forty

 • Slovensko

  Štyridsiatka na krku

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 83 min

Režie:

Mikael Salomon

Scénář:

Julia Dahl

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Jeff Beal
 • LiborGondek
  ***

  Film, jenž může vesele korespondovat s realitou. Není v něm nic, co by se docela klidně nemohlo stát kdekomu z nás. Příběh připomínající dort, který je tak sladký, až se vám kazí zuby, přesto si ho s chutí dáte. Heather Locklear, která na 40, alespoň ve filmu, vůbec nevypadá. A mohl bych v charakteristice pokračovat. Zkrátka, Čtyřicítka na krku není zrovna velkofilm světových kvalit, ale zapůsobí na vás hezky, pateticky a u jeho sledování si alespoň odpočinete. 65%(27.7.2013)

 • freddy
  ***

  Příjemná romantická komedie, která samozřejmě není originální ani nijak objevná, ale měl jsem takový pocit, že se o to snad ani tvůrci nesnažili. Prostě jen další z řady filmů patřící do "červené knihovny", ale když už nic jiného, tak je zde příjemné prostředí Havaje a sympatičtí herci, kterými jsou Heather Locklear a Robert Buckley. Rozhodně potěšilo podívat se na film, kde se nic převratného neděje, u kterého nemusím přemýšlet a mohu si ho jen bez problémů a v pohodě užít. A jelikož mi romantické filmy nevadí, tak jsem si to také užil, je příjemné podívat se na romantický televizní film, který nenudí a který si prostě jen tak plyne a vypráví příběh dvou zamilovaných lidí, které od sebe dělí docela velká dálka. Jak už jsem naznačil na začátku, takovýchto filmů se natočí ročně po celém světě (ale ono by to asi platilo i jen pro samotné USA) desítky, možná stovky. Tenhle film není v ničem výjimečný, ničím neoslňuje a zřejmě ani nebude žádný důvod, proč bych si ho měl někdy za rok pamatovat. Ale přesto to bylo s tímto filmem příjemně strávených 85 minut. Nevidím důvod, proč hodnotit nějak přísně, protože tenhle film si rozhodně podprůměrné hodnocení nezaslouží, je to takový solidní, možná lepší průměr, takže tři hvězdy budou adekvátním hodnocením.(14.5.2010)

 • Chrustyn
  **

  Už jen to, že zde hraje Heather Locklear, je negativní hodnocení samo o sobě. Naštěstí se to v tomto případě docela i dá přežít. Přesto podívaná spíše pro ženy 40 a výše.(11.10.2015)

 • frings
  ***

  Pohodový, svěží film zvlášť v této kruté zimě. Třetí hvězdička právě za to prostředí. Jinak tisíckrát omílané téma, nic nového.(23.2.2010)

 • Guzo
  **

  Další romantická komedie (té komediální části tam tedy moc není), která ale nevypadá na první pohled úplně americky. V mých očích se jedná o podprůměr, hlavně ten konec je takový nedotažený. Nebo spíš nebyl žádný?(16.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace